دوشنبه , 11 مرداد 1400 - 7:24 بعد از ظهر

حضور در عرصه بین المللی و تقویت انسجام ملی رسالت صدا و سیما است

حضور در عرصه بین المللی و تقویت انسجام ملی رسالت صدا و سیما است

رشت- معاون رئیس جمهوری با اشاره به نقش مهم صدا و سیما در ارتقای توانمندی های داخلی، گفت: حضور در عرصه های بین المللی و تقویت انسجام ملی دو ماموریت مهم این سازمان است.

محمد باقر نوبخت ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم افتتاح طرح‌های صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به اینکه این سازمان دو مأموریت مهم و راهبردی را هدایت می‌کند، اظهار کرد: حضور و رقابت در عرصه بین المللی یکی از مأموریت‌های سازمان صدا و سیما است.

وی به بهره مندی رسانه‌های خارجی از امکانات پیشرفته و به روز و همچنین تضاد منافع با جمهوری اسلامی ایران و نگاه سلطه طلبانه به منافع ملی ایران، اشاره کرد و گفت: صدا و سیما در این عرصه باید بتواند در رقابت‌های بین المللی به خوبی ظاهر شود.

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه خوشبختانه این سازمان به خوبی از انجام این نقش برآمده است، افزود: از سوی دیگر این سازمان برای انسجام ملی و عرضه کردن توانایی که در همه مناطق کشور وجود دارد باید تلاش کند.

وی ادامه داد: سازمان صدا و سیما از این نظر دو مأموریت برون و درون مرزی به ویژه با منظر استانی دارد که عملکرد خوبی در این زمینه‌ها به نمایش گذاشته است.

نوبخت با تأکید بر لزوم حمایت دولت‌های از سازمان صدا و سیما برای انجام درست مأموریت‌ها خود، گفت: باید با تشخیص درست از جایگاه صدا و سیما حمایت‌های لازم را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه باید بدانیم که صدا و سیما توانایی این را دارد که کشور را در عرصه رقابت‌های جهانی و مستعد کردن توانایی‌ها داخلی فعال کند، ادامه داد: در زمینه توسعه، ارتقا و نهادینه کردن و انتقال فرهنگی ملی و بومی نیز توانایی‌های فراوانی دارد.

منبع:خبرنگار مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فراخوان افراد بالای ۶۰ سال به مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمامی افراد ۶۰ سال به بالا که تاکنون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *