کد خبر : 6931
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱
-

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اعلام شد

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اعلام شد

 نخستین دوره جشنواره رسانه‌ای امام‌ رضا(ع) با اعلام برگزیدگان از سوی هیأت داوران، به کار خود پایان داد. اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) امروز، ۳۱ تیر ماه، با حضور تولیت آستان قدس رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، اعضاء هیات داوران و برگزیدگان جشنواره، به صورت محدود

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اعلام شد

 نخستین دوره جشنواره رسانه‌ای امام‌ رضا(ع) با اعلام برگزیدگان از سوی هیأت داوران، به کار خود پایان داد.

اختتامیه نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) امروز، ۳۱ تیر ماه، با حضور تولیت آستان قدس رضوی، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی، رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی، اعضاء هیات داوران و برگزیدگان جشنواره، به صورت محدود و با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سالن همایش‌های موسسه تربیت بدنی آستان قدس رضوی در مشهد برگزار شد.

اعتلاء سطح کمی و کیفی و ارج‌نهادن به آفرینش‌های بدیع، خلاق، هنرمندانه و اثرگذار رسانه‌ای با موضوعات معارف رضوی، بازخوانی مفاهیم بنیادین در پیوند با سیره رضوی و حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای رضوی از جمله نیات و اهداف حیات جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) بود که در ارزیابی آثار ارسالی مد نظر هیات داوران قرار گرفت.

در پایان هیات داوران برگزیدگان بخش‌های مختلف نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) را بدین شرح اعلام کرد:

* بخش خبر: زهره کهندل رتبه دوم، فاطمه زنگی‌آبادی و حرمت سادات متولی نوش رتبه سوم مشترک. هیات داوران در این بخش اثری را شایسته رتبه اول ندانست.
* بخش سرمقاله و یادداشت: فرهاد باغشمال آذر رتبه دوم و آرش شفاعی بجستان رتبه سوم. در بخش سرمقاله و یادداشت هیچ یک از آثار رتبه اول را کسب نکرد.
* بخش مصاحبه: فاطمه مرادزاده رتبه اول، صدیقه رضوانی‌نیا رتبه دوم، آزیتا ذکاء رتبه سوم
* بخش گزارش: محمد حسین مروج کاشانی رتبه اول، مهدی احمدی رتبه دوم، زهرا وفایی‌نیا رتبه سوم
* بخش گزارش رادیویی و تلویزیونی: مریم تکافی رتبه اول، کاظم دهقانی و مهدی رهنما رتبه دوم مشترک، یوسف سلامی و ناهید فرهادی رتبه سوم مشترک.
* بخش عکس خبری: این بخش رتبه‌های برتر نداشت و هادی دهقان‌پور، محمد آهنگر و مرتضی صالحی شایسته تقدیر شدند.
* بخش مستند تلویزیونی: مهدی شایقی رتبه اول، هاشم مسعودی رتبه دوم و سعید ولی‌زاده رتبه سوم
* بخش نماهنگ تلویزیونی: محمدصادق رمضانی‌مقدم رتبه اول، سید محمدصادق حسینی رتبه دوم، سعید ولی‌زاده رتبه سوم. در این بخش هاشم مسعودی و جلال شبانی نیز شایسته تقدیر شناخته شدند.
* بخش برنامه‌ی رادیویی: عفت جمالی‌پور رتبه اول، شهرام شیخ درد ترکمانی رتبه دوم و الهه بیات رتبه سوم. در این بخش روشنک ذوالفقاری شایسته تقدیر شناخته شد.
* بخش برنامه تلویزیونی: هیات داوران در این بخش آثار هادی سمیعی زفرقندی و سجاد بهمن‌آبادی را شایسته تقدیر دانست.
* بخش شبکه‌های اجتماعی: راضیه غلامی رتبه اول، علی حسن‌پور رتبه دوم، سمانه جوکار کهنگی و حسام شریفی رتبه سوم مشترک.
* بخش موشن‌گرافی: سعید طلوع رتبه اول، مهدی جوزانی رتبه دوم و نیما حقیقی رتبه سوم.
* بخش پادکست: این بخش رتبه اول و دوم نداشت و فاطمه سادات‌موسوی، سمیه مهرانیان و فاطمه برات‌زاده به صورت مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع‌رسانی آستان قدس رضوی، هیات داوران جشنواره، در بخش‌های طرح تلویزیونی و رادیویی و طرح بازی و نرم‌افزار نیز اثری را شایسته کسب رتبه برتر و شایسته تقدیر ندانست.

منبع: ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

فروشگاه قطعات بنز و بی ام و

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تور کربلا

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

اسباب بازی

اعلام حریق زیتکس

آموزش کافی شاپ

چاپ و بسته بندی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح