کد خبر : 77453
تاریخ انتشار : شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۹
-

دستگاه ضدعفونی کننده دست؛ مهمان جدید صنعت لوازم خانگی

دستگاه ضدعفونی کننده دست؛ مهمان جدید صنعت لوازم خانگی

نگاهی به لوازم خانه‌تان کنید؛ آیا وسایلی که دور و برتان می‌بینید، چند سال پیش هم در خانه‌تان داشتید؟ احتمالا نه! مثلا 10 سال پیش، دستگاه قهوه ساز وسیله‌ای بود که بیشتر آن را مخصوص کافه‌ها می‌دانستیم. اما حالا چی؟ خیلی از ما این دستگاه را در خانه خودمان داریم و هر روز از آن استفاده

نگاهی به لوازم خانهتان کنید؛ آیا وسایلی که دور و برتان میبینید، چند سال پیش هم در خانهتان داشتید؟ احتمالا نه! مثلا 10 سال پیش، دستگاه قهوه ساز وسیلهای بود که بیشتر آن را مخصوص کافهها میدانستیم. اما حالا چی؟ خیلی از ما این دستگاه را در خانه خودمان داریم و هر روز از آن استفاده میکنیم. خب چه چیزی باعث میشود که این لوازم جدید را به خانهمان اضافه کنیم؟

جواب ساده است؛ دنیای جدید و نیازهای جدید!

نیازهای جدید، وسایل جدید میخواهد!

نیازهای جدید به خاطر تغییر سبک زندگی آدمها ایجاد میشوند. تغییر در سبک زندگی میتواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ مثلا همین ویروس کووید-19! سبک زندگیتان را قبل و بعد از کرونا مقایسه کنید. چه تغییری اتفاق افتاده؟ احتمالا گذراندن زمان بیشتر در خانه! و این یعنی یک تغییر بزرگ و ایجاد نیازهای جدید

این تغییر اجباری در سبک زندگی و عادتهای ما باعث ایجاد نیازهای جدید شده است. مثلا برای کسی که بعد از کرونا قید باشگاه رفتن را زده و در خانه ورزش میکند یک نیاز جدید ایجاد شده؛ نیاز به وسایل ورزشی در خانه. میبینید؟ به همین راحتی، لوازم جدید به خانه ما اضافه میشود.

اما نیازهای جدید بعد از شیوع کرونا، فقط باعث تغییر مکان استفاده از وسایل نشده بلکه در برخی موارد باعث ساخته شدن وسایل جدید شده است. وسیلهای مثل دستگاه ضدعفونی کننده دست! وسیلهای که حالا دیگر تبدیل به یکی از لوازم ضروری در خانهها، ادارات، شرکتها و فضاهای عمومی مثل رستورانها، هتلها، مراکز خرید، فروشگاهها و موسسات آموزشی شده است.

دستگاه ضدعفونی کننده دست؛ نیاز جدیدِ خانههایمان

حالا دیگر دیدن یک دستگاه ضدعفونی کننده دست در رستورانها، محل کار، سالنهای زیبایی ونه تنها عجیب نیست بلکه حتی انتظار داریم که در هر مکان عمومی، این دستگاهها را ببینیم. اما در مورد خانه چطور؟ آیا میتوان به دستگاه ضدعفونی کننده دست به چشم لوازم خانگی نگاه کرد؟

احتمالا شما هم در این موقعیت قرار گرفتهاید که دستهای مهمانهایتان را همان دم در کاملا ضدعفونی کنید و بعد آنها را به سمت داخل خانه راهنمایی کنید! البته این مربوط به مهمانهایی میشود که با آنها رودروایسی نداریم. گاهی وقتی وارد خانه میشویم، دوست داریم اعضای خانواده را در آغوش بکشیم اما یاد کرونا که میافتیم بیخیال بروز احساسات میشویم!

خب اگر یک دستگاه ضدعفونی کننده دست داشتیم که در قسمت ورودی خانه روی دیوار نصب شده بود چی؟ شیکتر و باکلاستر نبود؟ تازه هر وقت هم از بیرون بیاییم، میتوانیم قبل از ورود به خانه و دست زدن به جاهای مختلف مثل دستیگرهها، در همان ورودی خانه دستهایمان را ضدعفونی کنیم و با خیال راحت وارد خانه شویم.

حتی میتوانیم این دستگاه را در لابی ساختمان مسکونی خود نصب کنیم و پیش از ورود به خانه دستهایمان را ضدعفونی کنیم. افرادی مثل پیکها هم میتوانند دستهایشان را در لابی ساختمان ضدعفونی کنند تا با خیال راحتتری سفارش خودمان را از آنها تحویل بگیریم.

جالب است بدانید که همین حالا هم این دستگاهها در منازل مسکونی مورد استفاده قرار میگیرند و کم کم دستگاه ضدعفونی کننده دست، جای خود را به عنوان یکی از لوازم خانگی باز کرده است.

E:\Reportage\ضدعفونی کننده\آماده انتشار\دستگاه ضدعفونی کننده دست؛ مهمان جدید صنعت لوازم خانگی\01 (1).jpg

ویژگی های یک دستگاه ضدعفونی کننده دست مناسب خانه

ورود دستگاه ضدعفونی کننده دست به حوزه لوازم خانگی دلایل دیگری به جز جلوگیری از انتشار ویروس هم دارد. مثلا حسِ خوبی که از وجود یک وسیله خاص و منحصربه فرد در خانهمان داریم. وسیلهای جذاب و خاص مثل یک دستگاه ضدعفونی کننده دست دکوراتیو و رنگی!

قطعا اگر بخواهید یک دستگاه ضدعفونی کننده دست را برای خانهتان بخرید، دنبال چیزی میگردید که علاوه بر کارکرد مناسب، از ظاهر جذاب و طراحی مدرن نیز برخوردار باشد. خوشبختانه الان برندهایی هستند که محصولات خود را با طراحی مینیمال و جذاب عرضه میکنند. ضمن اینکه تنوع رنگی دستگاه ضدعفونی کننده هم میتواند یک ویژگی خیلی مهم باشد که سازگاری دستگاه با دکوراسیون خانهتان را تضمین میکند.

علاوه بر این، دستگاه ضدعفونی کننده دست خانگی باید قابلیت نصب در حالتهای مختلف مثل حالت ایستاده روی پایه، دیواری و رومیزی را داشته باشد تا بتوانید آن را در جای مناسب و دلخواهتان قرار دهید. هوشمند بودن دستگاه هم نکته دیگری است که میتوانید در خرید یک دستگاه ضدعفونی کننده دست برای خانه به آن توجه کنید.

E:\Reportage\ضدعفونی کننده\آماده انتشار\دستگاه ضدعفونی کننده دست؛ مهمان جدید صنعت لوازم خانگی\elevator-building.jpg

نیاز به دستگاه ضدعفونی کننده دست در دوران پساکرونا

حتما شما هم پست و استوریهای مختلفی را در اینستاگرام با هشتگ یا استیکر Stay Home دیدهاید. بعضی از این پست و استوریها کاملا نشاندهنده تغییر در سبک زندگی افراد است. تغییراتی مثل ورزش کردن در خانه به جای باشگاه، یادگیری یک مهارت جدید در خانه مثل درست کردن غذاها و دسرهای جدید و یا حتی رو آوردن به تفریح و سرگرمیهای داخل خانه به جای مهمانی و دور دور!

به جز سبک زندگی، عادتهای ما هم تغییر پیدا کرده. عادت کردهایم موقع خروج از خانه در کنار کیف پول و گوشی موبایل، همراه داشتن ماسک را هم چک کنیم! عادت کردهایم چندین و چند بار در طول روز، دستهایمان را شست و شو دهیم یا ضدعفونی کنیم. عادت کردهایم به خرید آنلاین و خیلی چیزهای دیگر

شک نداشته باشید که بعد از دوران کرونا هم خیلی از عادتهای امروزمان را حفظ میکنیم. مثلا شاید ترجیح بدهیم که همچنان در خانه ورزش کنیم! همچنان برخی پروتکلهای بهداشتی را بر حسب عادت رعایت خواهیم کرد. مثل شست و شو و ضدعفونی کردن مداوم دستها! پس نیاز به دستگاه ضدعفونی کننده دست، نه تنها از بین نخواهد رفت بلکه بیشتر از قبل مورد توجه قرار خواهد گرفت.

در دوران پسا کرونا کمتر پیش میآید وارد یک رستوران یا هتل مجلل شوید و یک دستگاه ضدعفونی کننده دست اتوماتیک را در آن نبینید. این دستگاه دیگر فقط یک وسیله بهداشتی نیست، بلکه وسیلهای است برای شوآف و نشان دادن تعهد و اهمیت مجموعهها به سلامتی مشتریان. مردم انتظار خواهند داشت که یکی از این دستگاهها را در کنار میز خود در رستوران، کنار صندلیشان در سالن زیبایی و هر فضای مشابه دیگری ببینند.

از طرف دیگر، دستگاه ضدعفونی کننده دست به یکی از لوازم خانگی رایج تبدیل میشود و دیگر دیدن این نوع دستگاه در خانهها چیز جدیدی نخواهد بود.

دقیقا به همین دلیل است که از زمان شیوع ویروس کرونا، تعداد شرکتهای تولیدکننده دستگاه ضدعفونی کننده دست دائما در حال افزایش بوده است. فقط کافیست عبارت دستگاه ضدعفونی کننده دست هوشمند را سرچ کنید تا با انواع مختلفی از این نوع دستگاه مواجه شوید. و البته که با گسترش استفاده از دستگاه ضدعفونی کننده دست به عنوان لوازم خانگی، تنوع این محصول در بازار نیز افزایش خواهد یافت.

و در پایان

«کرونا، انتقال ویروس از طریق دستها، تغییر عادت، ضدعفونی کردن مداوم دستها، نیاز جدیداینها کلیدواژههایی هستند که در نهایت منجر به تولید یک وسیله جدید با عنوان دستگاه ضدعفونی کننده دست شدند. چند سال بیشتر طول نخواهد کشید که در بسیاری از خانهها یکی از این دستگاهها را ببینیم. حس خوبی است که خانهی ما اولین خانهای باشد که دوستان و آشنایانمان برای اولین بار یک دستگاه ضدعفونی کننده دست جذاب و هوشمند را در آن میبینند.

گاردنیا یک برند پیشرو در زمینه تولید لوازم زندگیست که تجربه استفاده از بهترین دستگاه ضدعفونی کننده دست را در خانه و هر فضای دیگری امکان پذیر کرده است. دستگاه ضدعفونی کننده دست گاردنیا یک محصول باکیفیت و مدرن با طراحی مینیمال است که در رنگهای متنوع از سفید و صورتی گرفته تا قرمز و زرد تولید میشود.

توضیحات متا:

چرا به یک دستگاه ضدعفونی کننده دست در خانه نیاز داریم؟ ویژگی های دستگاه ضدعفونی کننده دست مناسب خانه چیست؟

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

فروشگاه قطعات بنز و بی ام و

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تور کربلا

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

اسباب بازی

اعلام حریق زیتکس

آموزش کافی شاپ

چاپ و بسته بندی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح