کد خبر : 104010
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۹
-

صعود نماینده لرستان به نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

صعود نماینده لرستان به نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در گروه “د” در شهر اندیمشک برگزار شد و تیم امیدهای لرستان به‌عنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد. به گزارش ایسنا، این رقابت‌ها با حضور تیم‌های امیدهای لرستان، زاگرس سنندج، آریوبرزن بهبهان و سازین سعید اندیمشک و با انجام ۶

صعود نماینده لرستان به نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در گروه “د” در شهر اندیمشک برگزار شد و تیم امیدهای لرستان به‌عنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

به گزارش ایسنا، این رقابت‌ها با حضور تیم‌های امیدهای لرستان، زاگرس سنندج، آریوبرزن بهبهان و سازین سعید اندیمشک و با انجام ۶ دیدار برگزار شد که رده بندی تیمی در پایان دور برگشت به شرح زیر است:

۱- امیدهای لرستان ۲- زاگرس سنندج ۳- سازین سعید اندیمشک ۴- آریوبرزن بهبهان

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

امیدهای لرستان ۸ – زاگرس سنندج ۲
سازین سعید اندیمشک ۷- آریوبرزن بهبهان ۳
زاگرس سنندج ۶- آریوبرزن بهبهان ۴
امیدهای لرستان ۶- سازین سعید اندیمشک ۴
امیدهای لرستان ۶- آریوبرزن بهبهان ۴
زاگرس سنندج ۸ – سازین سعید اندیمشک ۲

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

امیدهای لرستان ۸ – زاگرس سنندج ۲ (اسامی تیم لرستان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: علی نیوشا صفر- احمد حسینوند، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی، برنده ۱۰- آروین فلاحی صفر
۶۳ کیلوگرم: محمد محرابی ۲ – علیرضا کارگر، برنده ۵
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده ۲- پیام رحیمی صفر
۷۲ کیلوگرم: حسین محمودی، برنده ۹ – سوران محمدی
۷۷ کیلوگرم: برومند اصلان، برنده ۱۰- مسلم امیری صفر
۸۲ کیلوگرم: سامان نجم سهیلی، برنده ۹- سامان عزیزی ۵
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۳- مسلم مرادی صفر
۹۷ کیلوگرم: داود فلاحی، برنده ۴- حسین شکری ۴
۱۳۰ کیلوگرم: سروش رنجبر، برنده ۸- سمکو قربانی صفر

آریوبرزن بهبهان ۳- سازین سعید اندیمشک ۷ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی صفر- بهزاد شیرمردی، برنده ۱۰
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد صفر- عارف محمدی، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده ۶ (ضربه فنی) – علی گوران ۱
۶۷ کیلوگرم: یاسین محسن نژاد صفر – رضا جمالی منش، برنده ۹
۷۲ کیلوگرم: سجاد بنادری ۳- احمدرضا خرسانی پور، برنده ۶
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد ۱- حسین نصیری، برنده ۳
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی، برنده ۷- مهران سعادتی فر ۵
۸۷ کیلوگرم: مهران بروشان فر صفر- سعید کریمی زاده، برنده ۸
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور ۱- وحید زیدوند، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود برزگر، برنده – ابوالفضل پایدار (شرکت نکرد)

آریوبرزن بهبهان ۴- زاگرس سنندج ۶ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی، برنده ۱۱- احمد حسینوند ۲
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد، برنده ۹- یاسین بهرامی پور صفر
۶۳ کیلوگرم: داود محسنی نسب صفر- علیرضا کارگر، برنده ۱۱ (ضربه فنی)
۶۷ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار، برنده ۹- وحید عباسی ۷
۷۲ کیلوگرم: محمد دسترنج ۳- سوران محمدی، برنده ۱۲
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۱- مسلم امیری، برنده ۳
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی صفر- سامان عزیزی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: علی حمید صفر – مسلم مرادی، برنده ۲ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا شیرولی پور ۲- حسین شکری، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: سید محمد موسوی، برنده – سمکو قربانی (شرکت نکرد)

آریوبرزن بهبهان ۴ – امیدهای لرستان ۶ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: حسین بیژنی، برنده ۱۲- امیرحسین خدادادی ۳
۶۰ کیلوگرم: احمدرضا محسن نژاد، برنده ۴ (ضربه فنی) – محمد دانیالی صفر
۶۳ کیلوگرم: محمدمهدی کشتکار، برنده ۴- محمد محرابی ۲
۶۷ کیلوگرم: یاسین محسن نژاد ۲- کرامت عبدولی، برنده ۱۰
۷۲ کیلوگرم: سجاد بنادری، برنده ۱۰- حسین محمودی ۲
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین حسینی ۲- امیرحسین نصیری، برنده ۱۰
۸۲ کیلوگرم: علیرضا مرادی (شرکت نکرد) – برومند اصلان، برنده
۸۷ کیلوگرم: علی حمید صفر- علی شریفی، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: امین بلقیس صفر- محمد یگانه، برنده ۸
۱۳۰ کیلوگرم: مسعود برزگر ۷ (مصدوم شد) – مهدی زودآشنا ۶ (برنده)

سازین سعید اندیمشک ۴ – امیدهای لرستان ۶ (اسامی تیم اندیمشک در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: بهزاد شیرمردی ۳- محمد دانیالی، برنده ۷ (ضربه فنی)
۶۰ کیلوگرم: عارف محمدی، برنده ۴- امیررضا ده بزرگی ۱
۶۳ کیلوگرم: علی گوران ۱- شیرزاد بهشتی طلا، برنده ۹
۶۷ کیلوگرم: دانیال سهرابی، برنده ۹- اشکان میرکاری صفر
۷۲ کیلوگرم: رضا ساکی، برنده ۵- حسین محمودی ۵
۷۷ کیلوگرم: حسین نصیری صفر- برومند اصلان، برنده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهران سعادتی فر صفر- سامان نجم سهیلی، برنده ۴ (ضربه فنی)
۸۷ کیلوگرم: سعید کریمی زاده ۲- علی شریفی، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: وحید زیدوند، برنده ۱- داود فلاحی ۱
۱۳۰ کیلوگرم: ابوالفضل پایدار صفر- پارسا نظری، ۴

سازین سعید اندیمشک ۲- زاگرس سنندج ۸ (اسامی تیم اندیمشک در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رامین بخشی ۱- مهدی احدی، برنده ۵
۶۰ کیلوگرم: عارف محمدی، برنده ۲- یاسین بهرامی پور ۱
۶۳ کیلوگرم: حمیدرضا عبدولی ۴- وحید عباسی، برنده ۶
۶۷ کیلوگرم: رضا جمالی منش، برنده ۹- آروین فلاحی صفر
۷۲ کیلوگرم: احمد خرسانی پور ۳- سوران محمدی، برنده ۲ (ضربه فنی)
۷۷ کیلوگرم: امیررضا آریامقدم ۱- مسلم امیری، برنده ۸
۸۲ کیلوگرم: یونس قلاوند ۱- سامان عزیزی، برنده ۹
۸۷ کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت (شرکت نکرد) – مسلم مرادی، برنده
۹۷ کیلوگرم: ابوالفضل پایدار ۱- حسین شکری، برنده ۳
۱۳۰ کیلوگرم: اشکان عبدولی صفر- سمکو قربانی، برنده۵

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

مرجع قیمت خرید و فروش گرافیت چرب

تقویت انتن موبایل

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر گیربکس اچ سی کراس H30Cross

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح