یکشنبه , 7 آذر 1400 - 6:33 بعد از ظهر

زیرساخت‌های فعلی شهریار با جمعیت موجود هم خوانی ندارد

زیرساخت‌های فعلی شهریار با جمعیت موجود هم خوانی ندارد

نورالله طاهری عصر پنچ شنبه در نشست مشترک فرمانداران و ائمه جمعه غرب استان تهران با مجمع نمایندگان استان تهران با اشاره به اینکه ساکنان شهرستان‌های غرب استان تهران از کمبود زیرساخت‌ها رنج می‌برند اظهار داشت: زیرساخت‌های فعلی شهریار با جمعیت موجود هم خوانی ندارد.

طاهری با بیان اینکه شهرستان‌های غرب استان تهران نیازمند یک توسعه همگون مدیریتی هستند تا وضعیت خود را بهبود دهند و خدمات مطلوب‌تری به ساکنان ارائه کنند گفت: ضروری است که سازوکار مشخصی برای ارتقا مدیریت ۳ شهرستان ملارد، قدس و شهریار و تقویت ادارات تابعه تعیین شود.

فرماندار شهریار عنوان داشت: در حال حاضر جمعیت موجود در شهریار با ۸ استان کشور برابری می‌کند و چه بسا بیشتر هم می‌باشد و با وجود تمام تلاش‌های صورت گرفته کمبود زیرساخت‌های و امکانات مشهود است.

وی افزود: شهرستان‌های غرب استان تهران نیازمند توجه ویژه از سوی مدیریت عالی کشور در تمامی زمینه‌ها است تا پاسخگوی جمعیت فزاینده این شهرستان‌ها باشد.

طاهری بیان داشت: تراکم جمعیت در شهرستان شهریار به ازای هر کیلومتر مربع ۲ هزار و ۲۰۲ نفر است که این جمعیت با بضاعت و ظرفیت یک فرمانداری اداره می‌شود و سرریز جمعیت پایتخت در شهرستان‌های غرب استان تهران نمود پیدا کرده است.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

استاندار گلستان: کشاورزان خسارت دیده حمایت می شوند

  استاندار گلستان با اشاره به وضعیت بارندگی و مشکلات ناشی از کرونا در جامعه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *