کد خبر : 71492
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۹
-

تسلیت اعضای شورای شهر تهران درپی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا

تسلیت اعضای شورای شهر تهران درپی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیام های جداگانه ای درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست و نیز درگذشت ۵ تن از سرباز معلمان را به خانواده ایشان و نیز جامعه مطبوعاتی و همچنین جامعه فرهنگی کشور تسلیت گفتند. به گزارش  ایسنا، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران و  اعضای شورای اسلامی شهر تهران در

تسلیت اعضای شورای شهر تهران درپی درگذشت خبرنگاران ایسنا و ایرنا

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیام های جداگانه ای درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست و نیز درگذشت ۵ تن از سرباز معلمان را به خانواده ایشان و نیز جامعه مطبوعاتی و همچنین جامعه فرهنگی کشور تسلیت گفتند.

به گزارش  ایسنا، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران و  اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیام های جداگانه ای درگذشت دو تن از خبرنگاران حوزه محیط زیست که در سانحه واژگونی اتوبوس در شهر نقده و نیز درگذشت سرباز معلمان را  در پی واژگونی اتوبوس در شهر یزد  تسلیت گفتند.

محسن هاشمی در پیامی این دو حادثه را تسلیت گفت و افزود:  در دوسانحه پیاپی، شاهد قربانی شدن خبرنگاران و سرباز معلمان مظلوم ایران بودیم.

وی اظهار داشت: اگر چه شاید بتوان این دوسانحه را ناشی از اشتباهات فردی و انسانی قلمداد کرد اما واقعیت آن است که حمل و نقل غیرایمن و فرسوده عمومی در ایران، هرسال هزاران تن از مردم را به کام مرگ می کشد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: عزیزان خبرنگار و سرباز معلم قربانی در این دوسانحه اگرچه دیگر به میان ما بازنمی گردند اما توجه مسئولان به حمل ونقل عمومی و توسعه متوقف شده آن می تواند مانع تکرار چنین سوانحی گردد.

هاشمی ادامه داد: ضمن تسلیت به جامعه بزرگ رسانه ای و فرهنگی کشور بویژه خانواده های مصیبت زده، برای عزیزان از دست رفته آرامش وبرای مصدومان سانحه سلامتی را از خداوند خواستارم

حسن خلیل آبادی نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست را تسلیت گفت.

خانم‌ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی، خبرنگاران ایسنا و ایرنا در حادثه واژگونی اتوبوس جان خود را از دست دادند.

اندوه ما در غم از دست دادن جوانان کشورمان و عزیزانمان در واژه‌ها نمی‌گنجد…

درگذشت تاسف‌انگیز این دو خبرنگار را به خانواده آنان، جامعه رسانه‌ای کشور و دیگر بازماندگان تسلیت می‌گویم و برای دیگر خبرنگاران مجروح شده در این ماموریت، از خداوند متعال طلب صبر و سلامتی دارم.

 زهرا نژاد بهرام نیز درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست را به جامعه مطبوعاتی کشور تسلیت گفت.

خبر دردناک بود و تکان دهنده…

در حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران و عکاسان محیط زیست در راه بازدید از دریاچه ارومیه، مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگاران خبرگزاری ایسنا و ایرنا فوت کردند.
اینجانب ضمن تسلیت به خانواده های محترم و مجموعه همکاران این عزیزان ،برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

علی اعطا  
سخنگوی شورای شهر تهران در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
درگذشت همکاران گرانقدر رسانه‌ای، مهشادکریمی و ریحانه یاسینی در سفر خونبار خبرنگاران به آذربایجان غربی؛ ناباورانه، تلخ و تاسف بار بود.
‏به خانواده آنان و جامعه رسانه‌ای کشور تسلیت می‌گویم و در تحمل اندوه و درد، برای آنان آرزوی صبر و شکیبایی دارم.

روحشان در شادی و آرامش.

سید آرش حسینی میلانی
 نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
انا لله و انا الیه راجعون
خبر تلخ تصادف اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در استان آذربایجان غربی که موجب درگذشت جانکاه و ناگهانی دو تن از آنها، خانم‌ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی گردید، موجب تالم بسیار و تاثر فراوان شد.

این ضایعه اسفناک را به خانواده‌های آن عزیزان، جامعه روزنامه‌نگاران، خانواده محیط زیست کشور و دوستان آنها تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان صبر و سلامتی را از خداوند منان مسالت می‌کنم

ناهید خدا کرمی نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
تنها او باقیست

خبر تلخ واژگونی اتوبوس خبرنگاران محیط زیست که برای بازدید از دریاچه ارومیه به ماموریت اعزام شده بودند، جامعه خبرنگاران را سیاه‌پوش کرد. بدون شک درگذشت دو تن از خبرنگاران فعال و جوان محیط زیست، خانم‌ها ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی ضایعه بزرگی برای رسانه‌های کشور و دوستان و خانواده خواهد بود. ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم این دو عزیز از دست رفته و دوستان و همکاران آنها، از خداوند متعال آرامش ابدی و آمرزش برای عزیزان از دست رفته آرزومندم.

محمد سالاری نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.
انا لله و انا الیه راجعون
خبر درگذشت ناباورانه و متاثر کننده دو بانوی خبرنگار حوزه محیط زیست، خانم ها ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی موجب تاسف و تالم فراوان گردید.

اینجانب ضمن عرض تسلیت این مصیبت تلخ به جامعه رسانه ای کشور، همکاران داغدار آنان در خبرگزاری های ایسنا و ایرنا و همچنین خانواده های معزز جانباختگان این حادثه ناگوار، برای آن عزیزان تازه گذشته مغفرت و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم ایشان صبر و اجر از خداوند منان مسئلت می نمایم و همچنین از درگاه ایزد یکتا شفای عاجل مصدومان این حادثه را آرزو مندم.

حجت نظری نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت و خواستار پاسخگویی سازمان  محیط زیست در خصوص این حادثه شد.

حادثه تلخ رخ داده برای اتوبوس خبرنگاران که منجر به از دنیا رفتن مهشادکریمی و ریحانه یاسینی شد، تمام ایران را اندوهگین کرده و باید فورا مسبب یا مسببان حادثه به عموم جامعه معرفی و مجازات شوند. باید هم سازمان محیط‌زیست به عنوان متولی این سفر پاسخگو باشد، هم دستگاه قضا ورود کند.

 سید محمود میر لوحی نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت نوشت:
انالله و اناالیه راجعون
حادثه غمبارواژگونی اتوبوس خبرنگاران درنقده دراستان آذربایجان غربی و ضایعه درگذشت دو نفر از تلاش گران عرصه فرهنگ و رسانه و مصدوم شدن سایر خبرنگاران شرکت کننده در بازدید فعالیت های زیست محیطی استان موجب تاثر فراوان و تاسف بسیار است. کاش با رعایت انضباط و مقررات ورفتار مسئولانه چنین رخدادهایی تکرار نشود.

این ضایعه رابه خانواده های داغدیده وجامعه فرهنگ ورسانه تسلیت می‌گویم.

در ادامه  محمد جواد حق شناس نیز در پیامی درگذشت دو تن از خبرنگاران محیط زیست کشور را تسلیت گفت.

“انا لله و انا الیه راجعون
خبر ناگوار تصادف اتوبوس حامل خبرنگاران محیط زیست در استان آذربایجان غربی که موجب درگذشت دردناک و ناگهانی دو تن از این عزیزان خانم‌ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی گردید، موجب تاسف و تآلم فراوان شد.

این ضایعه بزرگ را به خانواده‌های محترم آنها، جامعه بزرگ روزنامه‌نگاران و خبرنگاران و خانواده محیط زیست کشور تسلیت می‌گویم و برای بازماندگان آرامش، صبر و سلامتی را از خداوند منان خواستارم و همچنین برای مصدومان این حادثه شفای عاجل آرزو مندم.”

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

استفاده از اپل موزیک

ادکلن ورساچه اروس

کرم روز لاکچری کوین

ظروف یکبارمصرف گیاهی

سیم و کابل کسری

سینی کابل

نصب و تعویض باتری ماشین در محل

تعمیر لباسشویی در تهران

تست علت سرگیجه

آجر نما

قیمت تجهیزات اعلام حریق

خرید صندلی پزشکی

جانکشن باکس

خرید نهال شلیل مغان

پریز شبکه

قیمت گاری دستی قدیمی

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

ممبر اجباری تلگرام

شیشه اتومبیل ارزان

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح