کد خبر : 197160
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۵
-

دانلود زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 خانم مارول یک مینی سریال تلویزیونی آمریکایی است که توسط بیشا کی علی برای سرویس استریم دیزنی+ ساخته شده است که بر اساس کمیک های مارول با شخصیت کامالا خان / خانم مارول ساخته شده است. این هفتمین مجموعه تلویزیونی در دنیای سینمایی مارول (MCU) است که توسط استودیو

دانلود زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 خانم مارول یک مینی سریال تلویزیونی آمریکایی است که توسط بیشا کی علی برای سرویس استریم دیزنی+ ساخته شده است که بر اساس کمیک های مارول با شخصیت کامالا خان / خانم مارول ساخته شده است. این هفتمین مجموعه تلویزیونی در دنیای سینمایی مارول (MCU) است که توسط استودیو مارول تولید می‌شود و با فیلم‌های این فرنچایز تداوم دارد. علی به عنوان نویسنده اصلی با عادل و بلال (عادل الاربی و بلال فلاح) رهبری تیم کارگردانی را بر عهده دارد.
ایمان ولانی در نقش کمالا خان / خانم مارول ایفای نقش می کند و مت لینتز، یاسمین فلچر، زنوبیا شروف، موهان کاپور، ساگار شیخ، لورل مارسدن و ازهر عثمان نیز در آن ایفای نقش می کنند. این سریال با مشارکت علی در آگوست 2019 اعلام شد. ولانی در سپتامبر 2020 برای بازیگری انتخاب شد و ال اربی و فلاح، میرا منون و شرمین عبید-چینوی به عنوان کارگردانان سریال استخدام شدند. فیلمبرداری در اوایل نوامبر 2020 آغاز شد و در آتلانتا، جورجیا و نیوجرسی فیلمبرداری شد و در می 2021 در تایلند به پایان رسید.

خانم مارول برای اولین بار در 8 ژوئن 2022 پخش شد و شامل شش قسمت خواهد شد و در 13 جولای به پایان می رسد. این بخشی از فاز چهار MCU است. این مجموعه به‌عنوان مجموعه‌ای برای فیلم The Marvels (2023) عمل می‌کند، که در آن ولانی نقش خود را به‌عنوان خان همراه با دیگر بازیگران سریال بازی خواهد کرد. این سریال نقدهای مثبتی را با تحسین خاصی برای عملکرد ولیانی دریافت کرد.

دانلود زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 جو کوسادا، مشاور خلاق مارول اینترتینمنت، در سپتامبر 2016 گفت که برنامه‌هایی برای کشف شخصیت کامالا خان/خانم مارول در رسانه‌های دیگر به دنبال موفقیت و محبوبیت غیرمعمول سریع او در بین خوانندگان کتاب‌های مصور وجود دارد. کوین فایگی، رئیس استودیو مارول، در ماه می 2018 گفت که پروژه دنیای سینمایی مارول (MCU) بر اساس کامالا خان در دست ساخت است، و پس از اکران فیلم کاپیتان مارول در نقش خان از شخصیت عنوان آن فیلم کارول دانورز الهام گرفته شده است.

در آگوست 2019، مارول استودیوز ساخت یک سریال تلویزیونی خانم مارول را برای سرویس استریم دیزنی+ آغاز کرده بود و بیشا کی علی پس از کار به عنوان نویسنده در سریال Loki، به عنوان نویسنده اصلی استخدام شد. خانم مارول به طور رسمی در کنفرانس D23 2019 معرفی شد. در سپتامبر 2020، عادل الاربی و بلال فلاح (معتبر به عنوان عادل و بلال ) برای کارگردانی دو قسمت از سریال، با میرا منون برای کارگردانی یک قسمت، و شرمین عبید-چینوی برای کارگردانی سه قسمت استخدام شدند. منون و عبید-چینوی در نهایت هر کدام دو قسمت را کارگردانی کردند. علی، ال اربی و فلاح به عنوان تهیه کنندگان اجرایی سریال خدمت می کنند و از نزدیک با مارول استودیوز برای توسعه آن همکاری کردند، با سانا امانات، یکی از خالقان کمالا خان، همچنین به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کرد. Feige، Louis D’Esposito، Victoria Alonso و Brad Winderbaum از Marvel Studios نیز به عنوان تهیه کنندگان اجرایی خدمت می کنند.

علاوه بر علی، نویسندگان سریال عبارتند از: کیت گریتمون، فردی سایبورن، ای سی بردلی، متیو چانسی، صابر پیرزاده، فاطمه اصغر، و ویل دان. بردلی و چانسی به ترتیب نویسنده اصلی، و ویرایشگر داستان و نویسنده چی می‌شد اگر…؟، با بردلی همچنین به عنوان تهیه‌کننده مشاور در خانم مارول، : 6  در حالی که پیرزادا یک نویسنده برای مون نایت.

در خانم مارول، خان توانایی مهار انرژی کیهانی و ایجاد سازه‌هایی از یک النگوی جادویی را به دست می‌آورد، که با توانایی‌های تغییر شکلی که او در کمیک‌ها دارد متفاوت است. فایگی توضیح داد که منبع غیرانسانی توانایی‌های او در کمیک‌ها با جدول زمانی و رویدادهای MCU «تطابق» ندارد، بنابراین قدرت‌های او برای مرتبط شدن با میراث پاکستانی‌اش تنظیم شد. آن‌ها همچنین به قدرت‌های کیهانی دیگر قهرمانان فیلم The Marvels (2023) که ولانی در آن همبازی است، نزدیک‌تر شدند. Feige اضافه کرد که “دست و بازوهای غول پیکر” شخصیت همچنان در سریال “در روح” ظاهر می شود. امانات و یکی دیگر از همسازان شخصیت، جی. ویلو ویلسون، هر دو در مورد این تغییر مشورت کردند و از آن حمایت کردند، با این احساس که آمانات احساس می‌کرد که «دادن قدرت‌های متفاوتی به کمالا که از نظر وسعت و سینمایی احساس می‌کنند، سرگرم کننده است… جوهر قدرت در کمیک وجود دارد، هم از منظر استعاری و هم از منظر بصری.»

«خانم مارول» داستانی است در سن بلوغ، با آمانات اشاره می‌کند که این سریال از کمیک‌های این شخصیت الهام گرفته است، نسخه MCU از «تمایز بودن و سبک‌شناسی» کمیک‌ها را ایجاد کرده و «از دریچه تجربه کامالا و او گفته می‌شود». تخیل وحشی”. او همچنین زندگی و دنیای خان را “به طور طبیعی رنگارنگ” توصیف کرد، زیرا شهر جرسی “مکانی بسیار دیوانه و پر جنب و جوش و چند فرهنگی است”. کارول دانورز الهام‌بخش خان برای تبدیل شدن به یک قهرمان است، زیرا او تقریباً تانوس را در طول رویدادهای Avengers: Endgame (2019) شکست داد. امانت معتقد بود که مهم است که داستانی در مورد قهرمانان شما برای یک جوان رنگین پوست تعریف کنید، و بررسی کنید که چه چیزی “با احساس شما از خود” چه می کند. علی با الهام از فیلم‌های جان هیوز و فیلم‌های 10 Things I Hate About You (1999)، لیدی برد (2017)، کلاس هشتم (8) می‌خواست ویژگی‌های «عجیب‌آمیز و جادویی» کمیک‌های خانم مارول را با فیلم‌های دبیرستانی آمریکایی ترکیب کند. 2018)، و Booksmart (2019).

در سپتامبر 2020، ایمان ولانی تازه وارد برای نقش اصلی خان انتخاب شد. عمه او یک فراخوان بازیگری برای این نقش به او فرستاده بود، که منجر به ارسال یک نوار خودکار توسط ولانی شد، قبل از اینکه از او خواسته شود در دفاتر مارول استودیو در لس آنجلس، کالیفرنیا تست بازیگری بدهد. عکس‌های تنظیم شده بعداً در نوامبر نشان داد که مت لینتز در سریال بازیگر شده بود. ماه بعد، مارول تأیید کرد که لینتز انتخاب شده است،  با بازی برونو کارلی،  همراه با آرامیس نایت در نقش کریم / خنجر قرمز؛ ساگار شیخ در نقش عامر خان؛  ریش شاه در نقش عامر خان. کامران، نقش اول مرد سریال؛ زنوبیا شرف در نقش منیبا خان. موهان کاپور در نقش یوسف خان؛ یاسمین فلچر در نقش ناکیا بهادر؛ تراوینا اسپرینگر در نقش تیشا هیلمن؛ لیث نکلی در نقش شیخ عبدالله؛ [16] ازهر عثمان در نقشی نامعلوم؛ و نیمره بوچا در نقش نجمه.[ لورل مارسدن تازه وارد برای نقش زوئی زیمر در فوریه 2021 انتخاب شد،  در حالی که مشخص شد آلی خان و آلیشیا رینر نیز در این سریال نقش آفرینی کرده اند، با راینر در نقش وزارت کنترل آسیب (DODC) ) مامور Sadie Deever.  فواد خان فاش کرد که در دسامبر 2021 بخشی از بازیگران بود.

زیرنویس سریال Ms. Marvel 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Ms. Marvel 2022 ال اربی و فلاح، منون و عبید چینوی کارگردانی سریال را بر عهده داشتند. فیلمبرداری در اوایل نوامبر 2020 در استودیو Trilith در آتلانتا، جورجیا،  با فیلمبرداری اضافی در استودیو Blackhall و Areu Brothers Studios آغاز شد. این سریال با عنوان کاری جرسی فیلمبرداری شد. Robrecht Heyvaert به عنوان فیلمبردار El Arbi و Fallah،  با فیلمبردار Carmen Cabana برای Menon،   و Jules O’Loughlin به عنوان فیلمبردار برای Obaid-Chinoy خدمت کرد.

ال آربی و فلاح برای به تصویر کشیدن رویاهای خان، استفاده از انیمیشن را پیشنهاد کردند، زیرا احساس می کردند بینندگان مهم است که می توانند “درست به دنیای کامالا بیایند و آن را از طریق چشمان او ببینند” و نشان دهند که چگونه سر او همیشه در ابرها است و در حال خیال پردازی است. : 88  این دو از اسپایک لی، استیون اسپیلبرگ، انیمه (مخصوصاً برای جلوه‌های بصری)، فیلم‌های جان هیوز، فیلم‌های Booksmart و Scott Pilgrim vs. نمی توانم ببازم. : 89  ال اربی و فلاح قسمت های خود را در 5 مارس 2021 به پایان رساندند.

فیلمبرداری ثانویه در شهرستان هادسون، نیوجرسی، از مارس تا اوایل آوریل انجام شد. ولانی و شاه تا اواخر آوریل و اوایل ماه می به فیلمبرداری صحنه‌هایی در آتلانتا ادامه دادند. عبید-چینوی فیلمبرداری قسمت چهارم و پنجم را در 23 مارس در تایلند، به ویژه در بانکوک و در استودیو پارک آغاز کرد. با توجه به پروتکل‌های سخت‌گیرانه سریال COVID-19، خانم مارول توانست با وجود محدودیت‌های جدیدی که در آوریل اعمال شد و سایر تولیدات سینمایی و تلویزیونی را به حالت تعلیق درآورد، از دولت تایلند برای ادامه فیلم‌برداری در این کشور در سراسر آوریل و می ۲۰۲۱ معافیت بگیرد. بازیگران و گروه 450 نفره به سه حباب تقسیم شدند تا در صورت مثبت شدن تست در یکی از حباب ها، تولید ادامه یابد. فیلمبرداری سریال در اوایل ماه مه 2021 در تایلند به پایان رسید. فیلمبرداری مجدد، با کارگردانی عبید-چینوی، در پایان ژانویه 2022 رخ داد.

در ماه مه 2022 لورا کارپمن بعد از آهنگسازی برای What If… مشخص شد که آهنگسازی این سریال را انجام داده است؟ و استخدام شدن برای گلزنی The Marvels. کارپمن گفت که او خود را در “میراث غنی موسیقی” خان غرق کرده است. نت این سریال به صورت دیجیتالی توسط Marvel Music و Hollywood Records در دو جلد منتشر می شود: موسیقی از سه قسمت اول در 22 ژوئن 2022 منتشر می شود و موسیقی از سه قسمت آخر در 13 جولای منتشر می شود. موضوع اصلی، “خانم مارول سوئیت”، به عنوان یک تک آهنگ در 7 ژوئن منتشر شد.

اولین نگاهی به سریال با فیلم‌های اولیه، گواهی‌هایی درباره تأثیری که این شخصیت داشته است، و کلیپ‌هایی از تست بازیگری ولانی در روز سرمایه‌گذار دیزنی در دسامبر 2020 نشان داده شد. جاش وایس در Syfy Wire آن را با دیدن دقیق لحظه‌ای که Vellani مشاهده کرد آن را “کاملاً بی‌ارزش” خواند. فهمید که او به عنوان خان انتخاب شده بود. فیلم‌های اضافی در روز دیزنی+ در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ نشان داده شد.

اولین تریلر این مجموعه در 15 مارس 2022 منتشر شد. بسیاری از مفسران به تغییر قدرت خان از کمیک ها (که در آنها توانایی های تغییر شکل دارد) به توانایی در مهار انرژی کیهانی و ساخت سازه هایی با النگوهای جادویی اشاره کردند، مشابه گروه Nega-Band از کمیک. لیندا کدگا در Gizmodo گفت تریلر “به اندازه کمیک‌ها[، مملو از] تصمیم‌های کارگردانی کاملاً عالی، شایان ستایش، سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز بود” و این سریال شبیه “تلفیقی بی‌نقص از اسکات پیلگریم در برابر جهان و آسمان است” بالا». گابریل سانچز از The A.V. کلوب گفت که تریلر “راهنمای گویا برای کامالا خان” ارائه کرده است. شات پایانی تریلر، و همچنین پوستر تیزری که برای این مجموعه منتشر شده است، به جلد Ms. Marvel (2014) شماره 5 ادای احترام می کند.

A Fan’s Guide to Ms. Marvel، یک مستند کوتاه با نگاهی انحصاری به تولید سریال و مصاحبه‌های تیم فیلم‌سازی و Vellani، در 1 ژوئن 2022 در دیزنی پلاس منتشر شد. در ژانویه 2021، مارول برنامه «Marvel Must Haves» خود را اعلام کرد که اسباب‌بازی‌ها، بازی‌ها، کتاب‌ها، پوشاک، دکور خانه و سایر کالاهای مرتبط با هر قسمت از Ms. Marvel را پس از انتشار یک قسمت، نشان می‌دهد، که در تاریخ شروع شد. 7 ژوئن 2022. یک کد QR در قسمت اول گنجانده شد که بینندگان را به یک وب‌سایت پیوند می‌داد تا به یک کمیک دیجیتالی رایگان از خانم مارول (2014) شماره 1 دسترسی پیدا کنند، پس از برنامه‌ای مشابه با مون نایت.

زیرنویس Ms. Marvel 2022 - بلو سابتايتل

در طی اعلام رسمی سریال در D23، فایگی اظهار داشت که پس از معرفی خانم مارول در سریال، این شخصیت به فیلم‌های MCU می‌رود، که او در نوامبر 2019 آن را تکرار کرد. پیش از این، بری لارسون، ستاره کاپیتان مارول، علاقه خود را به حضور خانم مارول در دنباله آن فیلم ابراز کرد، و تایید شد که ولانی در دنباله کاپیتان مارول، The Marvels، در دسامبر 2020 حضور خواهد داشت. در فوریه 2021، فایگی فاش کرد که خانم مارول The Marvels را راه اندازی خواهد کرد. علاوه بر این، شیخ، شروف، و کاپور نقش های مربوطه خود را به عنوان اعضای خانواده خان در The Marvels بازی می کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح