کد خبر : 194457
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
-

دانلود زیرنویس سریال Outlander 2014 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Outlander 2014 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Outlander 2014 یک مجموعه تلویزیونی درام تاریخی است که بر اساس مجموعه رمانی با همین نام اثر دایانا گابالدون ساخته شده است. این نمایش که توسط Ronald D. Moore ساخته شد، در 9 آگوست 2014 در Starz به نمایش درآمد. کیتریونا بالف در نقش کلر راندال، پرستار نظامی سابق متاهل جنگ جهانی

دانلود زیرنویس سریال Outlander 2014 یک مجموعه تلویزیونی درام تاریخی است که بر اساس مجموعه رمانی با همین نام اثر دایانا گابالدون ساخته شده است. این نمایش که توسط Ronald D. Moore ساخته شد، در 9 آگوست 2014 در Starz به نمایش درآمد. کیتریونا بالف در نقش کلر راندال، پرستار نظامی سابق متاهل جنگ جهانی دوم در اسکاتلند که در سال 1945 خود را به سال 1743 برمی‌گرداند، در آن بازی می‌کند. در آنجا با یک جنگجوی جسور کوهستانی به نام جیمی فریزر روبرو می‌شود، عاشق او می‌شود و با او ازدواج می‌کند. (سام هیوگان)، تاکسمن نسخه داستانی گابالدون از قبیله فریزر لوات، و درگیر قیام ژاکوبیت می شود.

The Lamentation of Jamie Fraser: Outlander, Male Rape and an Intertextual  Reading of Lamentations 3 – The Shiloh Project

زیرنویس سریال Outlander 2014 فصل اول 16 قسمتی این مجموعه تلویزیونی (که به صورت دو نیم فصل منتشر شد) بر اساس اولین رمان این مجموعه، Outlander (معروف به Cross Stitch در بریتانیا) است. فصل دوم 13 قسمتی، بر اساس Dragonfly in Amber، از آوریل تا جولای 2016 پخش شد. فصل سوم 13 قسمتی، بر اساس Voyager، از سپتامبر تا دسامبر 2017 پخش شد. فصل چهارم 13 قسمتی، بر اساس طبل های پاییز ، از نوامبر 2018 تا ژانویه 2019 پخش شد. فصل پنجم از 12 قسمت، بر اساس صلیب آتشین، از فوریه تا می 2020 پخش شد.

این سریال برای یک فصل ششم 8 قسمتی و یک فصل هفتم 16 قسمتی تمدید شده است تا به ترتیب براساس A Breath of Snow and Ashes و An Echo in the Bone ساخته شود. فصل ششم در 6 مارس 2022 برای اولین بار پخش شد. در فوریه 2022، گزارش شد که یک سری پیش درآمد در دست ساخت است.

در سال 1945، کلر راندال، که قبلا به عنوان پرستار در ارتش بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم خدمت کرده بود، و همسرش فرانک در حال بازدید از اینورنس، اسکاتلند هستند، زمانی که او توسط سنگ های ایستاده در کریگ نا دان به سال 1743 برمی گردد. (مکان ساختگی؛ رجوع به کلاوا کایرن). او با گروهی از کوهنوردان شورشی از قبیله مک‌کنزی (تخیلی از قبیله مک‌کنزی) که توسط کت قرمزهای بریتانیایی به رهبری کاپیتان جاناتان «بلک جک» رندال تعقیب می‌شوند، قرار می‌گیرد. معلوم شد که رندال جد فرانک است.

کلر به ناچار با یک هایلندر به نام جیمی فریزر ازدواج می کند، اما آنها به سرعت عاشق می شوند. قبیله مک‌کنزی او را به جاسوس بودن مشکوک می‌کند، اما او را به عنوان یک شفادهنده نگه می‌دارد، که مانع از تلاش او برای بازگشت به زمان خودش می‌شود. او با دانستن اینکه آرمان یعقوبی محکوم به شکست است، سعی می کند آنها را از شورش برحذر دارد. همسرش جیمی توسط رندال سادیست دستگیر، شکنجه و تجاوز شده است، اما کلر و افراد قبیله اش او را نجات می دهند. کلر به جیمی می گوید که باردار است و آنها به سمت پادشاهی فرانسه حرکت می کنند.

Outlander: Season Four Debut Announced; Renewed for Seasons Five and Six by  Starz - canceled + renewed TV shows - TV Series Finale

زیرنویس Outlander 2014 در قرن هجدهم پاریس، کلر و جیمی سعی می‌کنند با از بین بردن سرمایه‌هایی که احتمالاً لویی پانزدهم پادشاه فرانسه فراهم می‌کند، ژاکوبیت‌ها را خنثی کنند. جیمی به معتمد چارلز استوارت تبدیل می‌شود، اما فریزرها نمی‌توانند جلوی خیزش‌ها را بگیرند. رندال دوباره در پاریس ظاهر می شود، اما کلر به جیمی سوگند یاد می کند که او را تا زمانی که هبوط فرانک تضمین شود، زنده نگه دارد. او با متقاعد کردن رندال برای ازدواج با مری هاوکینز به این مهم دست می یابد. کلر و فیث دختر جیمی مرده به دنیا می آید و او و همسر قرن هجدهم خود به اسکاتلند بازمی گردند. ژاکوبیت ها در نبرد پرستونپن پیروز می شوند. جیمی و کلر همچنین یک پسر جوان فرانسوی به نام کلودل را به فرزندی قبول می کنند که جیمی نام او را فرگوس تغییر می دهد.

قبل از نبرد کالودن، جیمی کلر را که بار دیگر باردار است متقاعد می کند که به قرن بیستم بازگردد. جیمی تصمیم می گیرد در جنگ در کولودن با قبیله اش بمیرد. کلر در قرن خودش به فرانک درباره سفر در زمانش می گوید. او از او می خواهد که جیمی را فراموش کند و اجازه دهد فرزندش را به عنوان فرزند خودش بزرگ کند. بیست سال بعد، فرانک در یک تصادف رانندگی درگذشت. کلر دختر 20 ساله اش برایانا را به اسکاتلند می برد. کلر متوجه می شود که جیمی در کولودن نمرده است و عهد می بندد که نزد او بازگردد.

جیمی رندال را در کولودن می کشد و به شدت مجروح می شود، اما از اعدام در امان است. در زندان آردسمویر، او با فرماندار، لرد جان گری، دوست می شود، که بعداً او را مشروط می کند تا در یک ملک انگلیسی کار کند. در آنجا، جیمی به عنوان یک رابط جنسی دستکاری می شود و پدر پسری نامشروع به نام ویلیام می شود. جیمی به اسکاتلند باز می گردد و چاپگر می شود.

در سال 1948، کلر در دانشکده پزشکی در بوستون، ماساچوست ثبت نام کرد. فرانک در حالی که برایانا در دانشگاه است در یک تصادف رانندگی کشته می شود. کلر با کمک راجر ویکفیلد سرنخ هایی از سرنوشت جیمی پس از کالودن پیدا می کند. او به قرن هجدهم بازمی گردد و متوجه می شود که جیمی با لاوغایر بیوه ازدواج کرده است. بازگشت کلر، اتحادیه آنها را غیرقانونی می‌داند. آن‌ها سعی می‌کنند مقداری گنج پنهان را بازیابی کنند تا او بتواند لاوغایر را با یک شهرک آرام کند، اما برادرزاده جیمی، ایان توسط دزدان دریایی دستگیر شده و به کارائیب برده می‌شود. جیمی و کلر دنبال می‌شوند و موفق می‌شوند او را از دست گیلیس که در فصل اول از سوختن در آتش فرار کرده بود، نجات دهند. کلر و جیمی عازم اسکاتلند می شوند، اما در سواحل جورجیا کشتی غرق می شوند.

Outlander TV Show on Starz: Season Five Viewer Votes - canceled + renewed  TV shows - TV Series Finale

در مستعمره بریتانیا در کارولینای شمالی، کلر و جیمی به دنبال بازگشت به اسکاتلند با فرگوس، مارسالی و ایان هستند. آنها از مزرعه عمه جیمی، جوکاستا کامرون بازدید می کنند و در آنجا با آفریقایی های برده شده روبرو می شوند. کلر و جیمی تصمیم می گیرند که آنجا را ترک کنند و زمینی را ادعا کنند که نام فریزر ریج را که قبلاً توسط Cherokee در آن زندگی می کردند، می کنند. جیمی دوباره با مرطاق، که اکنون آهنگر و رهبر جنبش تنظیم کننده است، متحد می شود. لرد جان با پسر جیمی، ویلی ملاقات می کند.

در دهه 1970، برایانا پیشنهاد ازدواج راجر را رد کرد. برایانا پس از اینکه متوجه شد والدینش در آتش خواهند مرد، از میان سنگ ها عبور می کند. وقتی راجر متوجه می شود که برایانا رفته است، او را دنبال می کند. آنها در ویلمینگتون، کارولینای شمالی با هم آشنا می شوند و با هم ازدواج می کنند. اندکی بعد با هم وارد بحث می شوند و راجر می رود. در غیاب او، استفن بونت به بریانا تجاوز می کند. او دوباره با مادرش ملاقات می کند و سرانجام با پدر واقعی خود، جیمی، آشنا می شود. برایانا متوجه می شود که باردار است. راجر به فریزر ریج می رود، جایی که خدمتکار برایانا، لیزی، به اشتباه تصور می کند که او متجاوز به عنف است. لیزی به جیمی که راجر را کتک می زند، خبر می دهد. ایان جوان راجر را به موهاک می فروشد. با کشف اشتباه خود، آنها برای نجات راجر به راه می افتند و ایان آزادی خود را با راجر عوض می کند. راجر و برایانا دوباره در مزرعه جوکاستا متحد می شوند و جیمی دستور کشتن مورتاگ را که یک فراری است دریافت می کند.

جیمی و کلر برای حفظ خانه خود در فریزر ریج مبارزه می کنند، زیرا جنگ انقلابی آمریکا در افق خودنمایی می کند. برایانا و راجر با هم ازدواج می کنند و فرماندار تریون جیمی را بیشتر تحت فشار قرار می دهد تا مورتاگ را شکار کند و جیمی را مجبور می کند تا یک شبه نظامی جمع کند و با رگولاتورها مقابله کند. او برای حفظ امنیت پدرخوانده‌اش و انجام وظایفش در قبال انگلیسی‌ها، به ویژه زیر نظر ستوان ناکس، که مصمم به یافتن و کشتن مرتق است، تلاش می‌کند. علی‌رغم درخواست‌های مرطاق از جوکاستا که عشقش را به او بازگرداند، او با چهارمین ازدواج خود پیش می‌رود و امنیت و امنیت آینده مزرعه‌اش را بر آرمان‌گرایی او انتخاب می‌کند. وفاداری های جیمی در نبرد آلامانس به نقطه شکست می رسد، زمانی که تلاش راجر برای هشدار دادن به مورتاگ با شکست مواجه می شود و مورتاگ به ضرب گلوله کشته می شود. راجر توسط انگلیسی ها دستگیر و به اشتباه به دار آویخته می شود. او زنده می ماند، اما از این تجربه آسیب دیده است. جیمی در ماه های بعد از نبرد ویران می شود.

در همین حال، رابطه راجر و بری مورد آزمایش قرار می‌گیرد، زیرا نشانه‌هایی از ظهور مجدد استیون بونت وجود دارد، و وقتی برایانا توسط او دستگیر می‌شود، مجبور می‌شود امور را به دست خود بگیرد. در نهایت، بری و راجر وقتی متوجه می‌شوند که جمی هم می‌تواند، تصمیم می‌گیرند از میان سنگ‌ها برگردند، زیرا آینده برای پسرشان بسیار امن‌تر خواهد بود. تلاش آنها با شکست مواجه می شود و آن دو، با در نظر گرفتن این به عنوان نشانه ای از سرنوشت، تصمیم می گیرند به همراه خانواده بزرگ خود در فریزر ریج بمانند. ایان جوان از زمان خود با موهاوک باز می گردد و هنگامی که با اطلاعاتی که موهاوک به او ارسال کرده بود، متوجه اصل و ریشه کلر، برایانا و راجر می شود. کلر با تولید پنی سیلین و ارائه مشاوره های پزشکی مخفیانه تحت نام مستعار به براندازی شیوه های پزشکی مرسوم ادامه می دهد، اما توصیه های خرابکارانه او نتیجه معکوس برای او دارد. کلر توسط لیونل براون و افرادش ربوده شده و مورد تجاوز گروهی قرار می گیرد، اما متعاقباً توسط جیمی، فرگوس، راجر و سایر مردان ریج نجات می یابد. اگرچه جیمی جسد لیونل را به ریچارد، برادر لیونل و شهردار براونزویل برمی‌گرداند، ریچارد به طرز ماهرانه‌ای فریزر ریج و خانواده جیمی را تهدید می‌کند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح