کد خبر : 196685
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۶
-

دانلود زیرنویس سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet 2020 یک مجموعه تلویزیونی جریان کمدی آمریکایی است که توسط چارلی دی، مگان گانز و راب مک‌الهنی برای Apple TV+ ساخته شده است. این مجموعه در 7 فوریه 2020 برای اولین بار پخش شد و یک استودیوی بازی های ویدیویی تخیلی را دنبال می کند که یک MMORPG

دانلود زیرنویس سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet 2020 یک مجموعه تلویزیونی جریان کمدی آمریکایی است که توسط چارلی دی، مگان گانز و راب مک‌الهنی برای Apple TV+ ساخته شده است. این مجموعه در 7 فوریه 2020 برای اولین بار پخش شد و یک استودیوی بازی های ویدیویی تخیلی را دنبال می کند که یک MMORPG محبوب به نام Mythic Quest تولید می کند.

Apple TV+ سریال را برای فصل دوم در 18 ژانویه 2020، قبل از پخش فصل اول آن تمدید کرد. یک قسمت ویژه به نام “قرنطینه” در 22 می 2020 منتشر شد و دومین قسمت ویژه “Everlight” در 16 آوریل 2021، قبل از پخش فصل دوم منتشر شد. فصل دوم در 7 مه 2021 برای اولین بار پخش شد. در اکتبر 2021، این سریال برای فصل سوم و چهارم تمدید شد.

Mythic Quest: Raven's Banquet Review – But Why Tho?

زیرنویس سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet 2020 این مجموعه یک استودیوی بازی‌های ویدیویی تخیلی را دنبال می‌کند که Mythic Quest، یک MMORPG محبوب را تولید می‌کند که توسط خالق بازی، ایان گریم (راب مک‌الهنی) اداره می‌شود. در ابتدای این سری، این استودیو در شرف انتشار بسته الحاقی بزرگی با عنوان Raven’s Banquet است. گریم، مدیر خلاق بازی، با مهندس اصلی پاپی لی (شارلوت نیکدائو)، رئیس بخش درآمدزایی برد باکشی (دنی پودی)، و نویسنده ارشد سی دبلیو لانگ‌باتوم (اف. موری آبراهام) بحث می‌کند.

در 9 آگوست 2018، اعلام شد که اپل سفارش ساخت یک سریال کمدی نیم ساعته جدید توسط راب مک الهنی، مگان گانز، و چارلی دی را داده است که همگی به عنوان تهیه کننده اجرایی در کنار مایکل روتنبرگ، نیکلاس فرنکل فعالیت می کنند. ، جرارد گیمو، جیسون آلتمن و دانیل کرینیک. شرکت‌های سازنده درگیر در این مجموعه شامل RCG Productions، 3 Arts Entertainment، و Ubisoft Film & Television هستند. در 18 ژانویه 2020، اعلام شد که اپل این سریال را برای فصل دوم، قبل از پخش فصل اول آن، تمدید کرده است. در فوریه 2021، مشخص شد که فصل دوم در 7 مه 2021 در Apple TV+ پخش خواهد شد.

Ubisoft، یک ناشر بزرگ بازی های ویدئویی، در توسعه این سری کمک کرد. مک‌الهنی گفت که مفهوم نمایش حاصل بحثی است که یوبی‌سافت با او درباره تولید یک برنامه تلویزیونی پیرامون بازی‌های ویدیویی داشت. مک‌الهنی برای بحث در مورد این پروژه به یوبی‌سافت مونترال دعوت شده بود، و اگرچه در ابتدا مردد بود، اما در حین بازدید از استودیو، چشم‌انداز بالقوه نمایش را دید. از آن زمان، یوبی‌سافت در طراحی شخصیت‌های بازی ویدیویی و دنیای بازی و همچنین ارائه سایر دارایی‌های هنری برای نمایش کمک کرده است. یوبی‌سافت همچنین به نویسندگان کمک کرد تا جزئیات توسعه بازی‌های ویدیویی را به روش‌های صنعتی معتبر بمانند. در 21 اکتبر 2021، اپل این سریال را برای فصل سوم و چهارم تمدید کرد.

در کنار اعلام اولیه سریال، تایید شد که راب مک‌الهنی در سریال بازی خواهد کرد. در 1 فوریه 2019، اعلام شد که F. Murray Abraham، Imani Hakim، David Hornsby، Danny Pudi، Ashly Burch، Charlotte Nicdao و Jessie Ennis به بازیگران سریال پیوستند. آنتونی هاپکینز در آوریل 2021 به عنوان راوی در فیلم ویژه “Everlight” انتخاب شد. همچنین در ماه آوریل، در کنار انتشار تریلر فصل دوم، اپل اعلام کرد که هامفری کر، کریس نائوکی لی، و جاناتان ویگز بخشی از بازیگران فصل دوم بودند که اسنوپ داگ و درک واترز در آن نقش آفرینی کردند. در آوریل 2022، اعلام شد که F. Murray Abraham از سریال خارج شده و برای فصل سوم باز نخواهد گشت.

Mythic Quest: Raven's Banquet' Review: 'Always Sunny' Team Reunites -  Variety

زیرنویس Mythic Quest: Raven’s Banquet 2020 در مارس 2019، نیویورک تایمز گزارش داد که فیلمبرداری فصل اول به پایان رسیده است. این ویژه با عنوان Mythic Quest: Quarantine، تنها در سه هفته نوشته، فیلمبرداری و ویرایش شد، همه از راه دور در طول همه‌گیری COVID-19، با استفاده از محصولات ارائه شده توسط اپل، مانند آیفون‌ها. در 11 نوامبر 2020، Deadline Hollywood گزارش داد که تولید فصل دوم پس از مثبت شدن تست COVID-19 اعضای تیم تولید به حالت تعلیق درآمد. در دسامبر 2020، گزارش شد که در حالی که راب مک‌الهنی ادعا می‌کرد «تا به امروز هیچ مدرکی مبنی بر انتقال در محل کار وجود ندارد»، حداقل 12 نفر از اعضای تیم تولید که در تماس نزدیک با یکدیگر کار می‌کردند به COVID-19 مبتلا شده‌اند. دومین دسته از موارد COVID-19 مرتبط با تولید Mythic Quest، و باعث تعلیق تولید دیگری شد.

در طی یک پانل Mythic Quest در تور مطبوعاتی زمستانی انجمن منتقدان تلویزیونی در فوریه 2021، مک‌الهنی اظهار داشت که «نمی‌خواست او را به‌عنوان فردی که اف. موری آبراهام را بسیار بسیار بیمار کرد، شناخته شود» و توضیح داد که شخصیت آبراهام همچنان به این بیماری ادامه می‌دهد. برای چند قسمت اول از راه دور کار کنید، و در واقع تا اپیزود هفتم فصل دوم، که در آن آزمایش کووید «به اندازه پنج روز در هفته» انجام می‌شد، شخصاً فیلمبرداری نشد و صحنه‌های آبراهام فقط شامل «تعداد بسیار کمی از افراد» بود. دوربین». در مارس 2021، Variety گزارش داد که در مجموع 26 نفر از خدمه Mythic Quest با COVID-19 سقوط کردند، و آن را به “بدترین شیوع هر نمایشی در لس آنجلس” تبدیل کرد.

فصل اول شامل نه قسمت در 7 فوریه 2020 منتشر شد. یک قسمت ویژه (“قرنطینه”) با تمرکز بر همه گیری کووید-19 در حال انجام در 22 می 2020 منتشر شد. دومین قسمت ویژه (“Everlight”) در تاریخ منتشر شد. 16 آوریل 2021 قبل از پخش فصل دوم. فصل دوم در 7 می 2021 پخش شد و با قسمت های هفتگی منتشر شد.

در 10 ژوئن 2019، مک‌الهنی در کنفرانس مطبوعاتی E3 2019 یوبی‌سافت، یک تریلر از این مجموعه ارائه کرد، جایی که او اعلام کرد که Mythic Quest در پاییز 2019 نمایش داده می‌شود. در 18 دسامبر 2019، اعلام شد که این سریال در 7 فوریه 2020 به نمایش در خواهد آمد.

Season 1 of Apple TV+ comedy "Mythic Quest: Raven's Banquet" launches for  binge-watching

وب‌سایت جمع‌آوری بررسی Rotten Tomatoes، بر اساس 39 بررسی، 90 درصد امتیاز تأیید را با میانگین امتیاز 7.7/10 گزارش کرده است. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «در حالی که به شدت به فرمول کمدی محل کار تکیه می‌کند، اما Mythic Quest: Raven’s Banquet خنده‌دار است و برای کاوش در صنعت بازی با هوشمندی، متفکرانه و صداقت متمایز است.» Metacritic که از آن استفاده می‌کند. میانگین وزنی، امتیاز 73 از 100 را بر اساس بررسی های 12 منتقد به خود اختصاص داده است که نشان دهنده “بررسی های عموماً مطلوب” است.

فصل دوم نقدهای مثبتی دریافت کرد. در Rotten Tomatoes، بر اساس 31 بررسی با میانگین امتیاز 8.2/10، دارای رتبه تایید 100٪ است. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «فصل دوم درخشان Mythic Quest با نوشته هوشمندانه، اجرای دقیق و احساساتی بدون از دست دادن حس شوخ طبعی، جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین کمدی‌های محل کار تلویزیون تثبیت می‌کند.» 73 از 100 بر اساس 9 بررسی، نشان دهنده “بررسی های به طور کلی مطلوب”.

با الهام از داستان کوتاه ذکر شده در قسمت “Backstory!”، Tears of the Anaren در ژوئن 2021 در Apple Books به عنوان یک کتاب الکترونیکی و یک کتاب صوتی منتشر شد که توسط C.W. Longbottom (F. Murray Abraham) و Ian Grimm (Rob) روایت می شود. مک الهنی).

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پریز شبکه

تعمیر لباسشویی

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح