کد خبر : 196806
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۲:۴۸
-

قیمت متاورس ماینر

قیمت متاورس ماینر

  متاورس ماینر به عنوان یک دارایی دیجیتال در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش می‌شود. این ارز رمزنگاری شده از طریق بازی Metaverse Miner استخراج می‌شود و در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. متاورس، شبکه‌ای از جهان‌های سه بعدی است که آن را بلاک چین نسل دوم می‌دانند؛ این شبکه، بستری برای قرارداد‌های هوشمند و

 

متاورس ماینر به عنوان یک دارایی دیجیتال در صرافی‌های ارز دیجیتال خرید و فروش می‌شود. این ارز رمزنگاری شده از طریق بازی Metaverse Miner استخراج می‌شود و در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد. متاورس، شبکه‌ای از جهان‌های سه بعدی است که آن را بلاک چین نسل دوم می‌دانند؛ این شبکه، بستری برای قرارداد‌های هوشمند و مبادله دارایی‌های دیجیتال فراهم می‌کند. بازی‌های متاورسی که بر اساس یک واقعیت مجازی طراحی شده‌اند، فضایی برای بازیکنان ایجاد می‌کنند که بتوانند با انجام فرایند‌های بازی و کسب جایگاه‌های مختلف، ارز‌های متاورسی مربوط به پلتفرم را به دست آورند. متاورس ماینر یکی از آن بازی‌ها است که در ادامه قیمت ارزدیجیتال این بازی را بررسی می‌کنیم.

قیمت متاورس ماینر

متاورس ماینر چیست؟

هدف اصلی این مقاله، بررسی ارز دیجیتال متاورس ماینر است؛ اما همانطور که گفتیم این رمز ارز، مربوط بازی متاورس ماینر است و از طریق پلتفرم بازی استخراج می‌شود.

Metaverse Miner یک بازی GameFi+NFT Play-to-Earn در بلاک چین BEP۲۰ است. این بازی با مضمون فضایی طراحی شده است و بازیکنان را به طیف گسترده‌تری از کهکشان‌های ناآشنا می‌برد که بتوانند انرژی‌های اولیه مختلف ($META) استخراج کنند و آن را در قالب توکن‌های غیرقابل تعویض به دست آورند.

در حال حاضر، بازی‌های Metaverse زیادی وجود دارد؛ اما در اکثر این بازی‌ها سود بازیکنان، بیشتر به ورود بازیکنان خارجی جدید بستگی دارد. کاهش ورودی نیز برای بازیکنان ضرر اقتصادی ایجاد می‌کند و در نهایت موجب از دست دادن تعداد زیادی از کاربران پروژه خواهد شد؛ اما متاورس ماینر در مارس ۲۰۲۱ راه‌اندازی شد و این مشکل را حل کرد. بازی اکسی اینفینیتی نیز یکی از محبوب‌ترین بازی‌های متاورسی است که توکن ارائه شده در اکوسیستم این بازی، اسموث لاو پوشن (SLP) نام دارد. علاوه بر انجام بازی و استخراج این دارایی، می‌توانید برای خرید اس ال پی وارد صرافی‌های معتبر خارجی و ایرانی شوید.

بازی متاورس ماینر چگونه است؟

بازی Metaverse Miner یک بازی بسیار ساده است که بر اساس مدل اقتصادی دو بخشی ساخته شده است. برخلاف بازی‌های دیگر، NFT‌ها می‌توانند برای تولید توکن درون بازی( $META) استفاده شوند. در نتیجه، شما به «سرمایه‌گذاری یک‌باره و سود مستمر» دست می‌یابید؛ به این معنی که اگر یک بار در NFT سرمایه‌گذاری کنید، به طور مداوم از طریق استخراج، META$ دریافت خواهید کرد. استخراج توکن متا از طریق دارایی‌های بازی، ارزش اصلی Metaverse Miner است.

اکوسیستم بازی از سه دارایی ساخته شده است:

توکن‌های: $METAاولین دارایی بازی که در دنیای واقعی قابل مبادله است، توکن $META نام دارد. این دارایی درواقع توکن پرداخت و سهام اکوسیستم است که عرضه‌ای برابر با حداکثر ۲۱ میلیون دارد. کوین‌های $META برای اداره جامعه بازی و همچنین برای توسعه اکوسیستم جدید Metaverse Miner استفاده خواهد شد. این کوین‌ها مانند سایر ارز‌های دیجیتال متاورس، قابل استخراج و ذخیره در کیف پول بازیکن هستند.

استخراج متاورس ماینر در پلتفرم بازی

برای استخراج توکن‌های متاورس ماینر در اکوسیستم بازی، ۶ راه وجود دارد که در ادامه معرفی می‌کنیم:

استاد ستاره (star master) شوید

بازیکنان می‌توانند با شرکت در حراج NFT سیاره، و به دست آوردن مالکیت کل سیاره، به یک استاد ستاره (مالک بین کهکشانی) تبدیل شوند. یک استاد ستاره می‌تواند از بیشتر درآمد حاصل از ملک بهره‌مند شود. برای ادامه اجرای این درآمد‌ها، بازیکنان باید از کاربران بیشتری برای شرکت دعوت کنند.

تبدیل به یک پروردگار ستاره ( star lord) شوید

بازیکنان می‌توانند به‌جای اینکه ستاره باشند، در بازی شرکت کنند یا با استفاده از USDT از سیاره NFT خرید کنند و یا به یک استار لرد تبدیل شوند. یک Star Lord می‌تواند با درآمد قابل توجهی سیاره را استخراج کند.

قیمت متاورس ماینر

انرژی جمع‌آوری کنید

هنگام استخراج توکن، به انرژی نیاز دارید. انرژی مانند هزینه برق مورد نیاز برای استخراج است که می‌توان آن را با استفاده از USDT شارژ کرد. جمع‌آوری انرژی با قرار دادن یک ماینر NFT بازیکنان می‌توانند NFT ماینر را به اشتراک بگذارند تا «انرژی» را در قالب META به دست آورند، که Star Master مالک ۵٪ و ماینر NFT مالک ۹۵٪ است.

اجاره معادن استاد ستاره

بازیکنان می‌توانند بخشی از درآمد دارنده NFT سیاره را با پرداخت اجاره و داشتن حق استفاده از معادن Star Master به دست آورند.

کلکسیونر شوید

NFT‌های ماینر در اشکال مختلفی وجود دارند و دارای افکت‌هایی مانند فضای سه بعدی و واقعیت افزوده هستند تا نیاز‌های مجموعه‌های مختلف بازیکنان را برآورده کنند.

قیمت متاورس ماینر

در این بخش، قیمت متاورس ماینر را بررسی می‌کنیم که ممکن است به صورت لحظه‌ای تغییر کند.

هر واحد از Metaverse Miner در تاریخ 25 فروردین 1401 (April 14 2022) با قیمت 0.085223 دلار، با احتساب نرخ تتر  27,696 تومان معامله می شود. بالاترین قیمت ارز دیجیتال Metaverse Miner در تاریخ 2 مهر 1400(24 September 2021) معادل 8.02 دلار بوده است. هم اکنون فعال ترین صرافی در معامله متاورس ماینر، صرافی MXC.COM است که سهمی حدود %۹۹.۹۹ از حجم معاملات روزانه را شامل می شود. 

مروری بر معاملات Metaverse Miner

بر اساس آخرین اطلاعات Footprint Analytic، متاورس ماینر در حال حاضر در جایگاه پنجم در بین پروژه‌های GameFi از نظر حجم معاملات قرار دارد. در مقایسه با مارس ۲۰۲۱ که برای اولین بار راه‌اندازی شد، حجم معاملات Metaverse Miner از سپتامبر ۲۰۲۱ شروع به افزایش کرد و از حدود ۷۰ میلیون دلار بود به ۱۴۰ میلیون دلار در نوامبر رسید.

ارز‌های دیجیتال متاورس

فعالان حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال، به تازگی با مفهوم متاورس (Metaverse) آشنا شده‌اند و بسیاری از افراد، سرمایه‌گذاری در این رمز ارز‌ها را آینده دار می‌دانند. تحلیل گران معتقد هستند که با پیشرفت متاورس در زندگی، ارز‌های دیجیتال متاورسی نیز اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کنند؛ البته در حال حاضر نیز، کوین‌های متاورسی معروفی، در صرافی‌های جهان و صرافی‌های ایرانی معامله می‌شوند؛ SAND SAND( بازی سندباکس)، MANA( بازی دیسنترالند)، SLP( بازی اکسی اینفینیتی) وغیره از جمله معروف ترین ارز های دیجتال متاورسی هستند. برای خرید سند باکس می‌توانید از طریق یک صرافی ایرانی معتبر اقدام کنید.

قیمت متاورس ماینر

سخن پایانی

در این مقاله با ارز متاورس ماینر با نماد اختصاری Meta آشنا شدید. همانطور که گفته شد Metaverse miner، یک پلتفرم بازی است که به بازیکنان این اجازه را می‌دهد با یک NFTماینر و مالکیت غیرمتمرکز، به طور مستمر، دارایی دیجیتال به دست بیاورند. متاورس ماینر را می‌توان در صرافی‌های ارز دیجیتال خریداری کرد و روی آن سرمایه‌گذاری کرد. همچنین رمز ارز‌های دیگری وجود دارند که بر پایه متاورس طراحی شده‌اند و قابل معامله هستند.

 

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

دفتر مشق

اجاره خودرو لاکچری در دبی

اوه فیلم

خرید ورق رنگی گالوانیزه

کانکس ویلایی

خرید تتر

ساک دستی پارچه ای

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر

post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post  post