یکشنبه , 14 آذر 1400 - 3:11 قبل از ظهر

فراهم شدن شرایط آزمون حضوری تحصیلات تکمیلی در پیام نور فارس

فراهم شدن شرایط آزمون حضوری تحصیلات تکمیلی در پیام نور فارس

ایسنا/فارس رئیس دانشگاه پیام نور فارس از فراهم شدن شرایط برگزاری آزمون‌های حضوری برای دانشجویان مقطع ارشد این دانشگاه خبر داد.

محمدحسن صیف یکشنبه ۳۰ آبان با اعلام این خبر در نشست ویدئوکنفرانس برگزاری آزمون‌های پایانی با حضور معاون آموزشی دانشگاه پیام نور کشور و اعضای ستادهای امتحانات در سطح کشور، گفت: با مجوز ستاد ملی کرونا و تصمیم سازمان مرکزی دانشگاه، آزمون‌های پایانی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور در کشور به صورت حضوری در مراکز و واحدهای دانشگاه برگزار خواهد شد.

او افزود: پس از ۲ سال برگزاری آزمون‌ها به صورت آنلاین به خاطر شیوع کرونا، هم اکنون زیرساخت لازم برای برگزاری آزمون‌های مکانیزه و کاغذی در ۴۰ مرکز و واحد این دانشگاه در استان فارس فراهم است.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس خاطرنشان کرد: اولویت برگزاری آزمون‌های حضوری در مراکز و واحدها به شیوه مکانیزه است که هم اکنون ۷۲۸ دستگاه رایانه در ۲۲ مرکز و واحد برای برگزاری این شیوه آزمونی در نظر گرفته شده است که توان برگزاری ۲ هزار و ۱۸۴ نفر/آزمون در یک روز را دارند.

صیف اضافه کرد: در ۱۸ واحدی هم که زیرساخت آزمون‌های مکانیزه ندارند، آزمون‌های حضوری به صورت کاغذی برگزار خواهد شد.

رئیس دانشگاه پیام نور فارس همچنین اعلام کرد با همت و تلاشهای انجام شده هم اکنون هیچ نمره اعلام نشده دانشجویان مربوط به ۵ نیمسال گذشته در تمام مقاطع وجود ندارد.

به گزارش ایسنا، آزمون‌های پایانی دانشجویان مقطع کارشناسی و دکتری دانشگاه پیام نور به صورت الکترونیکی و آزمون‌های  مقطع کارشناسی به صورت حضوری برگزار خواهد شد.

همچنین امکان تغییر محل آزمون ویژه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد از اول آذر تا ۹ آذر ۱۴۰۰ در سامانه گلستان امکان پذیر است.

منبع: ايسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *