کد خبر : 196575
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
-

دانلود زیرنویس سریال Kaginado 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Kaginado 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Kaginado 2022 کاگینادو یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که توسط استودیو Liden Films Kyoto تولید شده است. این سریال از اکتبر تا دسامبر 2021 پخش شد. فصل دوم آن در آوریل 2022 پخش شد. در 26 نوامبر 2019، کی در توییتر طعنه زد که هشت پروژه برای بیست و یکمین سالگرد

دانلود زیرنویس سریال Kaginado 2022 کاگینادو یک مجموعه تلویزیونی انیمه ژاپنی است که توسط استودیو Liden Films Kyoto تولید شده است. این سریال از اکتبر تا دسامبر 2021 پخش شد. فصل دوم آن در آوریل 2022 پخش شد. در 26 نوامبر 2019، کی در توییتر طعنه زد که هشت پروژه برای بیست و یکمین سالگرد خود در دست ساخت دارد.

در 19 آوریل 2021، Key یک رویداد آنلاین برگزار کرد و اعلام کرد که Kaginado، یک انیمیشن متقاطع بر اساس شخصیت‌هایی از فرنچایزهای مختلف کلید، در حال تولید برای انتشار در اکتبر 2021 است. در 24 سپتامبر 2021، وب سایت رسمی Kaginado کارکنان و بازیگران این انیمیشن را نشان داد. این اعلامیه همچنین نشان داد که کازویا ساکاموتو کارگردانی سریال را در استودیوی لیدن فیلمز کیوتو بر عهده خواهد داشت و تاکاشی آوشیما در کنار کای و توهیا اوکانو به عنوان نویسنده، نویسنده اصلی آن خواهد بود. علاوه بر این، صداپیشگان انیمه های کلیدی قبلی نقش های خود را تکرار می کنند، با آسامی سانادا صداپیشگی میسوزو کامیو را به دلیل مرگ صداپیشه اصلی توموکو کاواکامی در سال 2011 انجام می دهند. در ژاپن، این سریال از 13 اکتبر تا 29 دسامبر 2021 در Tokyo MX، KBS Kyoto، Sun TV، ux، HAB، abn، HTB، BS4 و AT-X پخش شد. این مجموعه در سطح بین المللی در Crunchyroll، Funimation، Hidive، Wakanim، Aniplus، bilibili و Muse Asia پخش می شود. آهنگ تم پایانی  Chiisana Kiseki  توسط لیا است.

HIDIVE Heads Back to School with KAGINADO Season 2

زیرنویس سریال Kaginado 2022 یومی هوشینو از یوشیو اوکازاکی استقبال می کند تا یک نمایش افلاک نما را تماشا کند. در آکادمی خصوصی Kaginado، Kotarō Tennōji کوتوری کانبه، چیهایا اوتوری، آکان سنری، شیزورو ناکاتسو و لوسیا کونوهانا را در یک گوی درخشان به فضا می برد. کیوسوکه ناتسومه در خانه به میدان می‌رود و با ماساتو اینوهارا و کنگو میازاوا با ریکی نائوه خداحافظی می‌کند، اما رین ناتسومه از دست آن‌ها عصبانی می‌شود که مدت زیادی برای ناپدید شدنشان طول کشیده و در نتیجه آنها بر سر ریکی دعوا می‌کنند.

ناگیسا فوروکاوا از والدینش و تومویا اوکازاکی تشویق می‌شود و به او اجازه می‌دهد روی صحنه در سالن مدرسه آواز بخواند. میسوزو کامیو جلوی دروازه مدرسه به عمه اش هاروکو کامیو می رسد، اما میسوزو وقتی متوجه می شود که برای مدرسه دیر شده است به محوطه دانشگاه می دود. آیو تسوکیمیا از یویچی آیزاوا می خواهد که پس از دستگیری او به دلیل پرداخت نکردن هزینه تایاکی، او را فراموش کند. در ماه، کاگاری برای کوتارو و دختران در حالی که از کنار ماه تیراندازی می‌کنند، دست تکان می‌دهد و دختران به دلیل اینکه نمی‌دانند کجا می‌روند، سر کوتارو فریاد می‌زنند.
ریو فوجی‌بایاشی از اینکه در مقایسه با مای کاواسومی، سایا توکیدو و کانو کیریشیما بی‌تفاوت است ابراز تاسف می‌کند و به توانایی او در فال‌گویی شبیه به منادی عذاب اشاره می‌کند. یوهی سونوهارا روی تختی وارد کلاس می شود و از دختران در حرمسرای خود استقبال می کند و تهدید می کند که در صورت رعایت نکردن سگ، سگ سیب زمینی را کچل خواهد کرد. سونوهارا معتقد است که عنوان سریال، کاگینادو، به او و دیگران از کلناد برتری می دهد. به کلید.
کوتارو، مای، یویکو و لوسیا باشگاه نئو کندو را تشکیل می دهند و در مورد استفاده از زمین فوتبال با سونوهارا مقابله می کنند.

Sunohara پیشنهاد می کند که با یک بازی فوتبال رقابت کنید تا مشخص شود چه کسی می تواند از زمین استفاده کند، و Sunohara با ماساتو، کنگو و یک گربه بسیار اضافه وزن به نام Dorj همکاری می کند. مای بدون زحمت توپ فوتبال را از سونوهارا می‌دزدد و آن را به لوسیا می‌دهد که برای گلی که توسط ماساتو مهار می‌شود شوت می‌کند، اما لباس‌های او به دلیل توانایی لوسیا در ایجاد ارتعاشات شدید در اشیائی که لمس می‌کند منفجر می‌شود. توپ همان تأثیر را روی کنگو و کوتارو می گذارد، با استفاده از توانایی Rewrite خود برای مقاومت در برابر ارتعاشات توپ، شوت برای یک گل دیگر که دوباره توسط ماساتو، کنگو و سونوهارا که لباس هایشان منفجر می شود، مهار می شود. کاناتا فوتاکی و شیزورو بازی را متوقف کردند و باشگاه فوتبال را به دلیل قرار گرفتن در معرض ناشایست تعلیق کردند. در باشگاه ادبیات، میو نیشیزونو از تماشای بازی فوتبال دچار خونریزی بینی می شود.
دانش‌آموزان برای کلاس ورزش در استخر جمع می‌شوند و پسرها عمدتاً دخترانی را با لباس شنای مدرسه تحسین می‌کنند. ساسامی ساساگاوا و کودریاوکا نومی آشکارا تعجب می‌کنند که چرا آن‌ها متفاوت از دختران دیگر به تصویر کشیده شده‌اند، و یوئیچی اشاره می‌کند که به خاطر سینه‌های کوچک ساسامی و کودریاوکا است. ریکی به طور تصادفی با آب پاشیده می شود و همچنین ظاهری غیر چیبی به او می دهد و دختران دیگر را وادار می کند تا ژست های تحریک آمیز انجام دهند. ساسامی و کودریاوکا نیز همین کار را می‌کنند، اما فایده‌ای نداشت، و از اینکه حتی ریکی می‌تواند از آنها وسوسه‌انگیزتر به نظر برسد، ابراز تاسف می‌کنند.

Key's Kaginado Anime to Continue Chibi Fun with Season 2 in April 2022

زیرنویس Kaginado 2022 یوکیتو کونیساکی در یک بازار دستفروشی سعی می کند برای پول یک نمایش عروسکی جادویی اجرا کند، اما هیچ کس به او توجهی نمی کند. یوکیتو در اطراف بازار قدم می زند و مشاهده می کند که دیگران با فروش نان، فال گیری و حتی فروش گوش گیر برای جلوگیری از اجرای وحشتناک ویولن کوتومی ایچینوزه سود می برند. یوکیتو کوتوری را در تلاش برای تصاحب جایگاه و مخاطبان خود به چالش می کشد.

وقتی یوکیتو از عروسک خود برای حمله استفاده می کند، به سرعت توسط والدین کوتوری که اکنون توسط او به عنوان آشنا کنترل می شود، به سمت آن شلیک می شود و با اره برقی پاره می شود. آیو با یک کیسه تایاکی می دود و روی عروسک پا می زند و آن را به پرواز در می آورد. کوتوری پول زیادی به دست می آورد و برای بردش تشویق می کند، زیرا یوکیتو در مورد تبدیل شدن به یک کلاغ فکر می کند.
کوکو ایبوکی از برادران و خواهران بزرگتر دعوت می کند تا در مورد خواهران کوچکترشان صحبت کنند که شامل: کیوسوکه، ساکویا اوهتوری، شیزورو، کائوری میساکا، میو، تومویو ساکاگامی، سونوهارا، کیو و کاناتا می شود. کیو و کاناتا در مورد ناز بودن خواهران دوقلوی خود صحبت می کنند و میو به خودشیفتگی ذاتی آنها اشاره می کند. وقتی با هاروکا سایگوسا و ریو مصاحبه می‌شود، آن‌ها فاش می‌کنند که چگونه خواهرانشان کاناتا و کیو یک بار در تلاش برای بوسیدن پسری، خود را به عنوان آنها درآورده‌اند.

شیوری میساکا در مصاحبه‌ای فاش می‌کند که کائوری قبلاً وجود خواهرش را اعتراف نکرده بود و به کائوری ضربه مرگبار وارد کرد. سونوهارا می‌گوید عصبانی شدن از دست کسی که خواهرش را به گریه می‌اندازد و دیگران را به دلیل استدلال او شوکه می‌کند، عادی است، در حالی که کیوسوکه و ساکویا می‌خواهند خواهرانشان به شدت به آنها نزدیک‌تر باشند. کائوری، کیو، تومویو و کاناتا نمی‌توانند به توافق برسند که چه کسی خواهرشان را بیشتر دوست دارد یا خواهرش بهترین است، و کیوسوکه به درستی حدس می‌زند که تنها راه برای تعیین اینکه چقدر احساسات آنها نسبت به خواهرانشان قوی است، بازی بیسبال است.
هر خواهر کوچک‌تر یک توپ بیس‌بال برای خواهر یا برادر خود می‌فرستد تا نشان دهد که پیوند آنها با یکدیگر چقدر قوی است. ریو، هاروکا و شیوری همگی به خاطر کینه های گذشته توپ های سریعی را به قسمت میانی خواهرانشان پرتاب می کنند. رین یک توپ سریع را به فاق کیوسوکه می اندازد، و همین اتفاق برای ساکویا می افتد، اگرچه خودش به عنوان عذرخواهی از چیهایا به داخل آن می پرد.

می از سونوهارا منزجر می شود و زمین نمی گذارد. در نهایت، برادر تومویو تاکوفومی ساکاگامی با پوشیدن لباس تومو به جای خواهرش تومو میشیما می ایستد. تومویو توپ بیسبالی را که با لگد به سمت او می زند لگد می زند و او را به پرواز در می آورد. پس از آن، کوکو مدعی پیروزی در این رقابت شد زیرا ازدواج خود را برای خواهرش فوکو ایبوکی به تاخیر انداخت.
کاناکو یک گلوله کریستالی را در سطل زباله پیدا می کند و یک غرفه فال گیری در بیرون ورودی مدرسه برپا می کند. کاناتا و شیزورو برای تحقیق می‌روند و به شیزورو می‌گویند که او تبدیل به یک زن زیبا می‌شود و کاناتا هم روح خود را پیدا خواهد کرد. هاروکا این را می شنود و می گوید که دیگر از دست کاناتا عصبانی نیست و آنها هم روح هستند.

کاناکو اشاره می کند که صداهای آنها چقدر شبیه به نظر می رسد و به صدای همه آنها توسط کیکو سوزوکی اشاره می کند. کاناکو موفق به فرار می شود و او در مورد تمام پولی که امروز به دست آورده است به تاکافومی فکر می کند. کاناتا ناگهان ظاهر می شود و توپ کریستالی را می گیرد و از آن می پرسد که همنوع او کیست. گوی کریستالی چندین نفر را به او نشان می‌دهد – یومی، کاناکو، شیزورو و تاکافومی – که باعث می‌شود کاناتا قبل از اینکه روی هاروکا بنشیند آن را با ناامیدی دور بیندازد، و او با ناامیدی دنبالش می‌دوید. یومیمی در افلاک‌نما امیدوار است که این خواهران روحی همیشه با خوشحالی زندگی کنند.
یویچی، یوکیتو، تومویا، ریکی و کوتارو در مدرسه گرد هم می آیند تا درباره معنای قهرمان بودن صحبت کنند. ریکی بحث را در مورد افکارشان در مورد دخترانی با عادت‌های گفتاری عجیب شروع می‌کند و به دنبال آن دیگران یوکیتو را به خاطر صمیمی شدن با دختران جوان‌تر سرزنش می‌کنند، به جز کوتارو که اکنون نمی‌خواهد اعتراف کند که خودش تقریباً 30 سال دارد. سپس کوتارو می‌پرسد چقدر تجربه ای که هر کدام با دختران داشته اند، با حسادت یویچی، یوکیتو و کوتارو که ریکی شخصاً دختران زیادی را می شناسد. تومویا آشکارا در مورد اینکه چگونه عاشقانه های آنها اغلب چنین پایان های بی رحمانه ای دارد، تعجب می کند، به طوری که ریکی حتی کلمات جدایی کیوسکه را به او اضافه می کند. یوئیچی فعلاً جلسه را به تعویق می اندازد و قبل از بستن در، آخرین نگاهی به عقب می اندازد.

Kaginado crossover anime gets its second season - SHINDE KUDASAI

Toshio Koumura و Sougen Esaka در حالی که دانش آموزان را برای جشنواره مدرسه آماده می کنند مراقب آنها هستند، در حالی که آکیکو میناس از اینکه با آنها گروه شده است عصبانی است. توشیو برای آرام کردن او یک لباس مدرسه به آکیکو می‌دهد تا او را بپوشد و دخترش نایوکی با ناراحتی به دنبال او می‌دود. در اتاق هنر، Ayu، Fūko و Shizuru حیوانات آبزی را از چوب می‌تراشند، اما نمی‌توانند در مورد اینکه کدام یک بهترین است توافق کنند.

در یک کلاس متروکه، کیوسوکه، سونوهارا و یویکو در مورد مسابقه زیبایی پیش رو بحث می کنند و کیوسوکه شیماکو، می، کودریاوکا و میچیرو را به عنوان شرکت کننده پیشنهاد می کند. در حالی که سونوهارا در مورد این موضوع بر سر او فریاد می زند، یویکو مخفیانه عکس شیماکو را می گیرد و میو پیشنهاد کتبی سونوهارا را با یکی از عکس های خود جایگزین می کند. همانطور که خورشید در حال غروب است، یویچی سعی می کند نایوکی را تشویق کند، اما وقتی مادرش را هنوز در لباس مدرسه می بیند دوباره افسرده می شود.
Kanna، Ryūya و Uraha برای کاوش در جشنواره مدرسه به اطراف می روند. در یک کلاس درس، آیو، فوکو و شیزورو اختلافات خود را در مورد حیوانات آبزی مورد علاقه خود با هم آشتی می دهند. در کلاس درس دیگری، کافه‌ای برپا می‌شود که تماشاگران می‌توانند قهوه‌نوشیدن قهوه، خوردن کیک و چت را تماشا کنند. ریویا شاهد فرار سایا به دلیل استفاده از مهمات زنده در یک سالن تیراندازی است. میدو سعی می کند جشنواره را تصاحب کند، اما اژدهای زمینی او به نوعی با میسوزو در لباس دایناسور مخلوط شد. تومویو، با پوشیدن کت و شلوار خرسی کامل، به راحتی او را شکست می دهد. پس از آن، کانا و میسوزو سریعاً با هم دوست می شوند زیرا ریویا و اوراها با گریه مراقب آنها هستند.
در روز پایانی جشنواره مدرسه، یک مسابقه زیبایی با استفاده از پیشنهادی که میو با سونوهارا تغییر داده بود برگزار می‌شود، که در نتیجه جون، ریویا، سونوهارا، کیوسوکه و هاروهیکو یوشینو به عنوان شرکت کنندگانی که لباس‌های یونیفرم مدرسه زنانه مدرسه خود را پوشیده بودند، برگزار شد. برخلاف ناامیدی دیگران، کیوسوکه مشتاق آن است و هدفش برنده شدن است.

ماساتو و کنگو نیز از اینکه به‌جای کیوسوکه به عنوان نماینده «بهترین دوست قهرمان داستان» انتخاب نشدند، خشمگین شدند. میو توضیح می‌دهد که اگر در عوض با قهرمان‌ها اجرا می‌شد، واضح است که ریکی برنده می‌شد، و همین امر باعث شد تا یویچی و تومویا تلاش کنند تا ریکی را به نمایش بگذارند، و در نتیجه هر سه نفر نیز لباس‌های متقابل انجام دادند. در پایان برنده این مسابقه هیدکی هیناتا اعلام شد. MC مسابقه لباس مبدل او را برمی دارد و خود را یوری ناکامورا نشان می دهد و او اعلام می کند که قرار است دنیا را نابود کنند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید نهال گردو از مرکز معتبر جهادکشاورزی

کترینگ

تعمیرات موبایل

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید کتاب کمک درسی

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر