دوشنبه , 15 آذر 1400 - 6:46 بعد از ظهر

جهاد اسلامی: دشمن جز زبان زور چیزی نمی‌فهمد/ شکست پروژه صهیونیستی – آمریکایی

جهاد اسلامی: دشمن جز زبان زور چیزی نمی‌فهمد/ شکست پروژه صهیونیستی - آمریکایی

“طارق سلمی” سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین با اشاره به سخنان اخیر “أبو حمزه” سخنگوی نظامی گردان‌های القدس گفت: مقاومت همه اقدامات دشمن را زیر نظر دارد.

وی در گفت‌وگو با رادیو “صوت القدس” (صدای قدس) افزود: پروژه صهیونیستی آمریکایی در منطقه در حال شکست است و این چیزی است که دشمن صهیونیستی را می‌ترساند.

سلمی اظهار داشت: دشمن جز زبان زور و مقابله چیزی نمی‌فهمد و مذاکرت و طرح‌های آتش‌بس نتیجه‌ای جز شکست نخواهد داشت.

وی افزود: مقاومت بر اساس یک استراتژی عمل می‌کند و هدفش حمله به نظامی اسرائیلی و مقابله با نهاد نظامی اسرائیل است.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه تصریح کرد: مقاومت اطلاعاتی قوی در اختیار دارد و به همین دلیل برخی از حملات خود را برای حفظ جان کودکان  به تعویق انداخته است.

سلمی اظهار داشت: استراتژی گردان‌های القدس استفاده تدریجی از امکاناتی است که در اختیار دارد و  هنوز چیزهایی در اختیار دارد که در جریان تجاوز اخیر از آن استفاده نکرده است.

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین خطاب به کسانی که در حال عادی سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی هستند گفت: از این اقدام دست بردارید و فرصت را برای دور شدن از این سیاست‌های خطرناک غنیمت بشمرید.

“أبو حمزه” سخنگوی نظامی گردان‌های القدس شاخه نظامی جنبش جنبش جهاد اسلامی فلسطین روز دوشنبه گفت که مقاومت فلسطین در نبرد با رژیم اشغالگر صهیونیستی موفق شد بر گنبد آهنین این رژیم غلبه کند.

وی افزود: موشک‌های مقاومت به عمق اسرائیل یعنی در تل‌آویو، هرتزیلیا، نتانیا و بئر السبع رسید و دستاوردهایی نظامی محقق کرد.

ابوحمزه اظهار داشت که موشک‌های مقاومت ساخت داخل و از تولیدات جنگی گردان‌های القدس است که با وجود ادامه محاصره و کنترل شدید نوار غزه توسط رژیم صهیونیستی محقق شده است.

منبع:تسنیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

پویایی و رشد اقتصادی؛ میراث “قدرتمندترین زن جهان”

سیاستمداری عمل‌گرا است، در مدت ۱۶ ساله صدراعظمی‌اش توانست توانمندی‌هایش را به رخ بزرگترین سیاستمداران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *