کد خبر : 202474
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۲
-

دانلود زیرنویس فیلم Messenger of Death 1988 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Messenger of Death 1988 پیام رسان مرگ یک فیلم مهیج جنایی-اکشن آمریکایی محصول 1988 با بازی چارلز برانسون است که در مورد تلاش یک شرکت آب برای به راه انداختن نزاع خانوادگی بین مورمون های بنیادگرا برای گرفتن زمین خانواده برای شرکت است. این فیلم هشتمین همکاری بین برانسون و کارگردان جی.

دانلود زیرنویس فیلم Messenger of Death 1988 پیام رسان مرگ یک فیلم مهیج جنایی-اکشن آمریکایی محصول 1988 با بازی چارلز برانسون است که در مورد تلاش یک شرکت آب برای به راه انداختن نزاع خانوادگی بین مورمون های بنیادگرا برای گرفتن زمین خانواده برای شرکت است. این فیلم هشتمین همکاری بین برانسون و کارگردان جی. لی تامپسون (پس از سنت ایوز 1976، بوفالو سفید 1977، کابوبلانکو در سال 1980، 10 تا نیمه شب 1983، 1984، قانون مرد شیطانی 198 و مرد شیطانی در 1984، 1984، قانون مردهای شیطانی 198 و 1986 مردهای شیطانی است. : سرکوب).

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Messenger of Death 1988 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Messenger of Death 1988 بچه ها بیرون از خانه روستایی کلرادو بازی می کنند. آنها متعلق به ارویل بیچم (چارلز دیرکوپ) و سه همسرش هستند. دو مرد نقابدار سوار یک کامیون می شوند و منتظر می مانند تا بچه ها داخل شوند. آنها اقدام به کشتن سه مادر که همسران خواهر هستند و بچه ها می کنند. پلیس قبل از اینکه پدر، ارویل، برمی‌گردد، می‌رسد تا خانواده‌اش را قتل عام شده ببیند.

بارنی دویل (دانیل بنزالی) با رئیس پلیس به صحنه می رسد، خبرنگار روزنامه دنور، گرت اسمیت (چارلز برانسون) است. آنها در حال صرف ناهار با یک تاجر محلی ثروتمند، هومر فاکس (Laurence Luckinbill) بودند تا در مورد چگونگی انتخاب بارنی به عنوان شهردار دنور صحبت کنند که بارنی در مورد قتل ها تماس گرفت.

زیرنویس پیام رسان مرگ 1988 گرت یک داستان خبری در مورد قتل عام انجام می دهد. اورویل در یک زندان محلی “برای محافظت از خود” در آنجا به سر می برد. اورویل تمایلی به صحبت با گرت ندارد اما فاش می‌کند که پدرش، ویلیس بیچم (جف کوری)، ممکن است در این ماجرا نقش داشته باشد. ویلیس با پیروانش در مجتمعی زندگی می کند. او یک مورمون بنیادگرای تکفیر شده است که مانند پسر و پیروانش چند همسری را انجام می دهد. ویلیس پیامبر این فرقه است.

ویلیس به خبرنگار می گوید که معتقد است برادرش زناس بیچم (جان ایرلند) بود که خانواده اورویل را کشت. ویلیس و زناس بر اثر اختلاف عقیدتی از یکدیگر بیگانه می شوند.

گرت، با کمک یک ویرایشگر محلی به نام جاسترا واتسون (تریش ون دیور)، شروع به تحقیق در مورد اینکه آیا زناس می تواند پشت این قتل ها باشد یا خیر. زناس در شهرستانی متفاوت در کلرادو در مزرعه‌ای بزرگ زندگی می‌کند که اتفاقاً در دریاچه‌ای آرتزینی قرار دارد که یک شرکت بزرگ، شرکت کلرادو واتر، سال‌ها به دنبال آن بود. زناس به خبرنگار می گوید که احتمالاً ویلیس خانواده پسرش را کشته است زیرا ویلیس کفاره خون را موعظه می کند. نماد هر دو برادر یک فرشته انتقام جو است که گفته می شود نمادی از مورمون های اولیه است که همتای اعتقادی آن ایده کفاره خون را منعکس می کند.

زیرنویس فیلم Messenger of Death 1988 - بلو سابتايتل

زیرنویس Messenger of Death 1988 به محض اینکه اورویل از زندان آزاد می شود، به محوطه پدرش باز می گردد و برای تلافی به زناس حمله می کند. گرت سعی می کند به زناس هشدار دهد، اما خیلی دیر شده است. مردان مسلح پشتیبان هر مردی می‌شوند و آنها تیراندازی می‌کنند. گرت آنها را وادار می کند که با آتش بس موافقت کنند، اما شخص ثالث به زناس (نه یکی از پیروان) شلیک می کند و تیراندازی دوباره شروع می شود. زناس و ویلیس هر دو کشته می شوند.

گرت متوجه می شود که چه اتفاقی می افتد – شرکت آب کلرادو پشت همه چیز است. این شرکت یک قاتل (جان سولاری) و یک شریک کوچکتر (جین دیویس) را برای قتل خانواده ارویل استخدام کرده است و برای از بین بردن بقیه، روی دشمنی بین برادران حساب می کند.

قاتل جوان به گرت نزدیک می شود تا معامله کند، اما قاتل ارشد شریک زندگی خود را می کشد. به نظر می رسد فردی که قاتل را استخدام کرده، فاکس است، تاجری که تلاش می کند رئیس پلیس را به عنوان شهردار انتخاب کند.

قاتل در یک مهمانی جمع آوری کمک مالی برای دویل که توسط فاکس برگزار می شود ظاهر می شود، جایی که او تلاش می کند گرت را بکشد. گزارشگر دست بالا را به دست می آورد و قاتل را وادار می کند تا فاش کند که این فاکس بوده که مسئول تمام قتل ها بوده است. فاکس اسلحه رئیس را می دزدد و خود را می کشد.

زیرنویس Messenger of Death 1988 - بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم پیام رسان مرگ 1988 این فیلم بر اساس رمانی به نام فرشته انتقام جو اثر رکس برنز که در سال 1983 منتشر شد، ساخته شده است. این پنجمین رمان از سری رمان‌هایی بود که گیب واگر، کارآگاه دنور در آن بازی می‌کرد. نیویورک تایمز می‌گوید: “اکشن‌های زیادی در کتاب وجود دارد که به یک تیراندازی واقعی وسترن ختم می‌شود. و البته، ما چیزهای زیادی – شاید بیشتر از آنچه می‌خواهیم – درباره زندگی عاطفی واگر یاد می‌گیریم. برنز نویسنده ای ماهر و حساس است و فرشته انتقام جو در یک منحنی بزرگ و منطقی تا پایان بال خود حرکت می کند. فیلمبرداری در لس آنجلس و کلرادو در سال 1987 انجام شد.

برانسون به تازگی Death Wish IV را ساخته بود و به ساخت انواع مختلف فیلم ابراز علاقه کرده بود. “من ترجیح می‌دهم در فیلم‌ها نقش شخصیت‌های مختلف را بازی کنم. و نمی‌خواهم در سریال‌های تلویزیونی هفتگی حضور داشته باشم. تصور می‌کنم بسیاری از ستاره‌های سریال هر هفته در نقش یک مرد به خواب می‌روند. برخی از آنها وقتی می‌دانند برنامه‌شان این است که برنامه‌شان اینطور است، به خواب می‌روند. برای یک فصل کامل قرارداد امضا کرد.

تریش ون دیور، یکی از بازیگران این فیلم گفت: فیلمنامه خوبی است. “این یک فیلم چارلز برانسون بدون خشونت است؛ من فکر می کنم به همین دلیل است که او را علاقه مند کرد.”

مرلین هاست می‌گوید: «خوب است که در نقش یک دختر معمولی و تماماً آمریکایی بعد از یک بازیگر حرفه‌ای در نقش افراد جدی، از نظر عاطفی آشفته یا فلج بازی می‌کنی».

دانلود زیرنویس فیلم پیام رسان مرگ 1988 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم پیام رسان مرگ 1988 در نیویورک تایمز، ریچارد اف. شپرد نوشت که اگر فیلم «رمان بود، می‌توان آن را یک صفحه‌گردان خوب نامید، فیلمی که چشم‌ها را نگه می‌دارد و آدم را به تعجب وادار می‌کند… آقای برونسون بیشتر پیام‌آور این فیلم است. صلح، واسطه‌ای بین جناح‌های متخاصم که بیش از تیراندازی مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد. او حتی در این فیلم اسلحه هم به دست نمی‌آورد… طرفداران برونسون نباید نگران این باشند که قهرمانشان و فیلم‌هایش ضعیف می‌شوند. له کردن خودروها و صحنه‌های ماندگار قربانیان که به سمت مرگ می‌روند تا عطش خون هر مشتاقی را از بین ببرند.»

در لس آنجلس تایمز، کوین توماس آن را “یک رمز و راز محکم و کارآمد، به کارگردانی واضح جی. لی تامپسون… یک قطعه ژانر از ابتدا تا انتها، نه بیشتر، نه کمتر. از مکان‌های کلرادوی آن، که شامل دو جامعه مذهبی است که ظاهری واقعی دارند.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

کتاب مروری جامع بر حسابداری مالی نوروش

کانکس

سلفون opp

دفتر مشق

اجاره خودرو لاکچری در دبی

اوه فیلم

خرید ورق رنگی گالوانیزه

کانکس ویلایی

خرید تتر

ساک دستی پارچه ای

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post