چهارشنبه , 13 مرداد 1400 - 11:26 قبل از ظهر

برخی مخالفت‌ها مانع از لیگ برتری شدن فوتبال هرمزگان شد

برخی مخالفت‌ها مانع از لیگ برتری شدن فوتبال هرمزگان شد

  مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان گفت: فرصت حضور تیمی از هرمزگان در لیگ برتر فوتبال کشور با خرید امتیاز تیم فوتبال هوادار، به دلیل مخالفت برخی خواص از دست رفت و این موقعیتی بود که استان ها و باشگاه های بسیاری، سال ها آرزو و حسرت کسب این جایگاه را داشته و دارند.

محمد باقر کشفی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به تشکیل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان با تلاش و پیگیری‌های گسترده استاندار هرمزگان، اظهار کرد: یکی از اهداف مهم تعیین شده برای این شرکت، خرید امتیاز یک تیم فوتبال در سطح لیگ برتر و یا دسته اول فوتبال کشور بود که با پیگیری استاندار هرمزگان اعتبار خوبی برای این منظور در نظر گرفته شده  بود.

وی گفت: در این راستا از چند ماه قبل، مذاکراتی با تیم فوتبال هوادار تهران در لیگ دسته اول فوتبال کشور، برای واگذاری امتیاز این تیم به استان هرمزگان صورت گرفت و روند این پیگیری‌ها به مراحل خوبی رسید.

مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان تصریح کرد: این مذاکرات تا چند هفته پیش ادامه داشت اما متأسفانه به دلیل مخالفت بعضی  خواص، این مذاکرات بدون نتیجه ماند.

کشفی خاطرنشان کرد: اکنون شاهد هستیم که تیم فوتبال هوادار توانست به لیگ برتر فوتبال کشور صعود کند و در حالی که تا چند هفته قبل فرصت خرید امتیاز این تیم برای استان هرمزگان وجود داشت اما مخالفت های صورت گرفته مانع تحقق این امر شد و این فرصت برای هرمزگان از بین رفت.

وی یادآور شد: حضور تیمی از هرمزگان در لیگ برتر فوتبال، امکان ایجاد انگیزه در بین جوانان علاقه‌مند به ورزش و مطرح شدن نام ورزش استان در کشور و همچنین افزایش نشاط در میان مردم هرمزگان را فراهم می کرد و این فرصت وجود داشت که هرمزگان با جهش و برداشتن گامی بزرگ، صاحب امتیاز یک تیم لیگ برتری شود.

مدیرعامل شرکت فرهنگی ورزشی صنایع پشتیبان هرمزگان بیان کرد: برخی مخالفت ها، مانع تحقق فرصت طلایی داشتن امتیاز تیم لیگ برتری و تشکیل سرمایه‌ای قوی برای جوانان ورزشکار استان و همچنین تقویت زیرساخت ها در این عرصه شد.

وی با بیان اینکه از جمله برنامه های در دست اقدام باشگاه صنایع هرمزگان، انجام برنامه ها و ماموریت های ۴۲ گانه اساسنامه مبنی بر حمایت و ورود به رشته های مختلف ورزشی و پیگیری خرید امتیاز تیم دسته یک در فصل اینده بازی های لیگ است، اظهار کرد: حمایت از تیم های حاضر در لیگ های کشوری و ورزش های آبی و ساحلی با توجه به پتانسیل مناسب استان در اولویت ها قرار دارد که در این خصوص برنامه های وسیع و منظمی در دستور کار قرار دارد.

کشفی در پایان با اشاره به اینکه هدفمان تنها افتخار و توسعه ورزش هرمزگان در سطح حرفه ای است، اظهار کرد: به طور حتم تأسیس باشگاه صنایع پشتیبان در زمینه توسعه و بهبود زیرساخت های ورزشی در یک برنامه میان مدت و بلند مدت تأثیر گذار خواهد بود.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر مادر؛ شیره شفابخش

   با شیردهی اولین رابطه جسمی و عاطفی مادر و کودک شروع می‌شود، ارتباط دوطرفه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *