کد خبر : 196486
تاریخ انتشار : شنبه ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶
-

دانلود زیرنویس سریال Elite 2018 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Elite 2018 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Elite 2018 نخبگان یک مجموعه تلویزیونی درام نوجوانان و هیجان انگیز اسپانیایی است که توسط کارلوس مونترو و داریو مادرونا برای نتفلیکس ساخته شده است. داستان سریال در لاس انسیناس، یک مدرسه متوسطه نخبه تخیلی می گذرد و حول روابط بین سه دانش آموز نوجوان طبقه کارگر که از طریق یک برنامه

دانلود زیرنویس سریال Elite 2018 نخبگان یک مجموعه تلویزیونی درام نوجوانان و هیجان انگیز اسپانیایی است که توسط کارلوس مونترو و داریو مادرونا برای نتفلیکس ساخته شده است. داستان سریال در لاس انسیناس، یک مدرسه متوسطه نخبه تخیلی می گذرد و حول روابط بین سه دانش آموز نوجوان طبقه کارگر که از طریق یک برنامه بورسیه در مدرسه ثبت نام کرده اند و همکلاسی های ثروتمندشان می چرخد. این سریال شامل یک گروه بازیگر است. بسیاری از بازیگران قبلاً در سایر آثار نتفلیکس که در اسپانیا و آمریکای لاتین تولید یا توزیع شده بودند حضور داشتند.

Elite مفاهیم و مضامین مرتبط با درام‌های نوجوان را بررسی می‌کند، اما همچنین موضوعات پیشروتر و جنبه‌های دیگر کلیشه‌های خود را نشان می‌دهد. اینها شامل بسیاری از تم های  متنوع است. از لحاظ ساختاری، سریال از یک طرح فلش فوروارد استفاده می کند که شامل یک عنصر رمز و راز است و هر فصل در دو خط زمانی اتفاق می افتد.

Elite | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس سریال Elite 2018 فصل اول، متشکل از هشت قسمت، در 5 اکتبر 2018 در نتفلیکس منتشر شد. نقدهای مثبتی از سوی منتقدان و مخاطبان دریافت کرد و بسیاری از این سریال به عنوان “لذت گناهکار” استقبال کردند و نویسندگی، بازیگری و به تصویر کشیدن مضامین بالغ آن را تحسین کردند.

در اکتبر 2018، این سریال برای فصل دوم تمدید شد که در 6 سپتامبر 2019 منتشر شد. فصل سوم در آگوست 2019 سفارش داده شد و در 13 مارس 2020 منتشر شد. در می 2020 و فوریه 2021، نتفلیکس سریال را برای یک فصل تمدید کرد. فصل چهارم و پنجم فصل چهارم در 18 ژوئن 2021 منتشر شد و فصل پنجم قرار است در 8 آوریل 2022 منتشر شود. در اکتبر 2021، نتفلیکس سریال را برای فصل ششم تمدید کرد.

پس از افشای قتل، فصل دوم به ناپدید شدن ساموئل می پردازد. در همین حال، سه دانش‌آموز جدید – والریو، ربکا و کایتانا – به مدرسه می‌پیوندند که هر کدام از آنها رازهای تاریک خود را دارند. آنها با دانش آموزان کلاس خود دوست می شوند در حالی که ساموئل به نقشه خود برای پاک کردن نام برادرش نانو، که متهم به قتل مارینا بود، ادامه می دهد. در همین حال، پولو برای پاک کردن وجدان خود اقدام به خودکشی می کند، اما در نهایت یاد می گیرد که با کمک کایتانا شاد زندگی کند. سلامت روانی اندر به دلیل سنگین نگه داشتن راز پولو بدتر می شود. کارلا به این باور می رسد که ساموئل مرده است، بنابراین او در مورد جرم پولو اعتراف می کند، پولو دستگیر می شود، اما دو هفته بعد آزاد می شود و به مدرسه باز می گردد.

دانشجویان وارد آخرین ترم تحصیلی خود در لاس انسیناس می شوند. در یک طرح فلش فوروارد، با دانش آموزان در مورد مرگ پولو در جشن فارغ التحصیلی مصاحبه می شود. پولو و کایتانا به استثنای والریو توسط همتایان خود به عنوان طرد شده رها می شوند. ساموئل و گوزمان به توطئه خود برای اجرای عدالت برای جنایات پولو ادامه می دهند. لو و نادیا برای دریافت بورسیه تحصیلی در دانشگاه کلمبیا با هم رقابت می کنند و باعث می شود که این دو دوستی متقابل برقرار کنند. آندر مبتلا به سرطان خون است و شیمی درمانی را شروع می کند و باعث ایجاد اصطکاک بین او و عزیزانش می شود. در شب فارغ التحصیلی، لو در حالت مستی، به طور تصادفی پولو را با چاقو می زند، که او تلو تلو خورد و به مرگ می افتد. ساموئل، گوزمان، آندر، عمر، نادیا، کارلا، والریو، ربکا و کایتانا توافق می‌کنند که قتل را پنهان کنند. مرگ پولو که نمی تواند مظنونی را پیدا کند، در نهایت به عنوان یک خودکشی شناخته می شود و والدینش به پلیس می گویند که او به قتل مارینا اعتراف کرده است. دو ماه بعد، ساموئل، گوزمان، آندر و ربکا بازگشتند تا سال آخر خود را با عمر، که به عنوان دانشجوی تمام وقت ثبت نام کرده است، تکرار کنند.

با آمدن یک مدیر جدید و فرزندانش – آری، منچیا و پاتریک – پس از اینکه آری نزدیک به مرگ پیدا می شود، راز جدیدی رخ می دهد. داستان با یک ترم مدرسه جدید در لاس انسیناس و همچنین کارگردانی جدید (دیگو مارتین) شروع می شود: یکی از قدرتمندترین تاجران اروپا که آماده است مؤسسه لاس انسیناس را که به گفته او در حال اجرا است به ارمغان بیاورد. در چند سال گذشته، دوباره به مسیر برگشت. او سه فرزندش را با خود می آورد (کارلا دیاز، مارتینا کاریدی، مانو ریوس): سه نوجوان نیز عادت داشتند همیشه راه خودشان را بگیرند و هر وقت می خواهند آنچه را که می خواهند داشته باشند، مهم نیست که چه کسی سقوط کند، و چه کسی اتحادیه را به خطر می اندازد. و دوستی قوی دانش آموزانی که در مدرسه مانده اند.

Watch Elite | Netflix Official Site

زیرنویس Elite 2018 در 17 جولای 2017، اعلام شد که نتفلیکس به تولید سریال برای فصل اول سفارش داده است؛ این دومین سریال اصلی نتفلیکس در اسپانیا پس از Cable Girls است. این سریال توسط کارلوس مونترو و داریو مادرونا ساخته شده است که هر دو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی سریال شناخته می شوند. چشم انداز تلویزیونی فعلی اسپانیا». مونترو و مادرونا پس از اینکه به آنها گفتند که نتفلیکس به دنبال یک نمایش نوجوان است و از آنها خواسته شد ایده ای تولید کنند، سریال را توسعه دادند. مونترو با فرضیه اولیه آمد و این زوج قبل از ارائه آن به نتفلیکس یک ماه بعد روی آن کار کردند.

در آن زمان، اریک بارمک، معاون سریال اصلی نتفلیکس، گفت که Elite “نوع بسیار متفاوتی از تریلر نوجوانان خواهد بود که از مرزها عبور خواهد کرد و مخاطبان را در سطح جهانی تحت تاثیر قرار خواهد داد”. با این حال، سازندگان گفتند که این سریال دارای مضامین اسپانیایی و هویت اسپانیایی است تا به آن “احساس مکان و زمان، این که سریالی از این لحظه و این کشور است” و جلوگیری از تبدیل شدن آن به یک سریال است. سریال هایی که در هر جای دنیا ممکن است اتفاق بیفتد [چون اگر بخواهند چیزی بسازند] که در همه جا قابل درک باشد، در نهایت هیچ جا قابل درک نیست. در سپتامبر 2018، اعلام شد که این سریال در 5 اکتبر 2018 به نمایش در خواهد آمد. فرانسیسکو راموس، تهیه کننده، پیش از اکران، در مصاحبه ای درباره برخی از تصمیمات ایجاد این سریال صحبت کرد. او گفت که انتخاب برای تنظیم درام اسرارآمیز در یک دبیرستان مهم است زیرا “زمان زندگی شماست که همه چیز مهم تر است” و به آنها اجازه می دهد فشارهای قرار گرفتن به عنوان یک نخبه را در کنار دیگر خطوط داستانی کشف کنند.

در 17 اکتبر 2018، نتفلیکس سریال را برای فصل دوم تمدید کرد. در این دوره، پس از ایجاد تأسیسات تولید جدید در مادرید، تولید خود را در اسپانیا افزایش داد. همانطور که نتفلیکس نمایش را تمدید کرد، اعلام کرد که هنوز بحث هایی در مورد اینکه کدام شخصیت ها ظاهر می شوند وجود دارد. فصل دوم در 6 سپتامبر 2019 منتشر شد؛ پس از مشخص شدن تعداد بینندگان فصل اول، در ژانویه 2019، تولید آن آغاز شد، اگرچه قبل از انتشار فصل 1 نوشته شده بود.

ساختار داخلی نمایش از فلش فوروارد برای پیشبرد طرح و معما استفاده می کند که ورایتی آن را با دروغ های کوچک بزرگ مقایسه می کند. هنگام صحبت از نوآوری در فصل دوم، یکی از خالقان، داریو مادرونا، گفت که آنها “می خواستند فرمول سریع به جلو را به عنوان یکی از اجزای اصلی سریال حفظ کنند، اما در عین حال متفاوت باشند”. مادرونا گفت: “در فصل اول، ما آگاه بودیم که داریم یک سریال برای نتفلیکس می سازیم و سعی کردیم همه چیز را در آن قرار دهیم […] برای فصل 2، فکر می کردیم که این فرصت را داریم که شخصیت ها و شخصیت ها را کشف کنیم. اما این یک تصمیم غریزی بود.”  Variety نوشت که فصل دوم، بنابراین، ممکن است شبیه به فصل سوم Stranger Things از نظر مقایسه با فصل های قبلی و نحوه مقایسه آن با فصل های قبلی باشد. در ادامه روایات دوران بلوغ که عمیقاً تحت تأثیر طبقه و اقتصاد قرار دارند، عمیق‌تر به تعامل [شخصیت‌ها] می‌رود». ارزش ها و هزینه های تولید نیز برای فصل 2 افزایش یافت تا به سازندگان آزادی بیشتری بدهد.

Elite (TV Series 2018– ) - IMDb

پائولا در مصاحبه‌های خود گفته است که تقریباً شانس حضور در برنامه بازیگری را از دست داده است، زیرا پیام از طریق ایمیل ارسال شده است اما در پوشه پیام‌های هرزنامه او قرار گرفته است. با این حال، او آن را بازیابی کرد و در یک تست ویدیویی فرستاد. طرفین این کار شامل یک صحنه اولیه بود که در آن شخصیت او (لو) در حال گفتگوی پرتنش با شخصیت نادیا است. در این صحنه، پائولا می‌گوید که با استفاده از اصطلاح طعنه‌آمیز دوست‌داشتنی «عزیز» («querida» در اسپانیایی)، که سازندگان آن را دوست داشتند و از آن زمان به عبارتی جذاب در سریال تبدیل شده است، تبلیغ کرد. در 28 ژانویه 2020، اعلام شد که این سریال از یک بازیگر اصلی جدید برای فصل چهارم تشکیل خواهد شد. در 19 مه 2020، از طریق حساب اینستاگرام Élite تایید شد که مینا ال هامانی، دانا پائولا، استر اکسپوزیتو، آلوارو ریکو و خورخه لوپز برای فصل 4 بازنمی‌گردند. سرجیو مومو و لیتی سن، که در نقش اصلی در فصل ظاهر شدند. 3، همچنین برای فصل 4 باز نخواهد گشت. در 22 مه 2020، ایتزان اسکامیلا، میگل برناردو، آرون پایپر، عمر آیوسو، کلودیا سالاس و جورجینا آموروس برای ایفای مجدد نقش های خود در فصل 4 تایید شدند. در 19 ژوئیه 2020، کارلا دیاز، مانو ریوس، مارتینا کاریدی، پل گرانچ، دیگو مارتین و آندرس ولنکوسو اعلام شد که به بازیگران اصلی جدید فصل چهارم پیوستند. در 23 و 28 دسامبر 2020، گزارش شده است که استر اکسپوزیتو و دانا پائولا برای فصل 5 بازگشته اند. با این حال، در طول مصاحبه در El Hormiguero، پائولا اظهار داشت که او سریال را ترک کرد تا کاملاً روی حرفه موسیقی خود تمرکز کند و هیچ امکانی برای بازگشت او به عنوان لو وجود ندارد. اکسپوزیتو همچنین تایید کرد که او نیز باز نخواهد گشت، اما در عوض به طور خلاصه نقش خود را در داستان های کوتاه تکرار خواهد کرد. در 25 فوریه 2021، همراه با تمدید فصل پنجم، بازیگران آرژانتینی و برزیلی والنتینا زنره و آندره لامولیا رسماً تأیید شدند که به بازیگران پیوستند، که در ابتدا شایعاتی از طرفداران بود. در 25 مارس 2021، آدام نورو بازیگر فرانسوی از طریق حساب اینستاگرام خود اعلام کرد که به بازیگران اصلی فصل پنجم خواهد پیوست. در طول فیلمبرداری فصل 5، تایید شد که ایتزان اسکامیلا، عمر آیوسو، کلودیا سالاس، جورجینا آموروس، کارلا دیاز، مارتینا کاریدی، مانو ریوس و پل گرانچ در فصل 5 بازخواهند گشت. در فصل 5 ظاهر می شود، و اسکامیلا و آیوسو تنها بازیگران اصلی سریال از فصل اول هستند. در 20 اوت 2021، تایید شد که ایزابلا گاریدو، که قبلا در فیلم The Mess You Leave Behind بازی کرده بود، برای فصل 5 به بازیگران اصلی ملحق شده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

nabzemarketing.com

فروشگاه لباس مردانه

کترینگ

تعمیرات موبایل

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید کتاب کمک درسی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر