کد خبر : 1297
تاریخ انتشار : شنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱:۰۸
-

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: انتقام بی اعتمادی دولت‌های قبلی را نباید از دولت آینده بگیریم

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش: انتقام بی اعتمادی دولت‌های قبلی را نباید از دولت آینده بگیریم

 از اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی نماینده در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در گلستان شهدای اصفهان اظهار داشت: 32سال پیش، عالم تشیع سوگوار عروج ملکوتی احیاگر مکتب امام صادق(ع) حضرت امام خمینی(ره) شد. وی بیان کرد: موضوعی که داغ از دست دادن امام خمینی(ره) را برای امت اسلامی قابل تحمل کرد، انتخاب رهبر به

 از اصفهان ، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی نماینده در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در گلستان شهدای اصفهان اظهار داشت: 32سال پیش، عالم تشیع سوگوار عروج ملکوتی احیاگر مکتب امام صادق(ع) حضرت امام خمینی(ره) شد.

وی بیان کرد: موضوعی که داغ از دست دادن امام خمینی(ره) را برای امت اسلامی قابل تحمل کرد، انتخاب رهبر به عنوان خلف صالح امام بود که اکنون با سپری شدن 32 سال از این انتخاب، همه دنیا شاهد هستند که مقام معظم رهبری، نظام اسلامی را از عقبه‌های خطرناک به سلامت عبور دادند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 57سال پیش، نهضت 15خرداد به علمداری امام خمینی(ره) شکل گرفت و نقطه عطفی برای آغاز حرکت انقلابی ملت ایران اسلامی و درنهایت منجر به تشکیل حکومت جمهوری اسلامی ایران شد.

وی عنوان کرد: این حکومت رایگان به دست نیامده است و هزینه گرانی بابت آن پرداخت شده که گوشه‌ای از آن هزینه شهدایی هستند که در گلستان شهدا آرمیده و مارا رصد می‌کنند که با میراث آنان و امام چه می‌شود.

حجت الاسلام محمدحسنی تصریح کرد: امروزه ملت ایران و اسلام تمام دارایی‌های خود را در حوزه عزت، اقتدار، استقلال، امنیت و هرچه هست مدیون ایثار و فداکاری شهیدان و صبر پدران و مادران و خانواده‌های آنان هست.

وی افزود: صاحب اصلی این کشور شهدا و خانواده‌های آنان هستند، ما همه ریزه خوار خوان شهداییم و افتخار می‌کنیم به اینکه در کشورمان از این جوانان مبارز، فداکار و ازخود گذشته برخوردار هستیم که جان خود را فدا کردند تا ما با آرامش زندگی کنیم.

نماینده ولی فقیه در ارتش بیان کرد: اگر خون پاک جوانان نبود امروز از ایران و اسلام خبری نبود بنابراین ما همه دارایی‌های خود را بدهکار شهدا و مجاهدان در راه خدا هستیم.

وی ادامه داد: 43سال است که نگذاشتند ملت ایران تحقیر شود بلکه این ایران بود که به برکت مجاهدان در راه خدا، دشمن را در همه جبهه‌ها تحقیر کرد و اراده ملت ایران را بر آنان تحمیل کردند.

حجت الاسلام محمدحسنی پیرامون وصیت‌نامه امام خمینی(ره) و موضوعاتی که در آن بیان شده است، اظهار داشت: وصیت نامه امام خمینی(ره) را مطالعه کنید که نقشه راه ما برای حراست و صیانت از دستاوردهای انقلاب است.

وی به نقل از امام خمینی(ره) که در وصیت‌نامه خود توصیه‌های بسیاری به مردم کرده بود، بیان کرد: به همه ملت عزیز ایران توصیه می‌کنم قدردان نعمتی که با جهاد عزیز خود و خون جوانان به دست آوردید باشید و از آنان حفاظت و پاسداری کنید و در راه این امانت بزرگ خداوندی کوشش کنید.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: این انقلاب امانت خون شهیدان در دستان ماست که ما برطبق تعبیر قرآن وظیفه داریم مثل جان خود این امانت را پاس بداریم تا به اهل آن که مصداق این امانت وجود ولی عصر هستند بسپاریم.

وی بااشاره به توصیه بعدی امام خمینی(ره) افزود: حفظ انگیزه الهی در مسیر انقلابی‌گری باعث پیروزی در انقلاب اسلامی شد پس تازمانی که انگیزه‌های ما الهی باشد پیروز خواهیم شد و تا با خدا باشیم خدا نیز باما همراه خواهد بود. همه ما در زندگی باید تلاش کنیم انگیزه الهی خود را به خصوص در ادامه راه شهیدان حفظ کنیم.

حجت الاسلام محمدحسنی به نقل از امام خمینی(ره) در باب انگیزه الهی گفت: اگر بخواهیم اسلام و حکومت الله برقرار باشد و دست استثمارگران خارج و داخل از کشور قطع شود، این انگیزه الهی را که خداوند تعالی در قرآن کریم به آن سفارش فرموده است از دست ندهیم.

وی با اشاره به نکته‌ای دیگر از وصیت‌نامه امام خمینی(ره) بیان کرد: ادامه وصیت‌نامه امام خمینی(ره) بر تکیه به ظرفیت‌های داخلی و دلبریدن از کمک‌های خارجی که قصه پرغصه‌ای دارد تاکیدکرده است چراکه در کشورما برخی افراد نگاه به درون را گاها از یاد برده‌اند.

نماینده ولی فقیه در ارتش من‌باب تکیه برظرفیت‌های داخلی از قول امام خمینی(ره) گفت: انتظار نداشته باشید از خارج کشور کسی به شما در رسیدن به هدف که پیاده کردن احکام اسلام است کمک نماید چراکه خود باید به این امر حیاتی که استقلال را تحقق می‌بخشد، کمک کنید.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه در این کشور هنوز بعد از 43سال انقلاب، باز هم معتقد هستند که ایران جز ساخت آبگوشت بزباش توانایی دیگری ندارد، امیدوارم خداوند از سر تقصیرات چنین افرادی که گاها از دنیا نیز رفته اند و کشور خود را کوچک کرده‌اند بگذرد.

حجت الاسلام محمدحسنی بااشاره به معیارهای انتخاب نماینده اصلح ریاست جمهوری خبر داد: رئیس جمهوری که می‌آید باید ایمان داشته باشد که بخش قابل توجهی از فعالیت‌های کشور در خارج از این سرزمین نیست.

وی با ورود به موضوع انتخابات گفت: حضور هوشمندانه در انتخابات‌ها یکی دیگر از وصیت‌نامه‌های امام خمینی(ره) به ملت ایران بود که فرمودند: وصیت من به ملت شریف ایران آن است که در تمام انتخابات ازجمله ریاست جمهوری در صحنه حاضر باشند و اشخاصی که انتخاب می‌کنند براساس ضوابطی باشد که اعتبار می‌شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: امروز ما در آستانه آفرینش یک حماسه انتخاباتی دیگری قرار گرفته‌ایم و دنیا نشسته است تا ببیند ملت ایران تا چه میزان پای آرمان‌های امام خمینی(ره) و خون پاک شهیدانشان ایستاده‌اند.

وی افزود: انتظار مقام معظم رهبری آن است که در این انتخابات کاری کنیم تا با مشارکت حداکثری به دنیا نشان دهیم درعین حالی که نسبت به بسیاری از موضوعات کشور گله‌مند هستیم اما انتقام کم کاری و بدعملی بعضی از مسئولان را خواهیم گرفت چون ما ملتی هستیم که پای اسلام و پشت انقلاب ایستاده‌ایم.

حجت الاسلام محمدحسنی ادامه داد: از انتظارات حضرت امام خمینی(ره) نیز آن است که بی تفاوتی در انتخابات را گناه دانسته و از مراجع بزرگ تا طبقه بازاری، کشاورز و کارمند همه خود را مسئول سرنوشت کشور و اسلام بدانیم.

وی درخصوص نانزدهای انتخاباتی که تایید صلاحیت شدند نیز اظهار داشت: از ویژگی‌های نامزد اصلح آن است که به مردم راست بگوید و وعده‌های فریبنده ندهد بلکه بتواند به آن‌ها عمل نماید. این که عده‌ای از رای دادن دلسرد شده‌اند به این خاطر است که برخی از افراد وعده‌هایی داده‌اند که نتوانستند به آن درست عمل کنند.

نماینده ولی فقیه در ارتش افزود: برخی نامزدهایی که درحال حاضر وحود دارند وعده‌های نجومی می‌دهند، به همین خاطر رهبر معظم انقلاب درخطاب به آنان می‌فرمایند: به مردم راست بگویید چرا که برخی وعده‌ها نشدنی هستند. انتقام بی‌اعتمادی دولت‌های قبلی را نباید از دولت آینده بگیریم.

وی  گفت: حجت شرعی ما، وصیت‌نامه امام خمینی(ره)، فتوای مراجع و وصیت‌نامه شهدای غیرتمندان ایران را گوش فرا دهیم و از خون پاک شهیدان مدافع حرم که در راس آنان حاج قاسم سلیمانی قرار دارد ،حفاظت نمائیم چراکه اگر ایشان بودند از همه زودتر به پای صندوق رای می‌رفتند، پس به احترام مقام معظم رهبری، علما و مجاهدان و شهدا برای این که دشمن را شاد نکنیم در انتخابات شرکت کنیم تا اثبات نماییم ما اهل کوفه نیستیم تا ارزش‌های ایران اسلامی در امان بماند.

منبع: تسنیم

برچسب ها : ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

امداد خودرو

اسباب بازی

اعلام حریق زیتکس

غرفه سازی در نمایگاه های بین المللی تهران

آموزش کافی شاپ

استابلایزر

قرص لاغری گلدن لیمب

چاپ و بسته بندی

کابل آلومینیومی زمینی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح