شنبه , 6 آذر 1400 - 10:30 بعد از ظهر

تنیس خوزستان به یک مدل اقدام و عمل نیاز دارد

تنیس خوزستان به یک مدل اقدام و عمل نیاز دارد

  معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: تنیس خوزستان به یک مدل اقدام و عمل، به پیوست برنامه‌های رئیس جدید این هیات نیاز دارد.

ابراهیم نصیری در مجمع انتخاب رئیس هیات تنیس خوزستان که امروز (۲۷ تیرماه) در اهواز برگزار شد، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: تنیس خاکی خوزستان حتما به یک تغییر مدیریتی و فعالیتی و اقدام و عمل نیاز دارد. در واقع این رشته به یک مدل اقدام و عمل، به پیوست برنامه‌های رئیس جدید این هیات نیاز دارد.

به گزارش ایسنا، وی بیان کرد: از سال گذشته تاکنون با جدیت به دنبال برگزاری مجمع هیات تنیس خوزستان بودم تا این‌که امروز برگزار شد. در این مجمع خط و نشان‌ها کشیده شد و خدا را شکر اعضای مجمع نیز مطالبه‌گر مودب و پیگیر هستند.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: همیشه در همه مجامع عنوان کرده‌ام که مجامع قابلیت استیضاح، برکناری، ابقا، پرسشگری و مطالبه‌گری را دارند و امیدوارم با برنامه‌هایی که آقای جمهیری رئیس جدید هیات تنیس خوزستان عنوان کرد و ثبت و ضبط هم شدند، بتوانیم در اولین سال حضور وی در هیات شاهد تغییراتی در این رشته باشیم و مطمئنم این تغییرات رقم خواهد خورد.

وی افزود: به گفته خود رییس فدراسیون، کم‌کاری و کم‌تحرکی در تنیس خوزستان از فدراسیون به استان انتقال پیدا کرد ولی امیدوارم با تغییری که صورت گرفت که البته به نظرم دیر هم بود، بتوانیم شاهد پویایی و فعال‌سازی رشته تنیس در خوزستان باشیم.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

تیم ملی فوتبال با یک پله صعود در رده ۲۱ جهان

شاگردان دراگان اسکوچیچ با یک پله صعود توانستند در رده بیست و یک جهان قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *