کد خبر : 197123
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۴
-

دانلود زیرنویس سریال The Boys 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Boys 2019 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Boys 2019 پسران یک مجموعه تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط اریک کریپک برای سرویس پخش آمازون پرایم ویدیو ساخته شده است. بر اساس کتاب کمیکی به همین نام از گارث انیس و داریک رابرتسون، که در ابتدا توسط دی سی کامیکس و قبل از انتقال به Dynamite Entertainment منتشر شده

دانلود زیرنویس سریال The Boys 2019 پسران یک مجموعه تلویزیونی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط اریک کریپک برای سرویس پخش آمازون پرایم ویدیو ساخته شده است. بر اساس کتاب کمیکی به همین نام از گارث انیس و داریک رابرتسون، که در ابتدا توسط دی سی کامیکس و قبل از انتقال به Dynamite Entertainment منتشر شده بود، گروهی از هوشیاران را دنبال می کند که با افراد فوق العاده ای که از توانایی های آنها سوء استفاده می کنند مبارزه می کنند. در این سریال گروهی از بازیگران شامل کارل اوربان، جک کواید، لاز آلونسو، تومر کاپون و کارن فوکوهارا در نقش مراقبان و آنتونی استار، ارین موریارتی، دومینیک مک الیگوت، چیس کرافورد، جسی تی آشر و ناتان میچل به عنوان اعضای گروه ایفای نقش می کنند. “The Seven”، یک گروه ابرقهرمانی نخبه که توسط گروه Vought International اداره می شود و در عین حال که ظاهری رفیع دارند، چهره های مشهور کم عمقی هستند که مستعد ارتکاب جنایات هولناک در مخفیانه هستند. این سریال همچنین الیزابت شو را در فصل اول بازی می کند، در حالی که کلبی مینیفی و ایا کش برای فصل دوم به بازیگران پیوستند. کلودیا دومیت و جنسن آکلز برای فصل سوم به آن پیوستند.

دانلود زیرنویس سریال The Boys 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Boys 2019 در جهانی اتفاق می‌افتد که در آن افراد فوق‌قدرت توسط عموم مردم به عنوان قهرمان شناخته می‌شوند و برای یک شرکت قدرتمند به نام Vought International کار می‌کنند که آنها را به بازار عرضه می‌کند و از آنها درآمدزایی می‌کند. خارج از شخصیت های قهرمان خود، بیشتر افراد متکبر، خودخواه و فاسد هستند. این مجموعه در درجه اول بر دو گروه متمرکز است: Seven، تیم برتر ابرقهرمانی Vought، و Boys، افرادی که به دنبال نابود کردن Vought و ابرقهرمانان جعلی آن هستند.

Boys توسط بیلی بوچر رهبری می شود که همه افراد ابرقدرت را تحقیر می کند و هفت توسط Homelander بی ثبات و خشن هدایت می شوند. در ابتدای سریال، پس از اینکه ابرقهرمان A-Train دوست دخترش را در حین مصرف مواد مخدر به طور تصادفی می‌کشد، به پسران می‌پیوندد که هیو کمپل نیز به آن‌ها می‌پیوندد. در جاهای دیگر، آنی ژانویه، یک قهرمان جوان و امیدوار به هفت نفر ملحق می‌شود که مجبور می‌شود با حقیقت درباره کسانی که تحسینش می‌کند، روبرو شود. از دیگر اعضای هفت می توان به ملکه مایو سرخورده، دیپ ناامن، بلک نوآر مرموز، و استورمفرانت برتری طلب سفیدپوست اشاره کرد. پسران توسط برنامه ریز تاکتیکی Mother’s Milk، متخصص اسلحه فرانسوی، و سوژه آزمایشی فوق العاده Kimiko گرد می آیند. مادلین استیلول، مدیر اجرایی Vought، سرپرستی هفت را برعهده دارد، که بعدها توسط اشلی بارت، روزنامه‌نگار جانشین وی شد.

بین سال‌های 2008 و 2016، یک اقتباس سینمایی از پسران در مراحل مختلف توسعه در هر دو شرکت کلمبیا پیکچرز و پارامونت پیکچرز بود. آدام مک کی به کارگردانی ابراز علاقه کرد و مت مانفردی و فیل هی فیلمنامه را بر عهده داشتند. مک کی علاقه خود را به بازیگری راسل کرو در نقش بیلی بوچر و سایمون پگ در نقش هیو، و همچنین فیلمبرداری فیلم به صورت سه بعدی ابراز کرد. در 6 آوریل 2016، اعلام شد که Cinemax در حال توسعه یک مجموعه تلویزیونی اقتباسی از کتاب کمیک است. این تولید توسط اریک کریپکی، ایوان گلدبرگ و ست روگن ساخته شده است. کریپکه قرار بود این سریال را بنویسد در حالی که گلدبرگ و روگن قرار بود کارگردانی کنند. تهیه کنندگان اجرایی شامل کریپکی، گلدبرگ، روگن، نیل اچ. موریتز، پاون شتی، اوری مارمور، جیمز ویور، کن لوین و جیسون نتر گزارش شده است. گارث انیس و داریک رابرتسون به عنوان تهیه‌کننده‌های اجرایی مشترک انتخاب شدند. شرکت های تولیدی درگیر با این مجموعه عبارتند از Point Gray Pictures، Original Film، و Sony Pictures TV.

در 8 نوامبر 2017، اعلام شد که آمازون دستور ساخت سریال را برای فصل اول شامل هشت قسمت داده است. طبق گزارش ها، این سریال چند ماه قبل از اعلام سفارش سریال در آمازون در حال توسعه بود. همچنین گزارش شد که تیم خلاقی که قبلاً اعلام شده بود هنوز به سریال متصل بودند.  کریپکه می‌خواست حس واقعیت را در نمایش حفظ کند و نویسندگان را منظم نگه دارد، تصمیم گرفت: «هر چیزی که از این دارو بیرون می‌آید قابل دوام است و هر کاری که اینطور نباشد، ما مجاز به انجام آن نیستیم». او نمی‌خواست در کنوانسیون بیش از حد مورد استفاده کشتن شخصیت‌های زن برای ایجاد انگیزه در قهرمانان قرار بگیرد و همچنین فرصتی را دید که با تغییر داستان بکی، همسر بوچر، خوانندگان کمیک را غافلگیر کند.

زیرنویس سریال The Boys 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Boys 2019 در 30 آوریل 2018، اعلام شد که دان تراختنبرگ اولین قسمت سریال را کارگردانی خواهد کرد. او جایگزین ست روگن و ایوان گلدبرگ شد که به دلیل اختلافات در برنامه ریزی از تحصیل خارج شدند.

قبل از پخش سریال، در 19 ژوئیه 2019، در کامیک کان سن دیگو 2019، اعلام شد که آمازون سریال را برای فصل دوم تمدید کرده است که اولین بار در 4 سپتامبر 2020 پخش شد. همچنین تأیید شد که فصل دوم مانند فصل قبل شامل هشت قسمت خواهد بود. هشت فیلمنامه برای فصل دوم تا نوامبر 2019 تکمیل شد. در دسامبر 2019، یک تیزر تریلر برای فصل دوم منتشر شد، که تایید کرد که در سال 2020 منتشر خواهد شد، اگرچه تاریخ دقیق آن تا ژوئن 2020، زمانی که تریلر دیگری منتشر شد، ناشناخته باقی ماند.

پیش از پخش فصل دوم، در 23 ژوئیه 2020، آمازون سریال را برای فصل سوم در پسنمایش به میزبانی آیشا تایلر برای San Diego Comic-Con@Home 2020 تمدید کرد. فصل سوم فیلمبرداری در اوایل سال 2021 با تاریخ انتشار نامعلومی آغاز شد. در 30 اکتبر 2020، اریک کریپکی فاش کرد که فصل سوم مینی سریال کمیک Herogasm را اقتباس می‌کند، که بر محور جشنواره‌های عیاشی ابرقهرمانی متمرکز است. این می تواند برای قسمت ششم فصل، که پس از مینی سریال، “Herogasm” نامیده می شود، اقتباس شده است. کریپکه اظهار داشت که «هروگاسم» «دیوانه‌کننده‌ترین روزنامه‌های روزانه‌ای است که او تا به حال دیده بود» و «مردم آماده تماشای آن نبودند». با این حال، بخشی از داستان کمیک که در آن پسر سرباز به عنوان یک ابرقهرمان به تصویر کشیده می شود که سالانه با هوملندر رابطه جنسی دارد تا در تلاش برای عضویت در Seven باشد، استفاده نمی شود و در عوض، پسر سرباز به عنوان “هوملندر” به تصویر کشیده می شود. قبل از Homelander، یک ابرقهرمان از جنگ جهانی دوم که از بازنشستگی خارج شد. کریپکی همچنین نشان داد که به جای اینکه پسر سرباز را بی گناه به تصویر بکشد، همانطور که در کمیک ها به تصویر کشیده شده است، او بدتر از Homelander خواهد بود.

در 18 دسامبر 2017، اعلام شد که ارین موریارتی برای نقش اصلی آنی ژانویه / استارلایت انتخاب شده است. در 17 ژانویه 2018، گزارش شد که آنتونی استار، دومینیک مک الیگوت، چیس کرافورد، جسی آشر و ناتان میچل به بازیگران اصلی پیوستند. در مارس 2018، اعلام شد که لاز آلونسو، جک کواید، و کارن فوکوهارا در نقش‌های معمولی سریال انتخاب شده‌اند. در 5 آوریل 2018، گزارش شد که کارل اربن برای نقش اصلی سریال بیلی بوچر انتخاب شده است. در 16 می 2018، اعلام شد که الیزابت شو در نقش معمولی سریال Madelyn Stillwell انتخاب شده است. در 25 ژوئن 2018، گزارش شد که تومر کاپون در نقش فرانسوی به بازیگران اصلی پیوسته است. در 30 آگوست 2018، اعلام شد که جنیفر اسپوزیتو برای ایفای نقش مکرر مامور سیا، سوزان رینور، انتخاب شده است. در 5 اکتبر 2018، در طول سالانه کامیک کان نیویورک اعلام شد که سایمون پگ برای نقش پدر هیو انتخاب شده است. به گفته هنرمند رابرتسون، هیو پس از دیدن پگ در کمدی کمیک Spaced، در کمیک‌ها ترسیم شد تا شبیه پگ شود، اما پگ فکر می‌کرد که برای بازی در نقش هیو در سریال تلویزیونی خیلی پیر شده است.

در 5 سپتامبر 2019، گوران ویشنیچ و کلودیا دومیت در نقش های تکرارشونده برای فصل دوم انتخاب شدند. یک ماه بعد، پاتون اسوالت در نقشی نامشخص اعلام شد. در مارس 2020 پس از مذاکرات قراردادی که با اعلام فصل دوم آغاز شد، ایا کش تایید شد که نقش ابرقهرمان Stormfront را بازی می‌کند. در 10 آگوست 2020، گزارش شد که Shawn Ashmore به عنوان Lamplighter برای فصل دوم انتخاب شد. یک هفته بعد، جنسن آکلز برای فصل سوم به عنوان پسر سرباز به بازیگران پیوست. در 30 اکتبر 2020، Claudia Doumit و Colby Minifie برای فصل سوم به سریال‌های ثابت ارتقا یافتند. در 26 مارس 2021، کتیا وینتر در نقش تکرارشونده نینا کوچولو برای فصل سوم به بازیگران پیوست. در 23 ژوئن 2021، مایلز گاستون ویلانووا، شان پاتریک فلنری، و نیک وکسلر به ترتیب برای فصل سوم در نقش های سوپرسونیک، باروت و شاهین آبی انتخاب شدند. دو روز بعد، لوری هولدن در نقش کنتس زرشکی در نقشی تکرارشونده برای فصل سوم به بازیگران پیوست. در 5 اکتبر 2021، فرانسیس ترنر، کریستین بوث و جک دولان در نقش مونیک و دوقلوهای تسا و تامی، با نام مستعار TNT Twins، در نقش‌های تکرارشونده برای فصل سوم به بازیگران پیوستند.

زیرنویس The Boys 2019 - بلو سابتايتل

برای نمای بیرونی دفتر مرکزی شرکت Vought International، خدمه از سالن روی تامسون استفاده کردند که در منطقه تفریحی تورنتو واقع شده است. ساختار ساختمان به صورت دیجیتالی تغییر یافت و به برج هفت تبدیل شد. برای فضای داخلی برج، از جمله برخی از اتاق‌ها و لابی مدرن که شرکت در آن مهمانی‌های شرکتی را جشن می‌گیرد، از فضای داخلی تالار روی تامسون استفاده شده است. برای میدان تایمز، خدمه در میدان یونگ-دانداس در تورنتو فیلمبرداری کردند و اقدام به تغییر دیجیتالی آن کردند. مسابقه A-Train با Shockwave در استادیوم تیم هورتونز فیلد همیلتون فیلمبرداری شد. از ایستگاه Lower Bay برای صحنه های مترو استفاده می شد. خدمه همچنین از غرفه روی پوشیده شده در پارک ساحلی شربورن کامن برای مراسم تشییع جنازه قربانیان هواپیمای ربوده شده فیلمبرداری کردند. برای عمارتی که دکتر جونا ووگلبام در آن زندگی می کند، خدمه در پارک وود استیت در اوشاوا، انتاریو فیلمبرداری کردند. برای صحنه ای که آنی از کمک به هیو امتناع می کند، خدمه در کلیسای کلیسای جامع سنت جیمز در تورنتو فیلمبرداری کردند.

عکاسی اصلی برای فصل دوم از 17 ژوئن تا 13 نوامبر 2019، مانند فصل قبل، در تورنتو انجام شد. برای مراسم تشییع جنازه Translucent، خدمه در مرکز هنری مریدین که در منطقه نورث یورک در تورنتو قرار دارد فیلمبرداری کردند. خدمه در پارک آبی Wet ‘n’ Wild Toronto برای صحنه ای که Deep دستگیر می شود، با برخی تغییرات CGI فیلمبرداری کردند تا پارک خیالی Splash Zone Sandusky سریال را بازسازی کنند. برای صحنه های کلیسای کالکتیو، فیلمبرداری در کلوپ آیین اسکاتلندی در همیلتون، انتاریو انجام شد. برای ایجاد بیمارستان روانپزشکی Sage Grove، خدمه در مرکز مراقبت های روانی پزشکی قانونی جنوب غربی که در شهر سنت توماس در انتاریو قرار دارد فیلمبرداری کردند.

آلبوم‌های اسکور برای فصل اول و دوم سریال منتشر شد. کریستوفر لنرتس به عنوان آهنگساز موسیقی نمایش خدمت کرد. در طی مصاحبه ای در کامیک کان 2019، او اظهار داشت که کارش برای پسران پس از همکاری با ست روگن برای سوسیس پارتی، “دیوانه ترین کاری” بود که تا به حال انجام داده است. ارین موریارتی آواز خود را برای آهنگ “Never Truly Vanish” که نامزد جایزه امی شد، فراهم می کند. موزیک ویدیو “Never Truly Vanish” در 4 ژوئن 2021 در یوتیوب منتشر شد، و در 1 سپتامبر 2021، موزیک ویدیو “سریعتر” در یوتیوب منتشر شد.

در 3 اکتبر 2020، اریک کریپکی تایید کرد که صحنه‌های فیلم ابرقهرمانی پورنوگرافی درون‌جهانی به‌طور خلاصه در قسمت پسران فصل دوم «قصاب، نانوا، شمعدان‌ساز» به‌طور کامل تولید شده‌اند و علاقه‌مندی آن‌ها را با نام سوپ منتشر کند. پورنو در وب‌سایتی به همین نام، ثبت‌شده در سونی پیکچرز ، و همچنین رسماً از ست روگن، ایوان گلدبرگ، آنتونی استار و سایر دنبال‌کنندگان صفحه‌ی توییترش درخواست کرد تا در درخواست پرایم ویدیو و استودیو آمازون برای اجازه دادن به او بپیوندند. مجموعه وب بالقوه ای که باید آپلود شود.

پیش از پخش فصل سوم، این سریال بخش‌های ویدیویی را در قالب گزارش‌های خبری درون‌جهانی از کانال شبکه خبری Vought در یوتیوب منتشر کرده بود. هر یک از هفت بخش شامل هفت داستان است که رویدادهای قسمت‌های آینده را آزار می‌دهد و بازیگران جدیدی را معرفی می‌کند و به عنوان پلی بین فصل 2 و 3 عمل می‌کند. متیو ادیسون، که نقش مجری اخبار کامرون کلمن را بازی می‌کند، در فصل سوم سریال نیز حضور خواهد داشت. سری.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پریز شبکه

تعمیر لباسشویی

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح