چهارشنبه , 13 مرداد 1400 - 7:16 قبل از ظهر

عرضه ۱۶۰۰ راس دام سبک در کشتارگاه بندرعباس

عرضه ۱۶۰۰ راس دام سبک در کشتارگاه بندرعباس

  رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس از عرضه ۱۶۰۰ راس دام سبک در روز عید قربان در کشتارگاه دام بندرعباس خبر داد.

احمد ملائی نسب در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: خدمات ویژه عید قربان برای شهروندان از ساعت ۵ صبح روز گذشته (۲۹ تیرماه) آغاز شد و متقاضیان دریافت دام با مراجعه به کشتارگاه دام شهرداری و جایگاه‌هایی که برای عرضه دام زنده در این محل دایر شده بود، نسبت به تهیه آن اقدام کردند.

وی از عرضه ۱۶۰۰ راس دام سبک در روز عرفه و عید قربان در میدان دام شهرداری بندرعباس خبر داد و افزود: از این تعداد ۷۰۰ راس به صورت زنده عرضه و ۹۰۰ راس آن نیز توسط ۲۷ سلاخ در کشتارگاه شهرداری با حضور و همکاری اداره کل دامپزشکی و با رعایت پروتکل های بهداشتی ذبح شده است.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی گفت: خدمات‌دهی به شهروندان با حضور مراجع نظارتی و بهداشتی دنبال شده است.

ملائی نسب ادامه داد: در مدت عرضه و ذبح دام، عوامل این سازمان با همکاری فرمانداری، اداره کل دامپزشکی استان و دامپزشکی شهرستان، نماینده ولی فقیه در اداره کل دامپزشکی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، مرکز بهداشت شهرستان، سازمان جهاد کشاورزی، اتحادیه مرغ و گوشت و نیروی انتظامی در محل حضور و ضمن معاینه دام‌ها، خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه کرد.

رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بندرعباس در ادامه نیز عنوان کرد: در این مکان تمهیداتی مانند دسترسی آسان، نظارت بهداشتی، ساماندهی غرفه‌های فروش ، ساماندهی سلاخ‌ها و غیره نیز، با در نظر گرفتن حضور و استقبال گستره شهروندان انجام گرفت.

وی در انتها نیز گفت: برای بهبود خدمات دهی اقدامات دیگری مانند زیبا سازی محوطه، تعویض سنگ فرش کف سالن، ایجاد سالن انتظار مراجعین، زیباسازی و تجهیز نمازخانه، احداث دفتر نظارت در سالن کشتار برای ناظرین شرعی و دامپزشکی، تعمیر و تجهیز دفتر مدیریت کشتارگاه، راه اندازی بوفه و … صورت پذیرفته است.

منبع: ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

شیر مادر؛ شیره شفابخش

   با شیردهی اولین رابطه جسمی و عاطفی مادر و کودک شروع می‌شود، ارتباط دوطرفه‌ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *