کد خبر : 201089
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۴
-

دانلود زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 یک مجموعه تلویزیونی کمدی-درام پزشکی بریتانیایی است که توسط آدام کی و بر اساس خاطرات او به همین نام ساخته شده است. این برنامه توسط بی بی سی و AMC تهیه شده است. این فیلم بر زندگی گروهی از پزشکان جوان که در یک بخش زنان

دانلود زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 یک مجموعه تلویزیونی کمدی-درام پزشکی بریتانیایی است که توسط آدام کی و بر اساس خاطرات او به همین نام ساخته شده است. این برنامه توسط بی بی سی و AMC تهیه شده است. این فیلم بر زندگی گروهی از پزشکان جوان که در یک بخش زنان و زایمان در یک بیمارستان خدمات بهداشت ملی مشغول به کار هستند، تمرکز دارد. زندگی حرفه ای و شخصی آنها را نمایان می کند و اثرات عاطفی کار در یک محیط کاری پر استرس را بررسی می کند. این سریال از نزدیک داستان‌های آدام کی (بن ویشاو) و شروتی آچاریا (آمبیکا مد) را دنبال می‌کند که در ردیف‌های سلسله مراتب بیمارستان کار می‌کنند. این شخصیت ها هم دیوار چهارم را می شکنند و هم مستقیماً بینندگان را با دیالوگ مخاطب قرار می دهند. This Is Going to Hurt داستان های خود را با لحن کمدی و دراماتیک ارائه می کند. این مجموعه هفت قسمتی در 8 فوریه 2022 در BBC One و iPlayer BBC پخش شد. پخش آن از AMC+ در ایالات متحده در 2 ژوئن 2022 آغاز شد.

دانلود زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 این سریال اقتباسی تخیلی از کتاب آدام کی به نام This Is Going To Hurt است. در لندن در طول سال 2006، این مجموعه بر روی گروهی از پزشکان جوان که در یک بخش شلوغ زنان و زایمان واقع در یک بیمارستان NHS کار می کنند، تمرکز دارد. در به تصویر کشیدن کار در مامایی و زنان صداقت صریح دارد. این به طور کامل اثرات عاطفی کار در یک محیط بیمارستان بر کارکنان خود را بررسی می کند. این فقدان حمایت از پزشکان جوان و اینکه چگونه دستاوردهای آنها ناموفق است را بررسی می کند. زندگی شخصی پزشکان جوان نیز در طول قسمت ها مورد بررسی قرار می گیرد.

در سپتامبر 2017، اعلام شد که Sister Pictures حقوق تلویزیونی This Is Going to Hurt توسط Adam Kay را به دست آورده است و کی به عنوان نویسنده و تهیه کننده اجرایی فعالیت می کند. آنها حقوق را پس از یک حراج دوازده طرفه به دست آوردند. در کنار کی، نائومی دی پیر و کیتی کارپنتر به عنوان توسعه دهندگان و تهیه کنندگان اجرایی سریال منصوب شدند. در آن زمان، گلابی تمایل خود را برای ساخت این سریال ابراز کرد زیرا “NHS یک جانور باشکوه است و ضروری است که این داستان هم اکنون بیان شود.” سریال برای سفارش هشت قسمتی برای کانال دو بی بی سی، با AMC تهیه کننده سریال.  تعداد قسمت های نهایی تولید شده هفت قسمت است. شرکت‌های تولیدی درگیر در این مجموعه عبارتند از Sister Pictures، Terrible Productions، BBC Studios و AMC Studios، و استودیو BBC توزیع بین‌المللی را انجام می‌دهد. لوسی فوربس به عنوان کارگردان قسمت های 1 تا 4 و تام کینگزلی قسمت های 5 تا 7 را کارگردانی کردند. مونا قریشی به عنوان تهیه کننده اجرایی از بی بی سی منصوب شد.  دیگر تهیه کنندگان اجرایی شامل جین فیتراستون، جیمز فارل، کریستین جونز و رئیس مشترک AMC استودیو دن مک درموت بودند. در دسامبر 2021، اعلام شد که بی‌بی‌سی تصمیم گرفته است که این سریال را به جای بی‌بی‌سی دو از بی‌بی‌سی وان پخش کند. این نمایش در 8 فوریه 2022 در بی بی سی وان در بریتانیا پخش شد. هر قسمت چهل و پنج دقیقه زمان دارد.

موسیقی متن این نمایش توسط جارویس کاکر، خواننده Pulp و JARV IS ساخته شد، که آن را به عنوان “آهنگ عاشقانه ما برای NHS” توصیف کرد.

در ژوئن 2020، بن ویشاو در نقش اصلی آدام کی به بازیگران پیوست. انتخاب بازیگران ویشاو با تایید اتفاق آرا از سوی شبکه های درگیر در پروژه مواجه شد. ونگر، مدیر برنامه درام بی‌بی‌سی، گفت که این “نشان کیفیت” فیلمنامه‌هایی است که ویشاو ثبت کرده است. مک درموت، رئیس مشترک AMC استودیو، “هیجان زده” بود که یک “استعداد تثبیت شده” را تضمین کند. در اوایل، Ambika Mod برای بازی Shruti Acharya، یک پزشک جوان (SHO) در مامایی و زنان ثبت نام کرده بود. مود اولین فیلمنامه این نقش را در اواسط سال 2020 دریافت کرد. او به یاد می آورد که پس از خواندن قسمت اول، مد احساس می کرد که نقش برای او “در نظر گرفته شده است”.

در ژوئن 2021، جزئیات بازیگری بقیه نقش‌های اصلی سریال اعلام شد. این بازیگران شامل کارکنان بیمارستان و روابط شخصی آدام بود. میشل آستین به عنوان یک ماما تیزهوش به نام تریسی انتخاب شد، کادیف کیروان نقش جولیان را بازی می کند که همکار رقیب آدام است، اشلی مک گوایر به عنوان مشاور ویکی هاتون و الکس جنینگز به عنوان مشاور نایجل لاکهارت که رئیس آدام است ظاهر می شود. بازیگران بستگان آدام شامل دوست پسر او هری مویر با بازی روری فلک برن، هریت والتر در نقش مادر آدام ورونیک و تام دورانت پریچارد در نقش بهترین دوست او گرگ بود.

زیرنویس سریال This Is Going to Hurt 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس This Is Going to Hurt 2022 در سپتامبر 2021، مایکل ورک آی فاش کرد که نقشی را در این سریال فیلمبرداری کرده است. او اظهار داشت که کار با ویشاو و کی یک “رویا” بود. در نوامبر 2021، جوزی واکر به طور عمومی مشارکت خود را در این سریال، با بازی Non-Reassuring Trace نشان داد. بازیگران دیگر شامل جیمز کوریگان در نقش ولی و آلیس اور-یوینگ در نقش اما بود. در یک قسمت، درگ ملکه بریتانیا، The Vivienne، ظاهری کوتاه دارد که به‌عنوان یک کلوپ شبانه در حال کار است.

عکاسی اصلی در فوریه 2021 آغاز شد و در ژوئن به پایان رسید. در صحنه‌های مختلف، شخصیت‌های آدام و شروتی هر دو دیوار چهارم را می‌شکنند و مستقیماً بینندگان را با دیالوگ خطاب می‌کنند. صحنه هایی از نمای بیرونی بیمارستان در بیمارستان ایلینگ فیلمبرداری شده است.

این سریال با استقبال مثبت منتقدان روبرو شد، به طوری که جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes 94 درصد از 36 نقد را با میانگین امتیاز 8.9 تأیید کرده است. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «اجرای زنده‌ی بن ویشاو در نقش یک پزشک خسته، این درام هوشمندانه پر از طنز و درد را تقویت می‌کند.»  متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، امتیاز 91 را به خود اختصاص داد. از 100 بر اساس 20 منتقد، که نشان دهنده “تحسین جهانی” است.

رادیو تایمز اپیزود ابتدایی را 5/5 ستاره ارزیابی کرد و لورن موریس نوشت: «درام کمدی با بازیگران قوی‌اش، تقویت شده توسط موسیقی متن سریال از کرم‌های گوش میانسالان، تحت تأثیر قرار می‌دهد»، در حالی که لوسی منگان برای The Guardian، رتبه‌بندی قسمت اول 4/5 ستاره، نوشت که “هیچ ضربه ای در به تصویر کشیدن مشکلات زندگی به عنوان یک پزشک جوان نمی کشد”. با این حال، راشل کوک از نیو استیتسمن “ناراحتی” شخصیت ها را یک “مشکل” دانست.

اد کامینگ برای The Independent از انتخاب بازیگران “حس خوب” ویشاو در نقش اصلی تمجید کرد. کامین فکر می‌کرد که این فیلم برخلاف سایر درام‌های پزشکی، مانند شهر هولبی است. او معتقد بود که آنها اصول یکسانی دارند، زیرا “در تلویزیون و زندگی: خطرات همیشه در بیمارستان بالاست”.[28] کتی روسینسکی که برای ایونینگ استاندارد می‌نویسد، «نوستالژی در پس‌زمینه سریال میان نوتی‌ها» را دوست داشت. او همچنین ویشاو را تحسین کرد. با توجه به این که میزان نمایش درام آشفته است، اما ویشاو “چنان اجراکننده جذابی است که همه چیز بدون هیچ زحمتی معتبر است”.  او اضافه کرد که در حالی که ویشاو “لنگر در گردباد بخش” است، نمایش یک گروه بازیگران “به‌طور مشابه چشمگیر” دارد. روسینسکی مود را به خاطر «برجستگی در اولین نقش تلویزیونی مهمش» ستود و افزود که کادیف کیروان «به طرز لذت بخشی از همتای آدام جولیان برتری دارد». منتقد نتیجه گرفت که نمایش “یک ادای احترام عمیق است که به طرز وحشتناکی خنده دار، غم انگیز و به درستی عصبانی می شود”. جک کینگ از جی کیو، داستان شروتی را به عنوان “قانع کننده ترین و دلخراش ترین داستان های فرعی سریال” نامید. او عملکرد Mod را تحسین کرد و او را “اولین شکست واقعی 2022” نامید.

زیرنویس This Is Going to Hurt 2022 - بلو سابتايتل

جولیت پیرس، مدیر مامایی پرستاری در Isle of Wight NHS Trust، این نمایش را تحسین کرد. او آن را “خنده دار و دلخراش” و “یادآوری از احساسات انسانی پشت هر متخصص مراقبت بهداشتی خسته، ترسیده و خطاپذیر” توصیف کرد. جس فیلیپس، نماینده حزب کارگر در بیرمنگام یاردلی، سریال را به دلیل برجسته کردن فشارهای ناشی از کار در NHS تحسین کرد.

برخی از بینندگان سریال را تصویری دقیق از زندگی در زایشگاه می دانستند، اما برخی دیگر آن را زن ستیزانه می دانستند. هریت شروود برای گاردین گزارش داد که برخی از بینندگان سریال را متهم کردند که تولد را به‌عنوان آسیب‌زا، و زنان را ضعیف، ناکارآمد و به «تخته‌های گوشت» نشان می‌دهند. میلی هیل، نویسنده کتاب تولد مثبت، پس از تماشای تنها قسمت اول سریال، از این سریال به دلیل زن ستیزی انتقاد کرد. برخی از زنان باردار در شبکه های اجتماعی گزارش دادند که ماماها به آنها توصیه کرده اند از تماشای این برنامه خودداری کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

خرید نهال گردو از مرکز معتبر جهادکشاورزی

کترینگ

تعمیرات موبایل

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید کتاب کمک درسی

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر