کد خبر : 197089
تاریخ انتشار : شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۷
-

دانلود زیرنویس سریال Stranger Things 2016 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Stranger Things 2016 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Stranger Things 2016 چیزهای عجیب یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی و ترسناک آمریکایی است که توسط برادران دافر ساخته شده و از نتفلیکس پخش می‌شود. این برادران به عنوان مجری برنامه و همراه با شاون لوی و دن کوهن، تهیه کننده اجرایی هستند. این سریال در 15 ژوئیه 2016 در نتفلیکس پخش

دانلود زیرنویس سریال Stranger Things 2016 چیزهای عجیب یک مجموعه تلویزیونی علمی تخیلی و ترسناک آمریکایی است که توسط برادران دافر ساخته شده و از نتفلیکس پخش می‌شود. این برادران به عنوان مجری برنامه و همراه با شاون لوی و دن کوهن، تهیه کننده اجرایی هستند. این سریال در 15 ژوئیه 2016 در نتفلیکس پخش شد. در دهه 1980 در شهر خیالی هاوکینز، ایندیانا، فصل اول بر روی تحقیق در مورد ناپدید شدن پسر جوان (ویل بایرز) در میان رویدادهای ماوراء طبیعی که در اطراف شهر رخ می دهد، تمرکز دارد. از جمله ظاهر یک دختر با توانایی های روان حرکتی (Eleven). در این سریال بازیگرانی از جمله وینونا رایدر، دیوید هاربر، فین ولفهارد، میلی بابی براون، گتن ماتارازو، کالب مک لافلین، ناتالیا دایر، چارلی هیتون، نوآ اشنپ، سدی سینک، جو کیری، کارا بونو، داکر مونتگومری و مایا ایفای نقش می‌کنند.

برادران دافر Stranger Things را به عنوان ترکیبی از درام تحقیقی در کنار عناصر ماوراء طبیعی که با ترس، علمی تخیلی و احساسات کودکانه به تصویر کشیده شده است، توسعه دادند. برادران دافر که سریال را در دهه 1980 تنظیم کردند، ارجاعاتی به فرهنگ پاپ آن دهه داشتند، در حالی که چندین مضمون و جنبه های کارگردانی عمدتاً از آثار استیون اسپیلبرگ، جان کارپنتر، استیون کینگ و اچ پی لاوکرافت و همچنین انیمیشن و ویدیو الهام گرفته شده بودند. بازی ها. آن‌ها همچنین از آزمایش‌های عجیبی که در طول جنگ سرد رخ داد و تئوری‌های توطئه در دنیای واقعی شامل آزمایش‌های مخفی دولت الهام گرفتند.

دانلود زیرنویس سریال Stranger Things 2016 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Stranger Things 2016 در نتفلیکس بینندگان بی سابقه ای را به خود جلب کرده است و طرفداران بین المللی دارد. این سریال به دلیل شخصیت پردازی، فضاسازی، بازیگری، موسیقی متن، کارگردانی، نویسندگی و ادای احترام به فیلم های دهه 1980 مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. جوایز و نامزدی بسیاری از جمله 39 نامزدی جایزه امی پرایم تایم (و شش برنده)، چهار نامزدی جایزه گلدن گلوب، یک نامزدی جایزه تلویزیونی آکادمی بریتانیا، دو نامزدی جایزه انجمن کارگردانان آمریکا، سه نامزدی جایزه انجمن نویسندگان آمریکا، و نامزدی سه جایزه گرمی این فیلم برنده یک جایزه انجمن بازیگران سینما برای اجرای برجسته توسط یک گروه در یک سریال درام، دو جایزه موسسه فیلم آمریکا، یک جایزه تلویزیونی منتخب منتقدان، و سه جایزه انتخاب مردمی شده است. در سپتامبر 2019، این سریال برای فصل چهارم تمدید شد که به دو جلد تقسیم می شود و به ترتیب در 27 می و 1 ژوئیه 2022 منتشر می شود. در فوریه 2022، این سریال برای فصل پنجم و آخرین تمدید شد.

فیلم Stranger Things در شهر خیالی روستایی هاوکینز، ایندیانا، در اوایل دهه 1980 می گذرد. آزمایشگاه ملی هاوکینز در مجاورت ظاهراً تحقیقات علمی را برای وزارت انرژی ایالات متحده انجام می دهد، اما به طور مخفیانه آزمایش هایی را در مورد ماوراء الطبیعه و ماوراء طبیعی انجام می دهد، از جمله آزمایش هایی که شامل افراد آزمایش شده توسط انسان می شود. آنها به طور ناخواسته یک پورتال به یک بعد جایگزین ایجاد کرده اند، ” وارونه “. تأثیر وارونه شروع به تأثیرگذاری بر ساکنان ناآگاه هاوکینز به شیوه‌های فاجعه‌باری می‌کند.

فصل اول در نوامبر 1983 آغاز می شود، زمانی که ویل بایرز توسط موجودی از Upside Down ربوده می شود. مادرش جویس و رئیس پلیس شهر جیم هاپر به دنبال ویل می گردند. در همان زمان، یک دختر جوان روان‌شناختی به نام Eleven از آزمایشگاه فرار می‌کند و به دوستان ویل، مایک، داستین، و لوکاس در تلاش‌های خود برای یافتن ویل کمک می‌کند.

فصل دوم یک سال بعد، از اکتبر 1984 شروع می شود. ویل نجات یافته است، اما تعداد کمی از جزئیات رویدادها اطلاع دارند. هنگامی که کشف شد که ویل هنوز تحت تأثیر موجودات وارونه است، دوستان و خانواده او متوجه می شوند که تهدید بزرگتری از وارونه برای جهان آنها وجود دارد.

فصل سوم چندین ماه بعد، در روزهای منتهی به جشن چهارم ژوئیه در سال 1985 اتفاق می‌افتد. مرکز خرید استارکورت جدید به مرکز توجه ساکنان هاوکینز تبدیل شده است و اکثر فروشگاه‌های دیگر را از کار می‌اندازد. هاپر به طور فزاینده‌ای نگران رابطه یازده و مایک می‌شود در حالی که هنوز سعی می‌کند از جویس مراقبت کند. بدون اطلاع از شهر، یک آزمایشگاه مخفی شوروی تحت فرماندهی استارکورت به دنبال باز کردن دروازه به سمت وارونه است، که به موجودات وارونه اجازه می دهد افراد را در هاوکینز تصاحب کنند و وحشت جدیدی برای مقابله با آن ایجاد کنند.

برادران دافربرادران دافر

دانلود زیرنویس سریال چیزهای عجیب توسط مت و راس دافر، که به طور حرفه ای به عنوان برادران دافر شناخته می شوند، ساخته شد. این دو فیلم نویسندگی و تولید فیلم مخفی 2015 خود را به پایان رسانده بودند که در آن سعی کرده بودند از سبک M. Night Shyamalan تقلید کنند. با این حال، به دلیل تغییرات در برادران وارنر، توزیع کننده آن، این فیلم اکران گسترده ای را مشاهده نکرد و برادران دافر از آینده خود مطمئن نبودند. در کمال تعجب، تهیه کننده تلویزیونی دونالد دی لاین به آنها نزدیک شد، تحت تأثیر فیلمنامه هیدن قرار گرفت و به آنها این فرصت را داد که در کنار شیامالان روی قسمت های Wayward Pines کار کنند. برادران توسط شیامالان در طول تولید اپیزود راهنمایی شدند، به طوری که وقتی آنها به پایان رسید، احساس کردند که آماده تولید مجموعه تلویزیونی خود هستند.

دانلود زیرنویس سریال چیزهای عجیب - - بلو سابتايتل

زیرنویس Stranger Things 2016 برادران دافر فیلمنامه‌ای را آماده کردند که اساساً شبیه به قسمت آزمایشی واقعی سریال است، همراه با یک کتاب 20 صفحه‌ای برای کمک به خرید سریال برای یک شبکه. آنها داستان را به حدود پانزده شبکه کابلی انتقال دادند، که همگی فیلمنامه را رد کردند بر این اساس که احساس می کردند طرحی حول محور کودکان به عنوان شخصیت های اصلی کار نمی کند، و از آنها می خواستند آن را سریالی کودکانه بسازند یا بچه ها را کنار بگذارند. و بر تحقیقات هاپر در امر ماوراء الطبیعه تمرکز کنید. در اوایل سال 2015، دن کوهن، معاون 21 Laps Entertainment، فیلمنامه را برای همکار خود Shawn Levy آورد. آنها متعاقباً برادران دافر را به دفتر خود دعوت کردند و حقوق سریال را خریداری کردند و نویسندگی کامل آن را به برادران دادند. پس از خواندن نسخه آزمایشی، سرویس پخش نتفلیکس کل فصل را به مبلغ نامشخصی خریداری کرد؛ این سریال متعاقباً برای انتشار برنامه ریزی شده 2016 توسط نتفلیکس در اوایل آوریل 2015 اعلام شد. برادران دافر اظهار داشتند که در زمانی که به نتفلیکس وارد شده بودند، این سرویس قبلاً برای برنامه‌های اصلی خود، مانند House of Cards و Orange Is the New Black، با تهیه‌کنندگان شناخته‌شده پشت سرشان شناخته شده بود و آماده شروع به کار هستند. به تولیدکنندگان آینده مانند آنها فرصت می دهد. برادران شروع به نوشتن سریال کردند و لوی و کوهن را به عنوان تهیه کنندگان اجرایی برای شروع بازیگری و فیلمبرداری وارد کردند.

این سریال در ابتدا با نام Montauk شناخته می شد. پس از آن مکان مونتاوک، نیویورک و مکان های نزدیک لانگ آیلند بود. مونتاک به تعدادی از تئوری‌های توطئه در دنیای واقعی که شامل آزمایش‌های مخفی دولت می‌شد، دست یافت. برادران مونتاوک را انتخاب کرده بودند، زیرا اسپیلبرگ با فیلم آرواره ها ارتباط بیشتری داشت، جایی که مونتاوک برای صحنه داستانی جزیره آمیتی استفاده شد. برادران پس از تصمیم به تغییر روایت سریال و اجرای آن در شهر تخیلی هاوکینز، احساس کردند که اکنون می توانند کارهایی را با این شهر انجام دهند، مثلاً آن را در قرنطینه قرار دهند، که واقعاً نمی توانند با یک لوکیشن واقعی تصور کنند. با تغییر در لوکیشن، آن‌ها مجبور شدند عنوان جدیدی برای سریال به کارگردانی تد سارانوس از نتفلیکس ارائه کنند تا بتوانند آن را برای عموم شروع کنند. برادران با استفاده از نسخه‌ای از رمان Firestarter استفن کینگ برای در نظر گرفتن فونت و ظاهر عنوان شروع کردند و به فهرست بلندبالایی از جایگزین‌های بالقوه رسیدند. Stranger Things ظاهر شد که شبیه به رمان دیگری از پادشاه، Needful Things بود، اگرچه مت خاطرنشان کرد که آنها هنوز “مشاهدات شدید زیادی” بر سر عنوان نهایی داشتند.

برادران دافر برای ارائه این مجموعه، تصاویر، فیلم‌ها و موسیقی فیلم‌های کلاسیک دهه 1970 و 1980 مانند E.T. فرازمینی، برخوردهای نزدیک از نوع سوم، Poltergeist، Hellraiser، Stand by Me، Firestarter، A Nightmare on Elm Street and Jaws، به منظور تثبیت لحن سریال.

زیرنویس سریال Stranger Things 2016 - بلو سابتايتل

ایده زیرنویس سریال چیزهای عجیب با این شروع شد که برادران چگونه احساس کردند که می‌توانند مفهوم فیلم زندانیان سال 2013 را درک کنند، که جزئیات مبارزات اخلاقی یک پدر را در هنگام ربوده شدن دخترش بیان می‌کند و آن را در یک رویکرد تلویزیونی سریالی بیش از هشت ساعت گسترش می‌دهد. . همانطور که آنها بر جنبه کودک گم شده داستان تمرکز کردند، می خواستند ایده “حساسیت های کودکانه” را که می توانند ارائه دهند معرفی کنند، و با ایده هیولایی که می تواند انسان ها را از بین ببرد بازی می کردند. برادران فکر می کردند ترکیب این چیزها “بهترین چیز بود”. برای معرفی این هیولا در روایت، آنها «آزمایش‌های عجیب و غریبی را که در مورد وقوع آن در جنگ سرد خوانده بودیم» را در نظر گرفتند، مانند پروژه MKUltra، که راهی برای پایه‌گذاری وجود هیولا در علم به جای چیزی معنوی فراهم کرد. این همچنین به آنها کمک کرد تا تصمیم بگیرند که از سال 1983 به عنوان دوره زمانی استفاده کنند، زیرا یک سال قبل از اکران فیلم طلوع سرخ، که بر پارانویای جنگ سرد متمرکز بود، بود. پس از آن، آنها توانستند از تمام الهامات شخصی خود از دهه 1980، دهه ای که متولد شدند، به عنوان عناصر سریال استفاده کنند،  و آن را در قلمرو علمی تخیلی و ترسناک بسازند. سایر تأثیرات ذکر شده توسط برادران دافر عبارتند از: رمان‌های استیون کینگ. فیلم‌های تولید شده توسط استیون اسپیلبرگ، جان کارپنتر، وس کریون، و گیلرمو دل تورو؛ فیلم‌هایی مانند جنگ ستارگان، بیگانه، و ایستادن با من؛ انیمه ژاپنی مانند Akira و Elfen Lied؛ و چندین بازی ویدیویی از جمله Silent Hill، Dark Souls و The Last of Us  برادران دافر همچنین بر این باورند که ممکن است به طور ناخواسته از آثار دیگر، از جمله Beyond the Black Rainbow و D.A.R.Y.L. که با بررسی بازخورد طرفداران در مورد سریال کشف شده‌اند، تأثیراتی را به ارمغان بیاورند. چندین وب سایت و نشریه منابع دیگر فرهنگ پاپ را در این مجموعه پیدا کرده اند، به ویژه ارجاعاتی به فرهنگ پاپ دهه 1980.

با نتفلیکس به عنوان پلتفرم، برادران دافر به فرمت معمولی 22 قسمتی محدود نشدند و رویکرد هشت قسمتی را انتخاب کردند. آنها نگران این بودند که یک فصل 22 قسمتی در تلویزیون پخش با این تعداد اپیزود «گفتن یک داستان سینمایی» دشوار باشد. هشت قسمت به آنها اجازه داد تا علاوه بر توسعه روایی، به شخصیت پردازی نیز زمان بدهند. اگر زمان کمتری در دسترس داشتند، باید به محض معرفی هیولا به روایت یک فیلم ترسناک متعهد می ماندند و شخصیت پردازی را رها می کردند. در هشت قسمت، برادران قصد داشتند فصل اول را با تمام خطوط اصلی داستان «احساس یک فیلم بزرگ» کنند تا «مخاطب احساس رضایت کند»، اما آنقدر حل‌نشده باقی ماندند که نشان دهد «اسطوره‌ای بزرگ‌تر وجود دارد و وجود دارد». بسیاری از رشته‌های آویزان در پایان، چیزی که می‌توان آن را در فصل‌های بعدی بررسی کرد، اگر نتفلیکس تصمیم به ایجاد موارد بیشتری داشته باشد.

با توجه به نوشتن برای شخصیت‌های کودک سریال، برادران دافر در دوران دبیرستان خود را از دانش‌آموزان دیگر طرد می‌کردند و بنابراین نوشتن برای مایک و دوستانش و به‌ویژه برای بارب آسان بود. جویس بر اساس شخصیت ریچارد دریفوس، روی نیری در برخوردهای نزدیک از نوع سوم، شکل گرفت، زیرا در تلاش برای یافتن ویل، از نظر دیگران “کاملاً مضطرب” به نظر می رسد.

زیرنویس چیزهای عجیب در ژوئن 2015، اعلام شد که وینونا رایدر و دیوید هاربر به ترتیب به عنوان جویس و به عنوان رئیس پلیس ناشناس به سریال پیوستند. کارمن کوبا، مدیر بازیگری برادران، رایدر را برای نقش جویس پیشنهاد کرده بود، که به دلیل تسلط او در فیلم های دهه 1980، آن دو بلافاصله به سمت آن جذب شدند.  لوی معتقد بود که رایدر می‌تواند «فوریت عاطفی را از بین ببرد و در عین حال لایه‌ها و تفاوت‌های ظریف و جنبه‌های مختلف [جویس] را بیابد». رایدر ستایش کرد که داستان‌های متعدد سریال او را ملزم می‌کرد تا برای جویس به گونه‌ای عمل کند که گویی “او از ذهنش خارج شده است، اما در واقع به نوعی درگیر چیزی است”، و تهیه‌کنندگان معتقد بودند که او می‌تواند نقش دشوار را انجام دهد. برادران دافر قبلاً به هاربر علاقه مند بودند که تا زمان Stranger Things عمدتاً نقش های کوچک تری به عنوان شخصیت های شرور داشت و آنها احساس می کردند که او “بیش از حد منتظر این فرصت” برای بازی در نقش اصلی بوده است، در حالی که خود هاربر از فیلمنامه هیجان زده شده بود. و شانس بازی “یک شخصیت شکسته، معیوب، ضد قهرمان”.

بازیگران اضافی دو ماه بعد با فین ولفهارد در نقش مایک، میلی بابی براون در نقشی نامعلوم، گتن ماتارازو در نقش داستین، کالب مک لافلین در نقش لوکاس، ناتالیا دایر در نقش نانسی و چارلی هیتون در نقش جاناتان دنبال شد. در سپتامبر 2015، کارا بونو در نقش کارن به بازیگران پیوست، و یک ماه بعد متیو مودین در نقش مارتین برنر بازی کرد. بازیگران دیگری که تکرار می‌شوند عبارتند از: نوآ اشنپ در نقش ویل، شانون پرسر در نقش باربارا «بارب» هالند، جو کیری در نقش استیو هرینگتون، و راس پارتریج در نقش لونی، دیگران.

بازیگرانی که برای نقش‌های کودک تست می‌کنند، خطوطی از Stand by Me را می‌خوانند. برادران دافر تخمین زدند که برای این نقش‌ها حدود هزار بازیگر کودک مختلف را پشت سر گذاشته‌اند. آنها خاطرنشان کردند که ولفهارد قبلاً “یک علاقه مند به سینما” از فیلم های دوره 1980 بود و به راحتی نقش را ایفا کرد، در حالی که آنها دریافتند که تست بازیگری ماتارازو بسیار معتبرتر از بسیاری از نوارهای تستی دیگر است و او را پس از یک بار تماشا انتخاب کردند. نوار استماع او. از آنجایی که انتخاب بازیگران بلافاصله پس از روشنایی سبز نتفلیکس شروع شد، و قبل از تکمیل کامل فیلمنامه ها، این امکان را فراهم کرد که برخی از بازیگران نقش ها را در فیلمنامه منعکس کنند. انتخاب بازیگران جوان برای ویل و دوستانش درست پس از تکمیل فیلمنامه اول انجام شده بود و فیلمنامه های بعدی جنبه هایی از این بازیگران را در بر می گرفت. برادران گفتند که مودین اطلاعات قابل توجهی در مورد شخصیت دکتر برنر ارائه کرد، که قبلاً واقعاً او را تجسم نکرده بودند زیرا آنها او را سخت‌ترین شخصیت برای نوشتن با توجه به ظاهر محدود او در روایت می‌دانستند.

برادران می خواستند سریال را در اطراف منطقه لانگ آیلند فیلمبرداری کنند تا با مفهوم اولیه Montauk مطابقت داشته باشد. با این حال، با برنامه ریزی برای فیلمبرداری در نوامبر 2015، فیلمبرداری در لانگ آیلند در هوای سرد دشوار بود و تولید شروع به جستجوی مکان ها در داخل و اطراف منطقه آتلانتا، جورجیا کرد. برادران، که در کارولینای شمالی بزرگ شدند، مکان‌های زیادی را یافتند که آنها را به یاد دوران کودکی خود در آن منطقه می‌اندازد، و احساس کردند که این منطقه با تغییر روایت به شهر خیالی هاوکینز، ایندیانا، به خوبی کار می‌کند.

فیلمبرداری فصل اول در نوامبر 2015 آغاز شد و به طور گسترده در آتلانتا، جورجیا انجام شد و برادران دافر و لوی کارگردانی قسمت های جداگانه را بر عهده داشتند. جکسون اساس شهر خیالی هاوکینز، ایندیانا بود. مکان های دیگر فیلمبرداری شامل موسسه سلامت روان جورجیا به عنوان سایت آزمایشگاه ملی هاوکینز، معدن بلوود، دبیرستان پاتریک هنری در استاکبریج، جورجیا، برای صحنه های دبیرستان و دبیرستان، دپارتمان آموزش مداوم دانشگاه اموری، تالار شهر سابق در داگلاسویل، جورجیا، پارک بین‌المللی اسب جورجیا در کانیرز، جورجیا، دادگاه وثیقه در شهرستان باتس، جورجیا، کتابخانه قدیمی ایست پوینت و کلیسای باپتیست اول ایست پوینت در ایست پوینت، جورجیا، فایت ویل، جورجیا، پارک کوهستانی استون، پالمتو، جورجیا و وینستون، جورجیا. صحنه‌برداری در استودیو Screen Gem در آتلانتا انجام شد و سریال با دوربین RED Dragon فیلم‌برداری شد. فیلمبرداری فصل اول در اوایل سال 2016 به پایان رسید.

پس از پایان فیلمبرداری فصل سوم، تهیه کنندگان ایده نگه داشتن مجموعه مرکز خرید استارکورت را به عنوان یک جاذبه دائمی برای بازدید طرفداران در نظر گرفتند، اما در نهایت تصمیم به مخالفت با آن گرفتند.

انتظار می‌رفت فصل چهارم Stranger Things شامل هشت قسمت باشد و اولین قسمت آن با عنوان “فصل اول: باشگاه آتش جهنم” باشد. فیلمبرداری این فصل قرار بود در ژانویه 2020 آغاز شود و تا اوت ادامه یابد. با انتشار تیزر فوریه 2020 برای فصل چهارم، دافرها تایید کردند که تولید شروع شده است.[60] برخی از فیلمبرداری برای فصل چهارم در زندان Lukiškės و در نزدیکی آن در Vilnius، لیتوانی انجام شد. در مارس 2020، تولید به دلیل همه‌گیری COVID-19 متوقف و دوباره تولید در سپتامبر از سر گرفته شد.

زیرنویس Stranger Things 2016 - بلو سابتايتل

دارک هورس کامیکس همکاری خود را با نتفلیکس برای «یک خط انتشار چند ساله» داستان‌هایی که در دنیای چیزهای عجیب و غریب اتفاق می‌افتند، اعلام کرد. عنوان اولیه یک مینی سریال چهار شماره ای بود که توسط جودی هاسر نوشته شد و هنر داخلی توسط استفانو مارتینو. داستان در طول رویدادهای فصل اول اتفاق افتاد و دیدگاه ویل را در حالی که او هنوز در وارونه به دام افتاده بود، گرفت. اولین شماره از مینی سریال در 26 سپتامبر 2018 منتشر شد.

در 4 می 2019، Dark Horse Comics یک کمیک ویژه Stranger Things را به عنوان بخشی از رویداد Free Comic Book Day (FCBD) منتشر کرد. کمیک عمومی The Dark Horse FCBD 2019 حاوی یک داستان Stranger Things با عنوان The Game Master بود که چند روز پس از اتفاقات فصل اول می گذشت. نوشته جودی هاسر و تصویرگری ابراهیم مصطفی است.

عنوان دوم Stranger Things یک مینی سریال چهار قسمتی دیگر است که دوباره توسط جودی هاوسر با هنر داخلی ادگار سالازار با عنوان Stranger Things: Six نوشته شده است. این کمیک بر روی یکی از آزمایش‌های قبل از یازده تمرکز دارد: دختری به نام فرانسین، که دارای قدرت تشخیص است. اولین شماره در 29 مه 2019 به فروش رفت.

یک رمان گرافیکی اصلی بر اساس مجموعه ای به نام چیزهای عجیب: پسران زامبی در 19 فوریه 2020 منتشر شد. این رمان توسط گرگ پاک، طراحی شده توسط والریا فاوچیا، نامه نگاری شده توسط نیت پیکوس از Blambot، رنگ آمیزی توسط دن جکسون، با طراحی روی جلد نوشته شده است. ران چان 72 صفحه است و پس از فصل اول تنظیم شده است.

سومین مینی‌سریال کمیک، Stranger Things: Into the Fire، در ژانویه 2020 شروع شد. همچنین برای چهار شماره ادامه دارد و دنباله‌ای بر مینی سریال Six است که پیش از فصل سوم سریال اتفاق می‌افتد. این توسط جودی هاوسر نوشته شده است، توسط رایان کلی مداد نوشته شده و توسط Le Beau Underwood مرکب شده است.

فیلم دیگری از Stranger Things به عنوان بخشی از روز کتاب کمیک رایگان 2020 منتشر شد. این فیلم توسط گرگ پاک نوشته شد و مدت کوتاهی پس از نبرد استارکورت مال که در فصل سوم سریال به تصویر کشیده شد، می‌گذرد

دومین رمان گرافیکی اصلی Stranger Things، با عنوان Stranger Things: The Bully، در 13 اکتبر 2020 منتشر شد. این رمان توسط گرگ پاک نوشته شده و توسط والریا فاوچیا تصویرگری شده است.

 

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تست علت سرگیجه

آجر نما

قیمت تجهیزات اعلام حریق

خرید صندلی پزشکی

جانکشن باکس

خرید نهال شلیل مغان

پریز شبکه

تعمیر لباسشویی

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح