چهارشنبه , 13 مرداد 1400 - 10:29 قبل از ظهر

انتقاد نماینده بابل از هجوم بی‌سابقه مسافران به شمال

انتقاد نماینده بابل از هجوم بی‌سابقه مسافران به شمال

بابل- نماینده مردم بابل از کوتاهی وزارت کشور در جلوگیری از ورود سیل آسای مسافران به استان‌های شمالی در تعطیلات کرونایی انتقاد کرد.

 علی کریمی فیروزجایی بعدازظهر پنجشنبه در جلسه مجمع نمایندگان مازندران گفت: هجوم بی‌سابقه مسافران به استان‌های شمالی در تعطیلات کرونایی سلامت مردم این استان‌ها را به مخاطره افکنده است.

این نماینده مجلس با اشاره به وضعیت قرمز مازندران در نقشه کرونایی کشور افزود: مسئولیت بالا رفتن آمار مبتلایان کرونا در شمال طی هفته‌های آینده با وزارت کشور است.

عضو خانه ملت ادامه داد: وزارت کشور از اهرم‌هایی که در اختیار دارد برای کنترل مبادی ورودی استان‌های شمالی در چند روز اخیر استفاده نکرده است.

کریمی فیروزجایی با اشاره به زحمات مضاعف کادر درمان در شرایط جدید افزود: نادیده انگاشتن بحران ناشی از افزایش تصاعدی مبتلایان کرونا برای سلامت کشور خسارت آفرین است.

عضو مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به وضعیت خطرناک موج پنجم کرونا گفت: برخورد با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی در سراسر کشور باید تشدید شود.

این مسئول با تاکید بر مسئولیت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در مقابله با کرونا افزود: تأمین سلامت عمومی جامعه در شرایط بحرانی کنونی نیازمند هم افزایی و مشارکت گسترده است.

نماینده مردم بابل خاطر نشان کرد: وزیر کشور بخاطر کوتاهی در ایفای وظایف قانونی و ناتوانی در برخورد با ناقضان پروتکل‌های بهداشتی باید پاسخگو باشد.

کریمی فیروزجایی گفت: از طریق مجاری قانونی کوتاهی وزارت کشور و سایر مسئولان در جلوگیری از سفر پایتخت نشینان به شمال کشور در تعطیلات کرونایی پیگیری خواهد شد.

منبع:خبرنگار مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر مادر؛ شیره شفابخش

   با شیردهی اولین رابطه جسمی و عاطفی مادر و کودک شروع می‌شود، ارتباط دوطرفه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *