کد خبر : 197012
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۲
-

دانلود زیرنویس سریال Ultraman Z 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Ultraman Z 2020 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Ultraman Z 2020 بقایای Ultraman Belial، معروف به Devil Splinters، در سراسر جهان پراکنده شدند و هیولاهای آلوده را به دیوانگان تبدیل کردند. برای مبارزه با هرج و مرج حاصل، سرزمین نور مدال های Ultra و Z Risers را ایجاد کرد، اما تعدادی از این وسایل توسط سلبرو دزدیده شد و اولترامن

دانلود زیرنویس سریال Ultraman Z 2020 بقایای Ultraman Belial، معروف به Devil Splinters، در سراسر جهان پراکنده شدند و هیولاهای آلوده را به دیوانگان تبدیل کردند. برای مبارزه با هرج و مرج حاصل، سرزمین نور مدال های Ultra و Z Risers را ایجاد کرد، اما تعدادی از این وسایل توسط سلبرو دزدیده شد و اولترامن زیرو و شاگرد خودخوانده اش Z را مجبور کرد تا آن را تا زمین تعقیب کنند. Z ماموریت استاد ناتوان خود و Z Riser را برای بازیابی مدال های فوق العاده دزدیده شده روی زمین انجام داد، جایی که او با افسر STORAGE هاروکی ناتسوکاوا برای مبارزه با هیولای فضایی Genegarg پیوند خورد. از آن زمان، هاروکی به Z در بازپس گیری مدال های اولترا از دست رفته و در عین حال دفاع از بشر در برابر هیولاها و تهدیدات فرازمینی کمک کرد.  ماموریت هاروکی به عنوان عضو STORAGE توسط خلبان ارشد/آس او، یوکو ناکاشیما، دانشمند جوان یوکا اوتا، تعمیرکار مسن کوجیرو اینابا و کاپیتانش شوتا هبیکورا، که هویت واقعی آنها Jugglus Juggler از Ultraman Orb است، همراهی می‌کنند.

Jual Casing Ultraman Z #2 Indonesia|Shopee Indonesia

زیرنویس سریال Ultraman Z 2020 در همین حال، انگل فضایی Celebro جوانی به نام شینیا کابوراگی را در اختیار گرفت تا هرج و مرج ایجاد کند و با فناوری Ultra برای داشتن قدرت هیولاها آزمایش کند. علاوه بر Ultraman Z، مهمانانی که به عنوان Ultras ظاهر می شوند نیز به او کمک می کنند. Riku/Ultraman Geed، Zero و پدرخوانده اش آس. STORAGE شروع به ایجاد ماشین‌ها و تسلیحات قوی‌تر می‌کند، اما با پیشرفت سری، Celebro مدیر GAFJ Kuriyama را به دست گرفت تا پیشرفت سلاح‌های جدید را بیشتر کند و STORAGE را منحل کرد. نقشه واقعی او این است که بشر را تحریک کند تا قوی ترین سلاح خود را بسازد و آن را علیه آنها بگرداند. او سرانجام یوکو را تصاحب کرد تا Ultroid Zero را ربوده و آن را به هیولای سایبورگ معروف به Destrudos تبدیل کند تا بازی خود تخریبی تمدن خود را روی زمین آغاز کند. شعبده باز ذخیره سازی را اصلاح می کند تا یوکو را نجات دهد زیرا هاروکی با اراده محض موفق شد، سلبرو را مجبور کرد که او را رها کند و دسترودوس را به عنوان آخرین راه حل تصرف کند. Ultraman Z پس از ناک اوت شدن از قوی ترین فرم خود، تمام قدرت خود را برای نابودی Destrudos و در نهایت نجات زمین آزاد کرد. سلبرو توسط STORAGE و یک کابوراگی انتقام‌جو دستگیر شد تا جاگلر از تیم کناره‌گیری کند تا زمین را ترک کند. هاروکی پیوند خود را با Z حفظ کرد، اما به جای ماندن در STORAGE، تصمیم گرفت برای ادامه ماموریت Z به عنوان یک اولترامن به فضا برود، اگرچه او به بقیه STORAGE اطمینان داد که در مواقع منظم به زمین بازخواهد گشت.

کل پروژه توسط Tsuburaya Productions با پیش نویس و ترکیب داستان متفاوت طراحی شده است. تسوگومی کیتائورا، تهیه کننده اصلی، نقش کارگردان اصلی را در آگوست 2019 به تاگوچی پیشنهاد داد و دومی درخواست کرد که کوتا فوکیهارا و همچنین این دو نفر برای بازنویسی پیش نویس اصلی به دلخواه خود، در این فیلم حضور داشته باشند. تولید این مجموعه دو ماه زودتر از بسیاری از سریال‌های قهرمانان نسل جدید آغاز شد تا پیش‌بینی بازی‌های المپیک تابستانی ۲۰۲۰ قبل از به تعویق افتادن اولیه آن از همه‌گیری COVID-19 در ژاپن باشد. او همچنین از فیلمنامه نویسی به نام کیگو کویاناگی و ناظر نظامی یاسوهیرو کوشی دعوت کرد تا دقت عمیقی به مضامین نظامی ارائه دهد. از آنجایی که تاگوچی از زمان Ultraman Ginga S در اکثر قسمت‌های قهرمانان نسل جدید شرکت کرده بود، تصمیم گرفت Ultraman Z را به عنوان نسخه‌ای از نتیجه‌گیری خط خودش تبدیل کند. گنجاندن Jugglus Juggler در این مجموعه برای گسترش شخصیت او پس از آخرین حضور او در Ultraman Orb بود.

در ورودی های قبلی سری اولترا، مفهوم تیم دفاعی کنار گذاشته شد تا در هزینه تولید صرفه جویی شود، اما تاگوچی گنجاندن روبات های غول پیکر را به عنوان جایگزینی برای وسایل نقلیه جنگی پیشنهاد کرد. اولین موردی که ساخته شد King Joe STORAGE Custom بود، اما Sevenger در اوایل سری معرفی شد تا توجه طرفداران را به دلیل جذابیت زیباترش جلب کند. گنجاندن دیرهنگام King Joe برای تاکید بر رشد STORAGE به عنوان یک تیم حمله و جلوگیری از تحت الشعاع قرار دادن Ultraman Z در قسمت های اولیه بود.

Ultraman Z “Special Movie” Series Trailer – Hero Club

زیرنویس Ultraman Z 2020 نام نمایش در 27 دسامبر 2019 در چین علامت تجاری شد و بعداً در 21 ژانویه 2020 در ژاپن، حدود 3 ماه قبل از اعلام آن. 26 مارس 2020. با انتشار اولین تریلر این مجموعه در 16 آوریل 2020، وب سایت رسمی Tsuburaya Productions به سرعت کیوتاکا تاگوچی را به عنوان کارگردان اصلی، بازگشت Tatsuomi Hamada به عنوان بازیگران مکمل سریال و در نهایت Masaaki Endoh و Nami Tamaki به عنوان خوانندگی افتتاحیه و پایان اعلام کرد. مضامین به ترتیب.  کل بازیگران STORAGE و اعضای GAFJ پخش زنده خود را در 5 ژوئن 2020 انجام دادند. شرکت خودروسازی تویوتا با ارائه Toyota LQ به عنوان حمل و نقل اصلی STORAGE همکاری خود را در تولید سری اعلام کرد.

پس از مرگ کوتا فوکیهارا در 17 می، نقش کوتا فوکیهارا به عنوان ویراستار داستان متعاقباً توسط تاگوچی با Tsuburaya Productions و کارکنان تولید Ultraman Z ادای احترام خود را در سایت‌های رسمی منتشر کردند. به گفته Kohshu Hirano، فیلمبرداری Ultraman Z از جمله افرادی بود که تحت تأثیر همه گیری کووید-19 در ژاپن قرار گرفت و قبل از از سرگیری آن دو ماه به تعویق افتاد. این در مقطعی قبل از پخش سریال در 20 ژوئن اتفاق افتاد.

Ultraman Z در سال 2020 با عنوان “100 کلمه اینترنتی پر سر و صدا” در ژاپن که توسط نیکو نیکو پدیا و دایره المعارف پیکسیو برگزار شد، در رتبه ششم قرار گرفت. جایزه فیزیکی در طی مراسم اهدای جایزه در 15 دسامبر 2020 به کارگردان کیوتاکا تاگوچی اهدا شد. شوتا هبیکورا، نام مستعار Jugglus Juggler در این مجموعه نیز یکی از آثار متعدد در این جایزه بود که در رتبه 45 قرار گرفت. تاگوچی اعتراف کرد که Ultraman Z یک سریال پر اکشن بود که در ابتدا بازی های المپیک را پیش بینی می کرد. در 21 ژوئیه 2021، Ultraman Z به عنوان برنده رده بهترین نمایش دراماتیک از جایزه Seiun شناخته شد، و این سریال به عنوان دومین ورودی در سری Ultra برای کسب این جایزه پس از Ultraman Tiga در سال 1998 شناخته شد.

علاوه بر پخش تلویزیونی، قسمت‌هایی از Ultraman Z به پیشنهاد تاگوچی، که شامل زیرنویس انگلیسی نیز بود، در یوتیوب برای تماشای مخاطبان سراسر جهان بازپخش شد. طبق مصاحبه تاگوچی در آگوست 2020، قسمت اول با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مختلف در سراسر جهان، به ویژه ایالات متحده مواجه شد.

Ultraman Z (2020)

طراح انیمه و کارمند سابق باندای، تسویوشی نوناکا، تفسیر خود را در چهلمین Ultra Tokusatsu Perfect Mook، مربوط به Ultraman Z، نوشت، او تاگوچی را به خاطر استفاده از روبات‌ها برای تیم دفاعی تحسین کرد، ایده‌ای که او در واقع در دهه 1990 به باندای آورد. اما از ترس تحت الشعاع قرار گرفتن اولترامن رد شد. نوناکا Beliarok، شمشیر حساسی را که توسط Ultraman Z استفاده می‌شود، با Byakkoshinken از Gosei Sentai Dairanger مقایسه می‌کند، اما او احساس می‌کند که ورود شمشیر به نمایش ناگهانی است و تعامل یک شخصیت Ultraman Belial با Ultraman Z را می‌بیند. و هاروکی نامناسب است. این به این دلیل است که به دلیل تعامل Ultraman Belial با دیگر Ultras ها، Zero و Geed بود، بنابراین نشان می دهد که Juggler به دلیل برخورد مکرر با شخصیت های اصلی سریال و همچنین به اشتراک گذاشتن موضع بی طرفی، نامزد بهتری خواهد بود. هر درگیری نیز شبیه به بلیاروک است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

امداد خودرو

اسباب بازی

اعلام حریق زیتکس

غرفه سازی در نمایگاه های بین المللی تهران

آموزش کافی شاپ

استابلایزر

قرص لاغری گلدن لیمب

چاپ و بسته بندی

کابل آلومینیومی زمینی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح