شنبه , 6 آذر 1400 - 10:50 بعد از ظهر

مدیریت بحران شهرستان کنارک به حالت آماده‌باش درآمد

مدیریت بحران شهرستان کنارک به حالت آماده‌باش درآمد

  فرماندار کنارک در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: همزمان با اعلام هشدار قرمز هواشناسی سطح یک، مدیریت بحران این شهرستان به حالت آماده باش کامل درآمد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فرمانداری کنارک، حمید الدین یوسفی اظهار کرد: با توجه به هشدار قرمز هواشناسی استان مبنی بر احتمال بارش‌های شدید و رگباری باران، مدیریت بحران این شهرستان به حالت آماده باش درآمد.

رییس ستاد مدیریت بحران شهرستان بار دیگر با تاکید بر احتمال وقوع باران‌ها رگباری در دو سه روز  آینده بر لزوم آمادگی همه دستگاه‌های خدمات‌رسان و عضو ستاد مدیریت بحران تاکید کرد.

وی افزود: تمامی مدیران تا پایان بحران در شهرستان حضور داشته باشند و بخشداران و دهیاران اطلاع‌رسانی لازم به مردم و جهاد کشاورزی و کشاورزان را در دستور کار خود قرار دهند.

یوسفی با اشاره به اینکه صیادان از رفتن به دریا تا اطلاع بعدی خودداری کنند، ادامه داد: در صورت نیاز و تشخیص شیلات تمامی قایق‌ها در سواحل این شهرستان به جای امن منتقل تا آمادگی کامل داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: اداره راه و شهرسازی  با همکاری شرکت‌های خصوصی مستقر در شهرستان کنارک نسبت به ارسال دستگاه‌های لجستیکی راهداری و راه‌سازی به مناطق مورد نیاز این شهرستان اقدام کنند.

فرماندار کنارک با اشاره بر ضرورت پاکسازی معابر، آبراهه‌ها و زیرگذرها قبل از شروع بارش نزولات جوی، توسط مجموعه شهرداری تاکید کرد.

منبع : ایسنا

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

سرایت خشکسالی به پاییز

نقشه‌های مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از احتمال تداوم کم‌بارشی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *