چهارشنبه , 10 آذر 1400 - 12:41 بعد از ظهر

فرمانده سپاه خوزستان: تداوم کمک‌رسانی سپاه در مناطق کم‌برخوردار از آب/ به‌طور ویژه کنار مردم دشت‌آزادگان هستیم

فرمانده سپاه خوزستان: تداوم کمک‌رسانی سپاه در مناطق کم‌برخوردار از آب/ به‌طور ویژه کنار مردم دشت‌آزادگان هستیم

گروه استان‌ها‌- فرمانده سپاه خوزستان از ادامه ارسال تانکر‌های آب برای مردم و تأمین آب دام‌ها در مناطق کم‌برخوردار از آب خبر داد.

سردار حسن شاهوارپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در پی مشکلاتی که در حوزه آب مناطق جنوبی استان خوزستان داشتیم، ارسال تانکرهای آب برای مردم و کمک به آب شرب و دام در دستور کار قرار گرفت و همچنان ادامه دارد.

فرمانده سپاه خوزستان افزود: با دستور فرمانده کل سپاه پاسداران به معاونت‌ها و سپاه استانی؛ در حال حاضر گروه اول تانکرها برای اعزام به مناطق کم‌آب ویژه دشت‌آزادگان آمده است.

سردار شاهوارپور با بیان اینکه 30 دستگاه تانکر بیش از 500 هزار لیتر آب را می‌توانند حمل کنند، گفت: بلافاصله این تانکرها به منطقه اعزام خواهند شد و همچنین گروهی دیگری از تانکرها در مسیر است که به‌زودی مستقر خواهند شد. در بخش کمک به آب مردم که یکی از مشکلات این روزهاست که با گرمی هوا و خشکسالی که پیش آمد، سعی داریم مشکلات مردم را تعدیل بدهیم تا بتوانیم آلام مردم را کم کنیم.

فرمانده سپاه خوزستان با بیان اینکه با همه توان در کنار مردم هستیم، گفت: با همه توان و با تمام مسئولان و بسیج و سپاه در کنار مردم به‌ویژه مردم دشت‌آزادگان هستیم تا بتوانیم مشکلات را به حداقل برسانیم. یکی از موضوعاتی که استاندار خوزستان پیگیر بود‌ بحث افزایش دبی رودخانه بود که این کار به خوبی انجام شده ‌و دبی رودخانه در حال افزایش است.

سردار شاهوارپور افزود: برخی از نقاط فرسایشی لوله است که سپاه در حد توان به سازمان آبفا در زمینه‌هایی از جمله احداث لوله‌ها و لوله‌گذاری کمک کرده و امیدواریم بخشی از مشکلات کم‌آبی مردم برطرف شود. با تمام توان و ظرفیت این مسیر را با قدرت ادامه می‌دهیم.

منبع:تسنیم

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

استاندار گلستان: کشاورزان خسارت دیده حمایت می شوند

  استاندار گلستان با اشاره به وضعیت بارندگی و مشکلات ناشی از کرونا در جامعه، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *