کد خبر : 197409
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
-

دانلود زیرنویس سریال I Am Groot 2022

دانلود زیرنویس سریال I Am Groot 2022

دانلود زیرنویس سریال I Am Groot 2022 من گروت یک مجموعه انیمیشن کوتاه آمریکایی است که توسط کرستن لپور برای سرویس استریم دیزنی+ ساخته شده است که بر اساس کمیک های مارول با حضور شخصیت گروت ساخته شده است. این فیلم دارای شخصیت‌هایی از دنیای سینمایی مارول (MCU) است که در ماجراجویی‌های مختلف بیبی گروت

دانلود زیرنویس سریال I Am Groot 2022 من گروت یک مجموعه انیمیشن کوتاه آمریکایی است که توسط کرستن لپور برای سرویس استریم دیزنی+ ساخته شده است که بر اساس کمیک های مارول با حضور شخصیت گروت ساخته شده است. این فیلم دارای شخصیت‌هایی از دنیای سینمایی مارول (MCU) است که در ماجراجویی‌های مختلف بیبی گروت را دنبال می‌کنند که او را بین رویدادهای Guardians of the Galaxy (2014) و یکی از Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) صحنه های اواسط اعتبار. این سریال توسط مارول استودیوز تولید می‌شود و لپور به عنوان نویسنده و کارگردان کار می‌کند.

دانلود زیرنویس سریال I Am Groot 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال I Am Groot 2022 هر فیلم کوتاه بیبی گروت را که در کهکشان بزرگ می‌شود دنبال می‌کند و با شخصیت‌های جدید و غیرعادی به ماجراجویی می‌پردازد که او را به دردسر می‌اندازد.

در دسامبر 2020، کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، مجموعه‌ای از فیلم‌های کوتاه با بازی Baby Groot را معرفی کرد. تقریباً در آن زمان، براد ویندربام، رئیس استریم، تلویزیون و انیمیشن مارول استودیوز، کرستن لپور را برای کارگردانی این فیلم‌های کوتاه انتخاب کرد که «دیالوگ‌های کمی» داشت. شخصیت Baby Groot بعد از حضورش در Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) از آنجایی که آنها احساس می کردند “کلی از داستان ها برای گفتن” با او در کودکی وجود دارد. آنها همچنین به سمت فیلم‌های کوتاه میکی ماوس و دانلد داک به عنوان راهی برای “بازگشت به آن سبک داستان کوتاه انیمیشن اولیه دیزنی” کشیده شدند. جیمز گان، نویسنده و کارگردان فیلم‌های نگهبانان کهکشان، در آوریل 2021 تایید کرد که این سریال انیمیشنی خواهد بود. Lepore در جریان رویداد Disney+ Day در نوامبر 2021 به عنوان کارگردان فیلم کوتاه اعلام شد، و Lepore نیز نویسنده اصلی سریال بود.  I Am Groot شامل پنج فیلم کوتاه، مجموعاً 15 دقیقه است. تولید پنج فیلم کوتاه دیگر تا جولای 2022 در جریان بود، که به عنوان فصل دوم توصیف می شود. لپور گفت که این مجموعه دوم از شلوارک “با همان روحیه” اولی خواهد بود.

لپور از پسرش الهام گرفت و گفت که این سریال از عناصر علمی تخیلی برای کشف لحظات عادی کودکی گروت استفاده می کند. او در طول فرآیند با گان ملاقات کرد تا اطمینان حاصل کند که او دقیقاً بیبی گروت را به تصویر می‌کشد که گان به او به عنوان یک “بچه بد” توصیف می‌کرد. Lepore همچنین از Looney Tunes و همچنین سبک باستر کیتون از کمدی هوشمند و فیزیکی الهام گرفته شد، که Feige و Winderbaum نیز برای کشف آن هیجان‌زده بودند. لپور برای اولین کوتاه، «گام‌های اول گروت»، می‌خواست گروت را که در گلدانش رشد می‌کرد، کشف کند، و توانست آن را با ایده دیگری از گروت، درختی حساس، که در برابر درختی غیرحساس قرار می‌گرفت، ترکیب کند، که به او اجازه داد. برای کشف کمدی فیزیکی کیتون “که در آن جسم بی جان همیشه برنده است”. “Groot’s Pursuit” به این فکر بود که چگونه کودکان می توانند از یکدیگر تقلید کنند و در نتیجه فرد از آن ناامید می شود. او گروت را تبدیل شدن به یک حیوان خانگی چیا توصیف کرد که منجر به “یک عرصه بسیار سرگرم کننده برای بازی در آن” شد.

گان گفت که این مجموعه لزوماً به فیلم‌های او «نگهبانان کهکشان» مرتبط نبوده است، و آنها را به عنوان «قانونی برای خودشان» در دنیای سینمایی مارول (MCU) توصیف کرد. Joshua Meyer از /Film این را به شورت های ساختگی Team Thor تشبیه کرد که او آن را “تکه خنده دار آپوکریفا که برای تداوم MCU ضروری نیست” نامید.  ویندربام گفت که این شورت بین پایان فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2 و صحنه اواسط تیتراژ آن فیلم که یک گروت نوجوان را نشان می‌داد، و لپور اضافه کرد که این فیلم همچنین رویدادهایی را بین پایان Guardians of the Galaxy (2014) و شروع Guardians of the Galaxy Vol. 2.  سایر اعضای نگهبانان کهکشان در این سریال، به غیر از Rocket ظاهر نمی شوند، زیرا خلاقان علاقه مند بودند روی گروت تمرکز کنند و «شخصیت او را بهتر بشناسند» و در عین حال لذت دیدن «آنچه را که او انجام می دهد وقتی که هیچ کس نیست» را بررسی کنند. نگاه کردن” زیرا “اینجاست که او به بیشترین دردسر می افتد”.

زیرنویس سریال I Am Groot 2022  - بلو سابتايتل

زیرنویس I Am Groot 2022 تایید شد که وین دیزل در ژوئن 2022 نقش خود را به عنوان صدای Baby Groot تکرار خواهد کرد. ماه بعد، برادلی کوپر نشان داد که نقش خود را در MCU به عنوان صدای Rocket تکرار می‌کند، و همچنین گان یک صداپیشگی به عنوان ساعت مچی دارد. تروور دیوال صداپیشگی Iwua را بر عهده دارد، در حالی که باب برگن، تری داگلاس، اسکات منویل، کیتلین رابروک، فرد تاتاسیوره، کاری والگرن، و متیو وود صداهای اضافی را ارائه می دهند.

کار بر روی سبک انیمیشن فوتورئالیستی مجموعه تا اوت 2021 آغاز شد. ویندربام توضیح داد که استودیو مارول می‌خواست من گروت را «مستقیماً ریشه در زبان فیلم‌ها» داشته باشد، به همین دلیل است که شرکت جلوه‌های بصری Luma Pictures را برای انیمیشن سریال انتخاب کردند زیرا قبلاً Baby Groot برای Vol. 2. ویندرباوم نشان داد که چگونه تجربه لپور از کار با انیمیشن استاپ موشن به کارگردانی انیمیشن کامپیوتری او تبدیل شده است. و حالات صورت به شکلک‌ها به دلیل چهره شخصیت که فقط چشم و دهان دارد. لپور از طراحی Grunds که در “Little Guys” دیده می شود و یافتن راهی برای بیان آنها با “فقط نقطه های سیاه و یک دهان” لذت می برد. و Snoot Pin Bongo، موجودی شبیه سنجاب که از شخصیت جنگ ستارگان Salcious Crumb الهام گرفته شده است.

تصورات اولیه اپیزودها در استوری بورد و مراحل متحرک باعث شد که مدت زمان کوتاهی در حدود پنج دقیقه باشد. Lepore قصد داشت هر کوتاه تقریباً سه دقیقه طول بکشد، و اصلاحاتی انجام داد و “با دقت زیادی ویرایش” کرد تا آنها را به آن زمان اجرا برساند.

دانیله لوپی به عنوان آهنگساز پنج فیلم کوتاه اول I Am Groot کار کرد. لپور با توجه به کارهای گذشته‌اش با صدای الکترونیکی، لوپی را برای امتیاز دادن به سریال انتخاب کرد، که به ترجمه صدای «عجیب» او کمک کرد. او افزود که موسیقی او “به نظر می رسد که از یک وسترن اسپاگتی با همان پتینه از آن دوران بیرون آمده است”. لوپی از میکروفون‌های قدیمی، کیبورد و سایر سازهای آنالوگ استفاده کرد تا به موسیقی خود صدایی معتبر و ارگانیک‌تر بدهد. به صورت دیجیتالی توسط Marvel Music و Hollywood Records در 4 آگوست 2022 منتشر شد.

لپور می‌خواست موسیقی دهه‌های 1960 و 1970 را به نمایش بگذارد و به جای ایالات متحده، به موسیقی از سراسر جهان نگاه کرد تا آن را با موسیقی نمایش داده شده در فیلم‌های نگهبانان کهکشان متمایز کند. آهنگ‌های مجاز در این مجموعه عبارتند از: «در سالن پادشاه کوهستان» اثر ریموند اسکات در «گام‌های اول گروت»، که لپور خاطرنشان کرد که فوراً به کوتاه «طعم عجیبی می‌دهد، این حس فضایی و اولیه الکتریکی»، «ران کان کان» توسط Tito Puente در “Groot’s Pursuit” و “شما می توانید آن را اگر واقعاً بخواهید” توسط جیمی کلیف در “Magnum Opus”. : 5.

زیرنویس I Am Groot 2022  - بلو سابتايتل

فیلم مختصری از این مجموعه در طول جلسه سالانه سهامداران دیزنی در مارس 2022 در یک حلقه برجسته محتوا نشان داده شد. اولین پوستر این سریال که تاریخ انتشار آن را اعلام می‌کرد، در 5 ژوئن فاش شد، که باعث شد سریال «فوراً  ترند آنلاین شود». طبق نمودار تلویزیونی پرطرفدار Variety، 231000 تعامل کاربر جمع آوری شد که ترکیبی از توییت‌ها، ریتوییت‌ها، لایک‌ها و هشتگ‌ها را اندازه‌گیری می‌کند، که دومین رتبه برای هفته 30 می تا 5 ژوئن، پس از سریال Stranger Things در نتفلیکس است. استودیوی مارول با Wonderful Pistachios و Framestore برای کمپین بازاریابی “Groot Gets Crackin” همکاری کرد، که Groot را در تبلیغات تلویزیونی، پست‌های دیجیتال و رسانه‌های اجتماعی و بسته‌بندی محدود پسته‌های خود و همچنین نمایش‌های داخل فروشگاه تا 31 آگوست به نمایش گذاشت. یک اسپات تلویزیونی 15 ثانیه ای در 6 ژوئن به عنوان بخشی از این کمپین منتشر شد. بلیط برای حضور در Marvel’s Avengers S.T.A.T.I.O.N. در لاس وگاس نیز قرار شد به طور تصادفی به مشتریانی که پسته خود را به عنوان بخشی از این کمپین خریداری کرده بودند، داده شود.

فیلم کوتاه “Magnum Opus” در تئاتر ال کاپیتان به نمایش درآمد و قبل از نمایش فیلم MCU Thor: Love and Thunder (2022)، از 18 تا 24 ژوئیه ظاهر شد. کوتاه “Groot Takes a Bath” در پانل انیمیشن Marvel Studios در San Diego Comic-Con در 22 ژوئیه نمایش داده شد، جایی که Lepore در مورد این سریال صحبت کرد و یک تریلر برای همه فیلم‌های کوتاه نیز منتشر شد. پوسترهای هر فیلم کوتاه قبل از اولین نمایش آنها منتشر شد.

وب‌سایت جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، بر اساس 5 بررسی، 80٪ امتیاز تأیید، با میانگین امتیاز 7.30/10 را گزارش کرد.

مت فاولر از IGN امتیاز 7 از 10 را به I Am Groot داد و این شورت را “به عنوان یک شاخه متحرک متحرک از MCU شایان ستایش دانست، اما به لطف خلق و خوی خود [Baby] Groot و میل به تند شدن، دارای طنز تاریک عجیبی نیز هست.” فاولر خاطرنشان کرد که چگونه خاردار بودن گروت “یک لطف نجات بخش بود… زیرا این نوع از شورت ها به ندرت یک جفت را نشان می دهند.” سرگرم کننده و احمقانه”. وبستر همچنین دریافت که زمان اجرا کوتاه “در اینجا به خوبی کار می کند – این حیله به اندازه ای دوام نمی آورد که از استقبال آن بیشتر بگذرد.” ویلسون چپمن از Variety گفت که من گروت هستم “جذاب کننده، تند تند و – برای مارول نادر است.” پخش جریانی نمایش تلویزیونی – کاملاً مستقل، بدون نمایش کوتاه یا تنظیم برای نمایش دیگری که بتوان از آن صحبت کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

موسسه ماهان

خرید سنگ قبر

فیلم استرچ غذایی