چهارشنبه , 10 آذر 1400 - 1:43 بعد از ظهر

محصولات آموزشی نانو ساماندهی می‌شود

محصولات آموزشی نانو ساماندهی می‌شود

رویدادی برای ساماندهی و کمک به ارتقای کمی و کیفیت محصولات آموزشی در حوزه نانو برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، رویداد «بازآتک» رویدادی است که با تلفیق سه مؤلفه “بازی و سرگرمی”، “آموزش” و “فناوری نانو” و با هدف ساماندهی و کمک به ارتقای کمی و کیفیت محصولات آموزشی در حوزه نانو برگزار می‌شود و طی آن برنامه “ساماندهی و توسعه محصولات آموزشی فناوری نانو”  طراحی شده، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

صاحبان ایده یا محصول اولیه برای شرکت در این رویداد فناورانه می‌­توانند فرم­‌های ثبت‌نام را تکمیل کرده و به همراه رزومه و مستندات طرح، به دبیرخانه رویداد به آدرس ایمیل Nep@nano.ir حداکثر تا تاریخ ۳۱ مردادماه سال ۱۴۰۰ ارسال کنند.

پس از انجام ارزیابی اولیه مستندات دریافتی در دبیرخانه، طرح­‌های منتخب برای داوری نهایی دعوت خواهند شد؛ در صورت اخذ تایید کمیته داوران، ایده‏‌ها و محصولات منتخب در فرآیند توسعه محصول وارد می‌‏شوند و زیر نظر راهبر (منتور) مورد تایید واحد ارزیابی و توسعه محصولات آموزشی نانو، فعالیت خود را تا رسیدن به یک نمونه اولیه قابل ارائه برای جذب سرمایه‏‌گذار ادامه خواهند داد.

در مسیر توسعه ایده و محصول، هر یک از تیم­‌های منتخب می­‌توانند از خدمات حمایتی بهره‌­مند شده و براساس گزارش عملکرد مستند، به ادامه فعالیت بپردازند.

ایده‏‌ها و محصولات آموزشی هدف در این رویداد می‌بایست در محورهای “ترویج و آموزش مفاهیم و مبانی فناوری نانو”، “آموزش کاربردهای فناوری نانو، شبیه­‌سازی دستگاه­‌ها و تجهیزات نانو”، “شبیه‌­سازی فرآیند تولید نانو مواد و محصولات نانو” و “آموزش و معرفی کاربردهای فناوری نانو در ترکیب با سایر فناوری‏‌های نوین (فناوری‏‌های همگرا یا NBICs)” باشند.

همچنین ایده‏‌ها و محصولات باید در قالب‌­های اسباب­‌بازی، بسته ­آموزشی (کیت)، نرم‌­افزار و اپلیکیشن آموزشی (ثبت‌نام از طریق رویداد جایزه بازی‌های جدی)، بازی‏ دیجیتال (ثبت‌نام از طریق رویداد جایزه بازی­‌های جدی) و تجهیزات آموزشی باشند.

بر اساس برنامه زمان بندی شده، نتایج نهایی در روز ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ و حداکثر زمان آغاز پروژه‌ توسعه محصولات تا ۲۰ آذرماه ۱۴۰۰ و پایان پروژه و دستیابی به محصولات هدف تا ۲۰ اسفندماه ۱۴۰۰ تعیین شده است.

طرح‌­های نهایی در صورت موفقیت، به سرمایه‌­گذاران تخصصی در حوزه محصولات آموزشی، سرگرمی و اسباب­‌بازی معرفی شده و شرایط لازم برای عقد قرارداد سرمایه‌گذاری با حمایت ستاد ویژه فناوری‏ نانو و سایر نهادهای مشارکت‏‌کننده در این رویداد فراهم خواهد شد.

به نقل از ستاد نانو، ایده‌ها و محصولات آموزشی نانو در قالب نرم‌افزار و اپلیکیشن آموزشی و همچنین بازی‌‏های دیجیتال می‌‏بایست از طریق «رویداد جایزه بازی‌های جدی» بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای به آدرس https://survey.porsline.ir/s/wlXjCQE ثبت‌نام کرده و براساس فرآیند این رویداد، پیگیر مراحل توسعه محصول خود در زمینه آموزش مفاهیم و کاربردهای فناوری نانو باشند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

علت قطع شدن صدای تلویزیون

امروزه تلویزیون به وسیله ای تبدیل شده است که خانواده ها را دور هم جمع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *