پنجشنبه , 11 آذر 1400 - 11:00 بعد از ظهر

راه‌اندازی کارگاه تولید گان، ماسک، دستکش و ملحفه در امامزاده معصوم(س)

راه‌اندازی کارگاه تولید گان، ماسک، دستکش و ملحفه در امامزاده معصوم(س)

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران در افتتاح کارگاه تولیدی لوازم بهداشتی ویژه شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا، گفت: اداره جنوب غرب سازمان اوقاف و امور خیریه استان تهران در امامزاده معصوم(س) با همکاری راهیان‌نور سپاه پاسداران به طور خاص گروه خادم الشهداء که از گروه‌های جهادی راهیان‌نور به شمار می‌روند کارگاهی در جهت تولید ملحفه، گان، دستکش و ماسک راه‌اندازی کردند.

به گزارش ایسنا، مجتبی عبدالهی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران در افتتاح از کارگاه تولید ملحفه، گان، ماسک و دستکش واقع در امامزاده معصوم(س) گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه استان تهران همگام با سایر سازمان‌ها، نهادها و گروه‌های جهادی در راستای فعالیت‌های گوناگون مطابق با سیاست‌ها و مصوبات ستاد کرونا کشور اقدامات مختلفی در سطح استان تهران با همکاری ادارات خود داشته است.

 

وی ادامه داد: یکی از فعالیت‌های این سازمان در امامزاده معصوم(س) جنوب غرب تهران است که با همکاری راهیان‌نور سپاه پاسداران به طور خاص گروه خادم الشهداء که از گروه‌های جهادی راهیان‌نور به شمار می‌روند در حال تولید ملحفه، گان، دستکش و ماسک هستند.

 

مدیرکل سازمان اوقاف و امور خیریه در پایان خاطرنشان کرد: امید است با تلاش‌هایی که صورت گرفته و با همکاری تمام دستگاه‌ها و همچنین همراهی مردم عزیز در اقصی نقاط کشور بتوانیم این بیماری را از بین ببریم.

 

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *