سه شنبه , 9 آذر 1400 - 3:54 قبل از ظهر

بیمارستان صحرایی دهستان “ویژه‌نان” گیلانغرب برپا می‌شود

بیمارستان صحرایی دهستان "ویژه‌نان" گیلانغرب برپا می‌شود

ایسنا/کرمانشاه رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه از برپایی بیمارستان صحرایی یک روزه، در دهستان “ویژه‌نان” شهرستان گیلانغرب خبر داد و گفت: این بیمارستا صحرایی، فردا(دوم آذر) به مناسبت هفته بسیج برپا می شود.

دکتر علی منصوری در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به ارائه خدمات رایگان در این بیمارستان صحرایی، اظهار کرد: در این بیمارستان صحرایی 17 پزشک متخصص و فوق تخصص برای ویزیت و سایر اقدامات درمانی بیماران حضور خواهند داشت.

وی با اشاره به تجهیز این بیمارستان صحرایی به دو دستگاه موبایل کلینیک دندان پزشکی، افزود: همچنین چهار نفر دندانپزشک در این بیمارستان صحرایی به خدمات رسانی به بیماران مشغول خواهند شد.

رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کرمانشاه ادامه داد: این بیمارستان صحرایی به تجهیزاتی شامل اکوکاردیوگرافی قلب، سونوگرافی و دیگر تجهیزات پزشکی مجهز است.

منصوری با اشاره به ارائه خدمات چشم پزشکی به مردم دهستان ویژه‌نان در این بیمارستان صحرایی، گفت: در صورت نیاز عینک رایگان در اختیار بیماران قرار خواهند گرفت.

وی در ادامه اشاره ای هم به اجرای طرح شهید رهنمون به صورت ماهانه در مناطق محروم استان داشت و گفت: چهارشنبه های اول هر ماه بین 15 تا 20 اکیپ بهداشتی درمانی به مناطق محروم سطح استان اعزام می شوند که این ماه به دلیل تقارن با هفته بسیج تعداد این اکیپ ها 20 اکیپ در نظر گرفته شده است.

وی اضافه کرد: این گروه های پزشکی روز چهارشنبه(سوم آذر)  به 9 شهرستان در استان اعزام شده و یازده اکیپ نیز برای خدمات رسانی به محلات محروم شهر کرمانشاه مثل کرناچی، باغ ابریشم، حکمت آباد، آناهیتا و … اعزام می شوند.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *