کد خبر : 139615
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۲:۲۲
-

دو انتصاب در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی

دو انتصاب در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی

با حکم سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دو انتصاب جدید در این فدراسیون انجام شد به گزارش ایسنا ، در حکم باران چشمه خطاب به هدایتی آمده است: «با توجه به تخصص و تجربیات ارزنده و نظر به سوابق درخشان جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 16 اسفند ماه  1399 به عنوان

دو انتصاب در فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی

با حکم سرپرست فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی دو انتصاب جدید در این فدراسیون انجام شد

به گزارش ایسنا ، در حکم باران چشمه خطاب به هدایتی آمده است: «با توجه به تخصص و تجربیات ارزنده و نظر به سوابق درخشان جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 16 اسفند ماه  1399 به عنوان مشاور عالی فدراسیون ورزش ‌ای زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در امور استان‌ها منصوب می‌شوید.

امید است به تحقق اهداف و اجرای صحیح سیاست‌های این فدراسیون به ویژه ایجاد وحدت در میان اهالی جامعه ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی کشور اهتمام نمایید.»

نایب رئیس فدراسیون ورزشهای زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ستاد کل نیروهای مسلح، رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی بسیج و … بخشی از سوابق و مسئولیت‌های هدایتی است.

همچنین داود آذرنوش به عنوان سرپرست دبیرخانه ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه‌ای کشور منصوب شد.

در حکم باران چشمه خطاب به آذرنوش آمده است: «با توجه به تخصص و تجربیات ارزنده و نظر به سوابق درخشان جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 16 اسفند ماه 1399 به عنوان سرپرست دبیرخانه ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه‌ای منصوب می‌شوید.

امید است به تحقق اهداف و اجرای صحیح سیاست‌های این فدراسیون به ویژه ایجاد وحدت در میان اهالی جامعه ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی کشور اهتمام نمایید.»

آذرنوش پیش از این به عنوان رئیس سازمان بسیج ورزشکاران کشور و رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران فعالیت داشته است.

خبر دیگر از این رشته اینکه دومین جلسه عمومی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی  روز دوشنبه 18 اسفندماه 1399 با حضور باران چشمه (سرپرست فدراسیون)، سیدعبدالله سجادی (نایب رئیس فدراسیون)، محمد جعفرپور (دبیرکل فدراسیون)، داود آذرنوش (سرپرست دبیرخانه ستاد ترویج فرهنگ پهلوانی و توسعه ورزش زورخانه‌ای کشور)، نورالله هدایتی (مشاور عالی فدراسیون در امور استان‌ها) و دیگر اعضا و کارکنان فدراسیون برگزار شد.

باران چشمه در این جلسه گفت: با توجه به اینکه ورزشکاران این رشته می‌بایست در فضای بسته زورخانه به فعالیت خود بپردازند، متاسفانه فراگیری ویروس کرونا باعث شده که فعالیت‌های این ورزش اصیل و کهن را تحت تاثیر خود قرار داده و از تب و تاب گذشته در زورخانه‌ها محروم باشیم.

وی اظهار داشت: باید با هم فکری و تبادل نظرات سازنده راه‌های برون رفت از این بحران فراگیر را پیدا کرده و تهدیدهای کرونایی را به فرصت تبدیل کنیم و در جذب مخاطبین به این رشته متوقف نشویم.

سرپرست فدراسیون پهلوانی افزود: باید در تدوین تقویم ورزشی و آموزشی سال آینده واقع بینانه عمل و به صورتی آن را تنظیم کنیم که بتوانیم همه آن را عملیاتی و اجرا کنیم.

باران چشمه گفت: رسالت این فدراسیون چند جانبه است که از ترویج فرهنگ پهلوانی می‌توان به عنوان اصلی‌ترین آن یاد کرده و به همین خاطر است که مقام معظم رهبری می‌فرمایند در این ورزش انسان متدین پرورش و تربیت می شود. انتظار عموم مردم از این ورزش و فضای زورخانه‌ها تربیت جوانمرد، پهلوان و انسان‌های کامل است که در آن ورزشکاران اخلاقمدار پرچمداری می‌کنند. باید در این فدراسیون از خودمان شروع کنیم و مروجین فرهنگ و مرام جوانمردی، فتوت و دیگر خصلت‌های پهلوانی باشیم تا به جامعه بزرگ ورزشکاران زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی نیز تسری یابد.

وی تصریح کرد: زمانی به جایگاه خود در جامعه دست پیدا می‌کنیم که بازوان فدراسیون یا همان هیئت‌های استانی بتوانند با استفاده از ظرفبت و توان بسیار بالایی که در استان‌های خود دارند، به خوبی تصمیمات و سیاست‌های فدراسیون را اجرا نمایند و این مهم فقط با انسجام و وحدت نظر همه دلسوزان این ورزش در کشور محقق خواهد شد.

سرپرست فدراسیون زورخانه‌ای یادآور شد: اگر برخی از هیئت‌های استانی برنامه‌های فدراسیون را به خوبی اجرا نمی‌کنند به خاطر این است که ما نتوانسته‌ایم ارتباط خوب و هدفمندی را با آنها برقرار کنیم. در این باره باید روابط عمومی فدراسیون فعالیت خود را بیشتر کند تا هیئت‌ها نسبت به سیاست‌های فدراسیون آشنایی بیشتری پیدا کنند. اگر هم افزایی کمیته های فدراسیون را به حد اعلی برسانیم، می‌توانیم در کشور اقدامات موثری را در جهت پیشبرد برنامه‌های فدراسیون داشته  باشیم.

باران چشمه خاطرنشان کرد: یکی از برگ‌های برنده این فدراسیون وجود آیین نامه ترویج فرهنگ پهلوانی است که باید از ظرفیت‌های  بسیار خوبی که در آن وجود دارد استفاده حداکثری را برای توسعه و ترویج این ورزش ملی داشته باشیم.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجید رضوی

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

دندانپزشکی آیریک

دومان سهند

موسسه ماهان

خرید سنگ قبر

فیلم استرچ غذایی

راهنمای خرید گوشی موبایل با بودجه مختلف