کد خبر : 194510
تاریخ انتشار : جمعه ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۹
-

دانلود زیرنویس سریال Big Sky 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Big Sky 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Big Sky 2020 یک سریال درام جنایی آمریکایی است که توسط دیوید ای. کلی ساخته شده و بر اساس مجموعه کتاب‌های بزرگراه نوشته سی جی باکس ساخته شده است. این سریال برای اولین بار در ABC به عنوان ورودی پاییزی در فصل تلویزیونی 2020–21 در 17 نوامبر 2020 پخش شد. در می

دانلود زیرنویس سریال Big Sky 2020 یک سریال درام جنایی آمریکایی است که توسط دیوید ای. کلی ساخته شده و بر اساس مجموعه کتاب‌های بزرگراه نوشته سی جی باکس ساخته شده است. این سریال برای اولین بار در ABC به عنوان ورودی پاییزی در فصل تلویزیونی 2020–21 در 17 نوامبر 2020 پخش شد. در می 2021، این سریال برای فصل دوم تمدید شد که اولین بار در 30 سپتامبر 2021 پخش شد.

Big Sky': Behind the Premiere's Shocking Ending & Its Aftermath – Deadline

زیرنویس سریال Big Sky 2020 کارآگاه خصوصی Cassie Dewell و Cody Hoyt با همسر جدا شده و پلیس سابقش جنی هویت به دنبال دو خواهری می‌شوند که توسط یک راننده کامیون در بزرگراهی دورافتاده در مونتانا ربوده شده‌اند. اما وقتی متوجه می‌شوند که این دو خواهر نیستند تنها دخترانی که در منطقه ناپدید شده اند، باید با ساعت مسابقه دهند تا قبل از دستگیری زنی دیگر، قاتل را متوقف کنند.»

پس از حل و فصل ماجرای آدم ربایی ها، جنی به نیروهای کیسی می پیوندد تا به جستجوی راننده کامیونی که فرار کرده بود، ادامه دهد و در عین حال با یک معمای جدید نیز برخورد کند. با شروع فصل دوم، راننده کامیون هنوز مفقود است، در حالی که جنی تصمیم می گیرد دوباره به کلانترهای شهرستان بپیوندد و با پرونده دیگری از مواد مخدر و پول دزدیده شده روبرو می شود.

رونالد پرگمن، 38 ساله مجرد کامیوندار مسافت طولانی، جری، کارگر جنسی را که در ایستگاه کامیون ملاقات می کند، می رباید. بعداً در حین رانندگی در بزرگراه، با دو خواهر جوان به نام‌های دانیل و گریس سالیوان روبرو می‌شود و پس از خراب شدن ماشینشان، آنها را نیز می‌دزدد. دوست پسر دنیل جاستین با والدینش، پلیس های سابق کودی و جنی هویت تماس می گیرد. کودی، یک کارآگاه خصوصی، با اکراه از همسر سابقش جنی می‌خواهد که کمک کند، حتی اگر او و شریک تجاری‌اش، Cassie Dewell یکدیگر را تحقیر کنند. او همچنین با ریک لگارسکی، یک مامور گشت ایالتی تماس می گیرد و به او اطلاع می دهد که چندین زن جوان دیگر در طول چند سال گذشته در امتداد همان بزرگراه ناپدید شده اند. دانیل و گریس سعی می کنند فرار کنند، اما رونالد بر آنها چیره می شود و آنها را همراه با جری در یک کانتینر حمل و نقل قدیمی در مکانی دورافتاده حبس می کند. صبح روز بعد کودی با ریک ملاقات می کند تا تحقیقات را آغاز کند و در خلال صحبت آنها، کودی پیشنهاد می کند که ممکن است یک کامیون دار مسافت طولانی پشت ناپدید شدن ها باشد. آنها قصد دارند به کلیسا بروند تا راننده کامیون دوربرد را بررسی کنند، اما پس از اینکه سوار کامیون کودی می شوند، ریک یک اسلحه را بیرون می آورد و به سر کودی شلیک می کند و او را می کشد. مشخص شد که ریک همدست رونالد است.

Big Sky' Creator David E. Kelley On Test Results Delay That Paused  Production On ABC Series In Vancouver – Deadline

زیرنویس Big Sky 2020 کودی گم شده است. ریک رونالد را به خاطر ربودن دنیل و گریس سرزنش می کند، زیرا آنها خانواده ها و دوستانی دارند که به دنبال آنها می گردند (برخلاف روسپی هایی که برده بودند). پس از صحبت با ریک، کیسی استنباط می کند که او ممکن است یک جامعه شناس باشد که می تواند در ناپدید شدن دختران و کودی نقش داشته باشد. گریس متوجه می شود که جری ترنسجندر است.

دخترها تصمیم می گیرند که رونالد ممکن است یک “متعصب مذهبی” منحرف باشد، و سعی می کنند با خواندن آهنگ های انجیل او را دستکاری کنند. به نظر می رسد رونالد از نظر عاطفی تحت تأثیر آهنگ های آنها قرار گرفته و در مورد کاری که ممکن است در نهایت مجبور به انجام آن شود، نگران است. ریک به رونالد دستور می دهد تا جری را برای تحویل به حلقه قاچاق آماده کند، در حالی که هنوز در مورد دو دختر دیگر تصمیم نگرفته است. رونالد جری را به دوش گرفتن و تعویض لباس می برد. او کلاه گیس را بر می دارد و اصرار می کند که رونالد برهنه به او نگاه کند و او را مجبور می کند تا ببیند چرا حلقه قاچاق او را نمی خواهد. رونالد او را به ظرف می برد و به ریک می گوید. حالا هیچ کدام از اسرا برایشان ارزشی ندارند. رونالد که نمی تواند آن شب بخوابد، با مادرش هلن در رختخوابش قاشق می خورد.

کیسی دوباره با ریک برخورد می‌کند و او را تهدید می‌کند که «به هر دلیلی که می‌خواهم» او را دستگیر می‌کند اگر او از تحقیق درباره ناپدید شدن دختران و کودی دست نکشد. کیسی اکنون متقاعد شده است که ریک به نحوی درگیر است، این عقیده زمانی تقویت می‌شود که جنی می‌فهمد که کودی هرگز به کلیسا/مجموعه‌ای که به سمت آن می‌رفت نرسیده است. هلن با رونالد روبه‌رو می‌شود و می‌گوید که می‌تواند بگوید که او اصلاً خوب نیست. دختران موفق می شوند یک پانل روی ظرف را باز کنند و سوراخی ایجاد کنند که فقط گریس می تواند از آن عبور کند. گریس سعی می کند از طریق یک آبگیر زهکشی فرار کند و رونالد او را تعقیب می کند، اما آبریز بین آنها فرو می ریزد و او فرار می کند. او با مردی در حال ماهیگیری در رودخانه روبرو می شود و از او کمک می خواهد، اما ریک ظاهر می شود و با تیر و کمان به قلب ماهیگیر شلیک می کند و او را می کشد. او می دود و ریک دو بار با تیر و کمان به پای او شلیک می کند و او را از کار می اندازد. او را می‌بندد، تیرها را برمی‌دارد، زخم‌هایی را که نیاز به ضدعفونی کردن و بخیه زدن دارند، باقی می‌گذارد و او را به ظرف برمی‌گرداند. همانطور که رونالد پانل شل را تعمیر می کند، او با عصبانیت بر سر او فریاد می زند و می گوید که دوباره فرار خواهد کرد و او را شکست خواهد داد.

اخبار مملو از داستان‌هایی در مورد ناپدید شدن دانیل و گریس است که ریک را عصبانی کرده است. او قاچاقچیان جنسی دیگری را پیدا می کند که هر سه دختر را می گیرند اما هزینه آنها را نمی پردازند. در ظرف، زخم های گریس عفونی شده و تب بالایی دارد. او متوجه حشرات روی برخی از کنسروهای گوشتی شد که دختران آنها را باز کردند اما نخوردند. و از بقیه می‌خواهد که انگل‌ها را روی زخم‌هایش بگذارند، زیرا آنها یک درمان ضدعفونی‌کننده جزئی هستند. رونالد بعداً زخم های گریس را با پراکسید هیدروژن ضد عفونی می کند. او بعداً در مغازه‌ای ظاهر می‌شود که همسر ریک، مریلی، خود را «میچل» معرفی می‌کند و او را به یک رقص دعوت می‌کند، که او می‌پذیرد. جنی به عنوان یک فاحشه مخفیانه در یک ایستگاه کامیون تلاش می کند تا مدارک جمع آوری کند و با یک کامیون دار برخورد می کند که تقریباً تبدیل به اسلحه بازی می شود. ریک در ظرف ظاهر می شود و یک آنتی بیوتیک دامپزشکی به پای گریس تزریق می کند. جنی و کاسی SUV ریک را به محلی که دختران در آن نگهداری می‌شوند دنبال می‌کنند. همانطور که آنها ساختمان را جستجو می کنند، دختران صدای آنها را می شنوند و شروع به داد و فریاد می کنند تا کمک کنند. کیسی فکر می‌کند چیزی می‌شنود، اما جنی می‌ترسد که ریک ممکن است برگردد و آنها بدون نجات دخترها می‌روند.

Big Sky - Rotten Tomatoes

Cassie یک گمان را دنبال می‌کند و نقشه‌هایی را برای ملک از راه دور که در آن ریک را ردیابی کرده‌اند به دست می‌آورد، و تأیید می‌کند که سطح پایین‌تری وجود دارد که آنها بررسی نکرده‌اند. او و جنی کلانتر تاب را متقاعد می کنند که تیمی از افسران را به ملک بیاورد، اما تنها ریک در آنجا پیدا می شود، زیرا رونالد دختران را به ایستگاه متروکه کامیون آل-این منتقل کرده است. تاب توسط رئیس MHP مورد سرزنش قرار می گیرد و آماده می شود تا Cassie و Jenny را به دلیل قرار دادن ردیاب روی خودروی پلیس دستگیر کند. جنی تمام تقصیرها را بر عهده می گیرد و فقط او زندانی می شود. هلن رونالد را به دست داشتن در ناپدید شدن دختران متهم می کند و خواسته های “انحرافی” او را فرا می خواند. او شروع به خفه کردن او می کند، اما متوقف می شود. پس از بازجویی از مریلی، به کیسی یادآوری می شود که مردم “موجودات عادت” هستند و او به تنهایی به سمت All-In می رود. او با ریکی که در پایین پله ایستاده روبرو می شود و فریادهای خفه شده دختران را می شنود.

پس از اینکه کیسی در دفاع از خود به او شلیک کرد، ریک در کما است. گریس در بیمارستان بستری است و او و دانیل رونالد را به عنوان یک “روانی شیرین” برای کیسی توصیف می کنند. پس از کشف کامیون کودی، جنی مصمم است راننده کامیونی را که دختران توصیف کرده اند پیدا کند. کلانتر تاب از کیسی در مورد جزئیات تیراندازی ریک سؤال می کند و خانه لگارسکی را جستجو می کند. رونالد قصد دارد وارد خانه لگارسکی شود و معتقد است که ریک شواهدی علیه او دارد. رونالد همچنین جری را تعقیب می کند، زیرا می داند که او بهترین نگاه را به او در ایستگاه کامیون داشته است. در اتاق بیمارستان ریک، جنی از مریلی می پرسد که چقدر ریک را می شناسد. کیسی و جری به جنی کمک می کنند تا مراسم یادبود را پشت سر بگذارد و کیسی بعداً از جنی می خواهد که شریک تحقیقاتی او شود. ریک از کما بیدار می شود.

به نظر می رسد ریک در چند سال گذشته حافظه کوتاه مدت خود را از دست داده است. اتحادیه سربازان ایالتی او را یک وکیل بی رحم منصوب می کند که در صورت همکاری پزشکان ریک با پلیس، تهدید به تلافی شدید می کند. گریس پلیس را به سمت جسد ماهیگیری که ریک کشته است هدایت می کند و او یک شناسه چهره به چهره مثبت از ریک به عنوان قاتل و رباینده او می سازد. رونالد به هلن می‌گوید که در صورت لزوم برای جلوگیری از دستگیری او را می‌کشد. او بارها و بارها با مریلی تماس می گیرد و از او حمایت می کند و او را آماده می کند تا او را به خانه اش دعوت کند تا بتواند هر گونه سند مجرمانه را از اتاق امن ریک بازیابی کند. همانطور که رونالد به خانه مریلی می رود، هلن قصد خود را برای تحویل دادن او آشکار می کند. پلیس طرحی عالی از رونالد را بر اساس نظرات جری تهیه می کند. جنی و کاسی طرح را به مریلی مبهوت نشان می دهند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کانکس

سلفون opp

دفتر مشق

اجاره خودرو لاکچری در دبی

اوه فیلم

خرید ورق رنگی گالوانیزه

کانکس ویلایی

خرید تتر

ساک دستی پارچه ای

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post