کد خبر : 86586
تاریخ انتشار : جمعه ۲۱ آبان ۱۴۰۰ - ۱:۵۰
-

شبکه سه توپ را به زمین سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس انداخت

شبکه سه توپ را به زمین سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس انداخت

مجری برنامه «فوتبال برتر» درباره حواشی ایجاد شده پیش از آغاز فوتبال پرسپولیس از تلویزیون و ابهام در پخش این دیدار، این حاشیه ها را به سازمان لیگ و تیم پرسپولیس نسبت داد. به گزارش ایسنا، رقابت های لیگ برتر فوتبال شنبه ـ ۱۹ تیر ماه ـ به دلیل حجم بالای بازی ها با ترافیک

شبکه سه توپ را به زمین سازمان لیگ و باشگاه پرسپولیس انداخت

مجری برنامه «فوتبال برتر» درباره حواشی ایجاد شده پیش از آغاز فوتبال پرسپولیس از تلویزیون و ابهام در پخش این دیدار، این حاشیه ها را به سازمان لیگ و تیم پرسپولیس نسبت داد.

به گزارش ایسنا، رقابت های لیگ برتر فوتبال شنبه ـ ۱۹ تیر ماه ـ به دلیل حجم بالای بازی ها با ترافیک پخش روبه رو شد؛ در تصمیم گیری نهایی قرار بر این شد که پخش دیدار پرسپولیس ـ آلومینیوم اراک بین شبکه های سه و ورزش تقسیم شود؛ بر این اساس در اتفاقی کم سابقه نیمه اول این مسابقه از شبکه ورزش روی آنتن رفت و نیمه دوم از شبکه سه.

همچنین پیش از برگزاری این دیدار، باشگاه پرسپولیس در بیانیه ای به پخش مسابقه این تیم از شبکه ورزش اعتراض کرد.

در پی این اتفاقات، محمدرضا احمدی، مجری «فوتبال برتر» درباره ابهامات ایجاد شده درخصوص دیدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک، با اشاره به وضعیت چینش نامناسب ساعت دیدارهای لیگ برتر از سوی سازمان لیگ، درباره این حاشیه ها روی آنتن زنده توضیح داد: گل سرسبد این اتفاقات در هفته بیست و هفتم لیگ برتر که هفته مهمی است، اتفاق افتاد. ساعت ۱۹:۵۰ قرار است بازی سایپا و استقلال برگزار شود و البته مثل همیشه طرفداران پرسپولیس هم انتظار دارند دیدار امروز این تیم به طور زنده و مستقیم از شبکه سه سیما پخش شود. اما فقط امکان پخش یک نیمه را در شبکه سه سیما داریم؛ چرا؟ چون دوستان در سازمان لیگ ظاهرا دوست دارند از این به بعد به جای اینکه برنامه‌های سازمان لیگ را خودشان بنویسند، بدهند به شبکه سه و ما برای آنها بنویسیم.

این مجری و گزارشگر به حرفهایش ادامه داد: اصلا سال دیگر برنامه‌های سازمان لیگ را بدهید به ما برنامه ریزی کنیم و ما چون می‌خواهیم پخش زنده داشته باشیم، برای شما یک برنامه سازمانی را تهیه می‌کنیم. اینکه هفته اول چه ساعتی و کدام تیم با کدام تیم بازی کند. هفته دوم چطور و هفته سوم نیز همینطور جلو می‌رویم. یادتان باشد خیلی مواقع بوده که خود شبکه سه و دوستانمان در گروه ورزش گفته‌اند که محبت بفرمایید ساعت‌ها را تغییر دهید چون قرار است فلان تورنمنت برگزار شود. مسابقه یورو برگزار شود. بسکتبال و والیبال داریم. در واقع ما سعی می‌کنیم به چیدمان مسابقات کمک کنیم که این دردسر برای طرفداران فوتبال که عاشق فوتبال هستند پیش نیاید اما حالا با توجه به این شرایط که علاقمندان در منزل بازی ها را دنبال می‌کنند، شما آنها را محروم می‌کنید.

احمدی در ادامه با اشاره به نامه شبکه سه به سازمان لیگ به منظور تغییر ساعات بازی‌های لیگ، گفت: اگر یادتان باشد چهار، پنج روز گذشته نامه رسمی و کتبی از سوی شبکه سه سیما به فدراسیون فوتبال و البته سازمان لیگ ارسال شد که همه دست‌اندرکاران در جریان هستند که ساعت بازی استقلال و پرسپولیس تغییر کند تا هر دو بازی‌ها را زنده و مستقیم خدمت علاقه‌مندان تقدیم کنیم اما این اتفاق نیفتاد. اگرچه بعد از آن پرسپولیسی‌ها هم لطف کردند و یک بیانیه صادر کرده‌اند اما زمانی که بیانیه را فوتبالی نگاه می‌کنیم خود طرفداران پرسپولیس هم خنده‌شان می‌گیرد. دوستان ما در این بیانیه اعلام کردند که  از دو روز قبل خواستار تغییر پخش بازی‌ها بوده‌اند اما چرا این نامه دو روز قبل نوشته شده است. شبکه سه سیما که از چهار پنج روز قبل نامه را به سازمان لیگ ارسال کرده است. چرا پرسپولیس که دوست دارد مسابقه اش از شبکه سه پخش شود، روابط عمومی‌اش امروز این بیانیه را صادر می‌کند و بعد می‌گوید ما از دو روز قبل پیگیر این ماجرا بوده‌ایم. چرا زمانی که برنامه سازمان لیگ مشخص شده بود، باشگاه پرسپولیس زودتر به فکر تغییر ساعت زمان برگزاری نبود. امروز هم سازمان لیگ اعلام کرد ظاهرا یگان ویژه به دلیل محدودیت‌های ترافیکی می‌خواسته کاری کند که قبل از ساعت ۱۰ شب مسابقه تمام شود و اتفاق خاصی نیفتد. مگر دو هفته پیش مسابقه ساعت یک ربع ۱۰ شب برگزار نکردیم؟ جناب سرهنگ دهقان تماس گرفتند و گفتند چرا اصلا دوستان گفته‌اند یگان ویژه گفته است ما محدودیت داریم و نمی‌توانیم مسابقات را برگزار کنیم. آیا یکی دو هفته گذشته این اتفاق نیفتاده بود که مسابقات فوتبال ساعت ده دقیقه به ۱۰ شب یا یک ربع به ۹ شب شروع شده بود؛ پس به نظرم اتفاقی که می‌افتد اصلا خوشایند نیست. بهترین کار این است که دوستان باشگاه پرسپولیس احساسات هواداران خود را جریحه‌دار نکنند و یک فرار رو به جلو نداشته باشند. خیلی دوستشان داریم و به آنها احترام می‌گذاریم اما این اتفاق به شبکه سه و ماجراهای اینچنین ربطی ندارد.

مجری فوتبال برتر در ادامه در توضیحات بیشتری تاکید کرد: اگر قرار بود کسی اقدام کند، آن فرد خود باشگاه پرسپولیس یا سازمان لیگ است که باید پیگیری می‌کرد؛ در حالی که ما چهار روز قبل‌تر از باشگاه پرسپولیس، این اقدام را انجام داده بودیم برای اینکه درخواست کنیم ساعت بازی پرسپولیس و آلومینیوم را تغییر بدهند اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد و متاسفانه حالا این همپوشانی در پخش بازی ها وجود دارد پس خواهشا کارها با برنامه‌ریزی‌های حرفه‌ای باشد و فرار رو به جلو نداشته باشیم. واقعیت‌ها را به مردم بگوییم و هوادارها کاملا در جریان باشند.

احمدی سپس یادآور شد: وظیفه تلویزیون و رسانه نیست که با سازمان لیگ تماس بگیرد و خواستار تغییر پخش بازی‌ها برای جلوگیری از همپوشانی‌ها در پخش باشد اما مردم گناه دارند. وقتی بازی استقلال را می‌بینند بگذارید بازی پرسپولیس را هم تماشا کنند. بنابراین این موضوع ارتباطی به تلویزیون ندارد. خود سازمان لیگ وقتی این برنامه ریزی را انجام می‌دهد باید متوجه شود این بازی‌ها همپوشانی دارد. کاری کنند که از همان ابتدا این اتفاق‌ها نیفتد.

مجری برنامه فوتبال برتر در پایان با لحنی کنایه‌آمیز خطاب به مسوولان برگزاری سازمان لیگ، گفت: دوستان سازمان لیگ دست‌شان درد نکند! کاری کردند دیدار سپاهان و صنعت نفت آبادان از طریق شبکه ورزش پخش نشود. بسکتبال جوانان و نوجوانان هم پخش نشود.

در پایان این صحبت‌های محمدرضا احمدی، در آنتن زنده نامه ارسالی شبکه سه سیما به سازمان لیگ مبنی بر درخواست برای تغییر پخش ساعات بازی‌ها که چهار روز قبل ارسال شده بود به تصویر کشیده شد. همچنین در بخشی از برنامه بیانیه باشگاه پرسپولیس مبنی بر تغییر ساعات بازی‌ها که امروز منتشر شده است، به تصویر کشیده شد.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

پراپ رابین سود

استفاده از اپل موزیک

ادکلن ورساچه اروس

کرم روز لاکچری کوین

ظروف یکبارمصرف گیاهی

سیم و کابل کسری

سینی کابل

نصب و تعویض باتری ماشین در محل

تعمیر لباسشویی در تهران

تست علت سرگیجه

آجر نما

قیمت تجهیزات اعلام حریق

خرید صندلی پزشکی

جانکشن باکس

خرید نهال شلیل مغان

پریز شبکه

قیمت گاری دستی قدیمی

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

ممبر اجباری تلگرام

شیشه اتومبیل ارزان

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح