یکشنبه , 7 آذر 1400 - 2:31 بعد از ظهر

غربالگری مستمر تکنسین‌های اورژانس آذربایجان شرقی

غربالگری مستمر تکنسین‌های اورژانس آذربایجان شرقی 

ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تکنسین‌های اورژانس دانشگاه به صورت مستمر از نظر علائم کرونا کنترل و ثبت می‌شوند.

دکتر فرزاد رحمانی با اشاره به این‌که از مجموع ۶۰۰ تکنسین اورژانس استان فقط یک نفر در قرنطینه خانگی قراردارد، افزود: به لطف خدا و دقت همکاران تاکنون به غیر از یک نفر از همکاران که وضعیت مطلوبی دارد و در قرنطینه خانگی هست مورد دیگری در بین همکاران وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: از روز اول شیوع کرونا تکنسین‌های اورژانس در صف مقدم در حال خدمت رسانی هستند و به غیر از وظیفه اصلی ارائه خدمات فوریت پزشکی، انتقال بیماران کرونایی بین مراکز بر عهده این عزیزان محول شده که با وجود افزایش فشار کاری، با تمام توان در حال خدمت رسانی هستند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه از نظر تجهیزات کمبودی نداریم و علاوه بر تجهیزات روتین، اخیرا ۱۶۰ عدد ماسک فیلتر دار از جهت افزایش ایمنی همکاران در مقابله با کرونا خریداری و  تحویل داده شد.

به گزارش روابط عمومی اورژانس آذربایجان شرقی، وی ضمن تقدیر از خیران استانی که از هیچ حمایتی در تأمین ماسک و تجهیزات حفاظت فردی دریغ نکرده‌اند، افزود: در تبریز، هریس، آذرشهر، جلفا و مرند تجهیزات مرتبط تحویل اورژانس داده شده و هم‌چنان مشتاقانه پشتیبانی می‌کنند.

منبع:ایسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *