کد خبر : 188681
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲
-

درخشش ۱۰ گیلانی در دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

درخشش ۱۰ گیلانی در دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی«آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با درخشش ۱۰ گیلانی همراه شد. سید جلیل میرعظیمی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی با معرفی ۱۰

درخشش ۱۰ گیلانی در دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش»

ایسنا/گیلان مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی«آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با درخشش ۱۰ گیلانی همراه شد.

سید جلیل میرعظیمی در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی با معرفی ۱۰ گیلانی به عنوان برگزیده و شایسته تقدیر به نقطه پایانی رسید.

وی افزود: در مجموع ۲۹۳۹ اثر در چهار رشته نقاشی، سفال‌گری، خوش‌نویسی و عکاسی، به دبیرخانه هشتمین دوسالانه ملی ارسال شد و در آن میان ۱۱۴ اثر به عنوان برگزیده و ۱۱۶ اثر شایسته قدردانی شناخته شدند.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان تصریح کرد: گروه داوری رشته نقاشی شامل «نادر موسوی فاطمی»، «معصومه فاضلی مقدس» و «ندا محققی» در گروه سنی «نونهال» ۹+ مریم احتسابی از مرکز فرهنگی هنری کانون رودسر را به عنوان برگزیده و در گروه سنی «نونگاه» ۱۲+ زینب حسین‌پور از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کوچصفهان را شایسته تقدیر اعلام کرد.

میرعظمیی با بیان اینکه هیئت داوری بخش «سفال‌گری» شامل «عبدالعظیم آذرخیل»، «هدی محسنی» و «نغمه معنوی‌راد» نیز آوا عاشوری و یاسمن باباپور از مرکز فرهنگی هنری کانون لنگرود و درسا حسین‌زاده از کانون پرورش فکری شهرستان رودسر را برگزیده گروه سنی «نونگاه» ۱۲+ دانست، ادامه داد: فاطمه ربیعی از مرکز فرهنگی هنری لاهیجان و بیتا رجب‌زاده از کانون پرورش فکری لنگرود نیز در همین گروه سنی شایسته تقدیر شناخته شدند.

وی اضافه کرد: داوران این بخش همچنین حلما نوروزی از مرکز فرهنگی هنری رودسر را در گروه سنی «نونهال» ۹+ و آیلین اثنی‌عشری را در گروه سنی «نوجوان» ۱۵+ به عنوان شرکت‌کننده شایسته تقدیر بخش معرفی کردند.

مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان خاطرنشان کرد: در رشته «خوش‌نویسی» نیز گروه داوری متشکل از  «ربابه حسین‌پور»، «عطیه رستمی‌زاده » و «عارفه هدایت» نگار غلام‌دوست از مرکز فرهنگی هنری رضوانشهر را برگزیده هشتمین دوسالانه هنرهای تجسمی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معرفی کرد.

وی یادآور شد: هشتمین دوسالانه ملی هنرهای تجسمی «آفرینش» از سوی اداره‌کل آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار ‌می‌شود.

به گزارش ایسنا، «زهرا طاهری‌نیا» مربی‌گری اعضای برگزیده بخش سفال‌گری را برعهده داشت و «هلاله حسن‌زاده» و «مائده شالچیان» نیز هدایت اعضای فعال در عرصه نقاشی و «مژگان سیفعلی‌نژاد» نیز مربی‌گری عضو برگزیده بخش خوش‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان را عهده‌دار بودند.

انتهای پیام

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجید رضوی

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

دندانپزشکی آیریک

دومان سهند

موسسه ماهان

خرید سنگ قبر