دوشنبه , 11 مرداد 1400 - 7:59 بعد از ظهر

تقدیر نماینده حماس از «تسنیم» به دلیل آگاهی‌سازی حقایق نبرد ۱۱ روزه غزه

«خالد القدومی» نماینده جنبش حماس در تهران با ارسال نامه‌ای خطاب به مجید قلی‌زاده مدیر عامل خبرگزاری تسنیم از نحوه فعالیت و پوشش خبری این خبرگزاری  در جنگ اخیر غزه تقدیر و تشکر کرد.

در بخشی از این نامه آمده است: جنگ 11 روزه اخیر علیه غزه بار دیگر باعث شد عمق جنایت رژیم صهیونیستی در حق مردم ستمدیده فلسطین برملاتر از قبل شود و جهانیان بار دیگر شاهد بودند که چگونه بار دیگر نقاب دیگر از چهره واقعی غاصبان فلسطین افتاد و رسواتر شدند و در تحقق این مهم رسانه‌ها در خط مقدم جبهه رسواسازی رژیم صهیونیستی در برابر ماشین رسانه‌ای آن در جهان قرار داشتند و موفق شدند کلیشه‌های برساخته این ماشین توجیه‌گر جنایت و کشتار و وارونه‌گر حقیقت را به چالش بکشند.

در بخشی دیگری از از این نامه ضمن تقدیر از فعالیت خبرگزاری تسنیم در پوشش اخبار جنگ اخیر غزه آمده است: خبرگزاری وزین تسنیم خوش درخشید و با پوشش لحظه به لحظه تحولات فلسطین در این 11 روز سهم مهمی در کنار دیگر رسانه‌ها در آگاهی‌سازی از حقایق جاری در سرزمین‌های اشغالی داشت. 

در پایان این نامه همچنین از طرف جنبش حماس و نیز ملت فلسطین از زحمات و فعالیت خبرگزاری تسنیم تقدیر و تشکر بعمل آمده و ابراز امیدواری شده است که این روند در دفاع از آرمان آزادیخوانه ملت فلسطین و معرفی ماهیت واقعی اشغالگران صهیونیست ادامه یابد.

جنگی که بین رژیم صهیونیستی با مقاومت فلسطین روز دوشنبه 20 اردیبهشت آغاز شد ساعات آغازین روز جمعه 31 اردیبهشت به پایان رسید. این جنگ نخستین درگیری بین مقاومت فلسطین و رژیم صهیونیستی بود که با ابتکار مقاومت و در حمایت از قدس و مسجدالاقصی آغاز شد. گروه‌های مقاومت در حمایت مردم محله «الشیخ جراح» قدس و تجاوزات شهرک نشینان به مسجدالاقصی و محله‌های فلسطینی نشین اطراف آنها در مراسم مجعولی به نام سالروز «قدس متحد» ، حملات راکتی به رژیم صهیونیستی را آغاز کردند و بدین ترتیب موازنه را به نفع مقاومت فلسطین تغییر دادند.

منبع :تسنیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

اعتراض حق مردم خوزستان است/ به قول‌هایی که دادیم عمل کردیم

رئیس‌جمهور با بیان اینکه حق مردم خوزستان است که اعتراض کنند، گفت: البته از آنها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *