پنجشنبه , 4 آذر 1400 - 11:57 بعد از ظهر

برگزاری آیین تعزیه‌خوانی به همت 20 کانون منتخب روستایی از شهرستان‌های استان تهران

برگزاری آیین تعزیه‌خوانی به همت 20 کانون منتخب روستایی از شهرستان‌های استان تهران

سرپرست ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران ضمن تشریح برنامه‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فهما استان تهران به مناسبت دهه پایانی ماه صفر گفت: 20 کانون منتخب روستایی از شهرستان‌های استان تهران در این ایام اجرای تعزیه دارند.

 به نقل از ستاد ارتباطات رسانه‌ای (فهما)، «حسین براتی» با اشاره به برنامه‌های ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران اظهار کرد: با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و کمیته فرهنگ و هنر روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اقدام به برگزای برنامه‌ها و فعالیت‌های مختلفی به مناسبت این ایام خواهیم کرد.
سرپرست ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان تهران تصریح کرد: ۲۰ کانون منتخب روستایی در شهرستان های مختلف استان اقدام به برگزاری برنامه‌هایی از جمله تئاتر و تعزیه، پخش فیلم و مستند با موضوعات فرهنگ عاشورا، دفاع مقدس و زندگی اهل بیت (ع) به مدت ۱۰ روز خواهند کرد.
وی همچنین با اشاره به برنامه‌ها و فعالیت‌های دیگری که در ستاد فهما استان تهران در حال اجرا است، افزود: برگزاری طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با محوریت تکریم مادران شهدا از جمله برنامه‌های پیش بینی شده برای هفته دفاع مقدس و ایام دهه پایانی ماه صفر خواهد بود.
براتی در ادامه برگزاری طرح «تلاوت نور» هدیه به روح شهدا با محور کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران را از دیگر برنامه‌های پیش رو عنوان کرد.
منبع: ايسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تداوم آلودگی هوای تهران

براساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، امروز(۲۴ آبان ماه) هوای تهران در محدوده ناسالم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *