شنبه , 6 آذر 1400 - 6:23 بعد از ظهر

حزب‌الله لبنان عملیات استشهادی عضو حماس در قدس اشغالی را ستود

حزب‌الله لبنان عملیات استشهادی عضو حماس در قدس اشغالی را ستود

حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از عملیات شهادت طلبانه شیخ «فادی ابو شخیدم» عضو جنبش حماس تمجید کرد و گفت که این عملیات «واکنش طبیعی» به ادامه جنایات رژیم اشغالگر در حق ملت فلسطین است.

به گزارش ایسنا، حزب‌الله لبنان در بیانیه‌ای از عملیات روز یکشنبه شیخ مجاهد «فادی ابو شخیدم» عضو جنبش حماس در قدس اشغالی را به کشته شدن یک شهرک‌نشین و زخمی شدن چند نفر دیگر منجر شد، تمجید کرد و آن را «قهرمانانه» خواند.

به گزارش المنار، در ادامه بیانیه آمده است: این عملیات واکنش طبیعی به ادامه جنایات رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است.

حزب الله افزود: پیام قوی و صریح این عملیات به دشمن این است که هیچ یک از جنایات و عملیات تروریستی رژیم بی‌پاسخ نخواهد ماند.

این عملیات و دیگر عملیات قهرمانانه قبلی و بعدی، تأییدی عملی بر سرزندگی مردم فلسطین و عزم راسخ آنها برای ادامه مقاومت است.

گروه‌های مقاومت فلسطین از جمله حماس و جهاد اسلامی هم عملیات شهادت طلبانه در قدس اشغالی را تبریک گفته و اعلام کردند که این عملیات «واکنش طبیعی» به جنایت‌ها و تجاوزان رژیم صهیونیستی در حق ملت فلسطین است.

در جریان عملیات شهادت طلبانه روز یکشنبه شیخ «فادی ابو شخیدم» عضو جنبش حماس در بخش قدیمی شهر قدس اشغالی، یک شهرک‌نشین کشته شده و سه نظامی صهیونیست زخمی شدند.

منبع: ايسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *