کد خبر : 208736
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴
-

معرفی بهترین نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد و انبارداری پارمیس

معرفی بهترین نرم افزار حسابداری، حقوق و دستمزد و انبارداری پارمیس

شرکت پارمیس، با داشتن تیمی متخصص در حوزه تولید انواع نرم افزار حسابداری رقبای خود را پشت سر گذاشته و به موفقیت هایی قابل توجه رسیده است. این مجموعه، از هیچ کوششی برای رفع تمامی نیازهای مشتریان در رابطه با انواع نرم افزار حسابداری دریغ نمی­کند. از طرفی، محیط کاربری ساده و جذاب انواع نرم افزار حسابداری پارمیس، استفاده از

شرکت پارمیس، با داشتن تیمی متخصص در حوزه تولید انواع نرم افزار حسابداری رقبای خود را پشت سر گذاشته و به موفقیت هایی قابل توجه رسیده است. این مجموعه، از هیچ کوششی برای رفع تمامی نیازهای مشتریان در رابطه با انواع نرم افزار حسابداری دریغ نمی­کند.

از طرفی، محیط کاربری ساده و جذاب انواع نرم افزار حسابداری پارمیس، استفاده از آن را برای کاربران لذت­بخش می­کند. نرم افزار انبارداری، نرم افزار حقوق و دستمزد دو مورد از بهترین برنامه­های حسابداری تولید­شده در این شرکت وزین به شمار می­روند.

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

پارمیس با تهیه نرم افزار حقوق و دستمزد به عنوان زیرسیستمی پویا و داینامیک خود امکان انجام تمامی این کارها را برای شما فراهم کرده است. یکی از بزرگترین چالش­های تمامی واحدهای اقتصادی فارغ از کوچکی یا بزرگی کسب­وکارشان، محاسبات مربوط به حقوق و دستمزد و یا صادر­کردن لیست بیمه و گزارش دارایی است.

در گذشته، فرآیند پرداخت حقوق کارمندان یک شرکت از جمله وقت­گیرترین کارهایی بود که هر حسابدار در شرکت باید انجام می­داد. کاری که با استرس زیادی به دلیل امکان بروز خطای انسانی همراه بود. اما با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ظهور نرم افزار حقوق و دستمزد دیگر خبری از اینهمه زحمت در زمان محاسبه پرداختی ماهیانه کارکنان نیست.

مهم­تر این­که، به کمک نرم افزار حقوق و دستمزد، کوچکترین اشتباهی در محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان رخ نمی­دهد. حتی با روی کار آمدن نرم افزار حقوق و دستمزد، کلیه پرسنل به راحتی می­توانند به فیش حقوقی خود دسترسی داشته باشند. وجود پورتال شخصی در نرم افزار حقوق و دستمزد، این امکان را برای کارکنان فراهم کرده است.

امکانات نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد پارمیس 

در اینجا، نگاهی به امکانات فوق­العاده نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد پارمیس و نحوه کار با بخش­های مختلف این نرم افزار حسابداری می­اندازیم.

اولین مرحله: برای شروع کار با نرم افزار حقوق و دستمزد، اولین مرحله تعریف پرسنل شرکت است. به این صورت که، شما باید شخصی را تعریف کرده و به وی نقش کارمند را بدهید.

در این بخش، ملزم به درج کلیه اطلاعات پرسنلی کارمند شرکت هستید. از میان این اطلاعات، می­توان به مواردی از جمله وضعیت نظام وظیفه (برای آقایان)، شرایط سنوات، وضعیت تأهل، ملیت، دین و مذهب اشاره کرد. در صورت تمایل به درنظرگرفتن آیتم­های پرسنلی بیشتری برای کارکنان، باید از طریق بخش حکم کارگزینی وارد قسمت آیتم­های پرسنلی شده و آیتم دلخواه را برای کارمند خود وارد نمایید.

دومین مرحلهدر قدم بعدی، نوبت به صدور حکم کارگزینی در این نرم افزار حسابداری می­رسد. در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس، می­توان برای شخصی­سازی این حکم اقدام کرد. ممکن است به عنوان مدیر یک شرکت، نیاز به آیتم­های حقوقی و پرسنلی مختلفی داشته باشید. شاید از میان آیتم­های پرسنلی مواردی همچون سایز لباس کارمندان و یا تعداد فرزندان دختر یا پسر آنان برایتان حائز اهمیت باشد.

یا حتی جریمه­ای در سازمان شما برای پرسنل در نظر گرفته شده که در حالت عادی در هیچ فیش حقوقی درج نمی­شود. برای مشخص کردن این موارد مهم در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس، دو پنجره آیتم­های حقوقی و پرسنلی وجود دارد. شما می­توانید بدون هیچ مشکلی آیتم موردنظرتان را در یکی از این پنجره­ها تعریف کرده و در حکم کارگزینی به آن­ها مقداری را اختصاص بدهید.

سومین مرحله: این نرم افزار حسابداری، مرحله سوم یعنی ثبت کردن کارکرد پرسنل را نیز به صورتی کاملاٌ پویا و داینامیک طراحی کرده است. کلیه کارکنان شرکت، امکان دریافت پرداختی ماهیانه را به طرق مختلف پیمانی، روزانه و یا ساعتی دارند. برای انجام این کار، کافیست وارد بخش آیتم­های کارکردی شده و بعد از درج موارد مورد نظر، مقداردهی را برای آن­ها انجام دهید.

چهارمین مرحله: این مرحله، مربوط به صادر کردن فیش حقوقی برای کارمندان شرکت در این نرم افزار حسابداری­ است. در اینجا، باید برای معرفی انواع روش­های استخدامی مجموعه در سیستم اقدام کرده و سپس، برای هر نوع از استخدام فیش­های حقوقی مختص خود آن­ها را در نظر بگیرید. در این بخش، امکان تعیین آیتم­های دلخواه و دسته­بندی آن­ها برایتان وجود دارد.

پنجمین مرحلهصادر کردن اسناد مربوط به حقوق و دستمزد در این مرحله انجام می­شود. برای این کار، باید وارد بخش معرفی آیتم­های فیش شده و الگویی را برای سند حقوق و دستمزد تعریف کنید. در ادامه، نرم افزار بسیار ساده این سند را برای شما صادر و در اختیارتان قرار می­دهد.

ششمین مرحله: امکان صادر کردن دستور پرداخت یکی دیگر از سری امکانات این نرم افزار حسابداری از پارمیس بوده که مدیران براساس سیاست و نیاز سازمان می­توانند آن­ها را لغو، تأیید و یا تغییر دهند.

هفتمین مرحله: بعد از صدور دستور پرداخت نوبت به تهیه و صادر کردن لیست بانک می­رسد.

هشتمین مرحله: صادر کردن گزارش دارایی و لیست بیمه در این مرحله انجام می شود. در نرم افزار حسابداری حقوق و دستمزد پارمیس، شما می­توانید به راحتی لیست بیمه را در دو فرمت جدید و قدیمی تهیه بفرمایید. بعلاوه، امکان تهیه گزارش دارایی نیز از بخش گزارش­های این زیرسیستم وجود دارد.

 

مزایا نرم افزار انبارداری پارمیس

تهیه و توزیع نرم افزار انبارداری پارمیس، راهکاری عالی جهت دستیابی به این هدف در شرکت­ها به شمار می­رود. براساس نظرات متخصصان، مدیریت مؤثر و بهینه امور مربوط به انبار و امکان انجام سریع و آسان فعالیت­های مرتبط با آن می­تواند یکی از عوامل اساسی و مهم کسب مؤفقیت­های روزافزون شرکت­ها باشد. با توجه به پیشرفت فناوری و لزوم استفاده از آن در کار، بهره­گیری از نرم افزار انبارداری به امری لازم بدل شده و در صورت عدم وجود به مراتب مشکلات عدیده­ای برای سازمان ایجاد می­شود.

به وسیله نرم افزار انبارداری، دیگر نیازی به استفاده از شیوه­های قدیمی و منسوخ مدیریت مالی فرآیندهای انبار یعنی سیستم­های دستی و یا کاردکس نبوده و از شر آن­ها خلاصی پیدا می­کنید. از طریق نرم افزار انبارداری دسترسی به اطلاعاتی مهم در مورد کسری­های انبار نگهداری کالاها، اجناس کمیاب، اضافات و همین­طور کالاهای فاسد­شده برای مدیران سازمان­ها به راحتی آب خوردن است. حتی اگر برای مدتی مجبور به انجام دورکاری بوده و در شرکت نیستید، به کمک نرم افزار انبارداری اطلاع از موجودی انواع و اقسام کالاهای انبار برایتان وجود دارد. اینگونه، نظارت هر چه دقیق­تر و بهتر بر روی فرآیند ورود و خروج اجناس به انبارها به آسانی از طریق نرم افزار انبارداری برایتان مقدور است.

ویژگی­های نرم افزار انبارداری پارمیس

هوشمند­سازی تمامی فرآیندهای مرتبط با انبارهای واحدهای اقتصادی بزرگ­ترین هدف طراحی و فروش نرم افزار انبارداری به شمار می­روداگر به لپ­تاپ یا کامپیوتر دسترسی ندارید، استفاده از نرم افزار انبارداری از طریق موبایل و یا تبلت نیز برایتان فراهم استاینگونه، بر روی دستگاه­های بارکدخوان دارای سیستم­عامل اندروید، صادر­کردن کلیه حواله­ها و رسیدها به وسیله اپلیکیشن­های نصب­شده بر روی تبلت یا گوشی تلفن­همراه برایتان امکان دارد

جمع ­بندی

خرید انواع نرم افزار حسابداری از مجموعه پارمیس، از جمله نرم افزار انبارداری با مزایایی از جمله دریافت پشتیبانی طولانی­مدت همراه است.به جز این، دموی رایگان ارائه­شده توسط کارشناسان مجموعه می­تواند کمکی اساسی به شما در زمان انتخاب بهترین نرم افزار حسابداری باشد. برای خرید و دریافت نمایندگی نرم افزار های حسابداری و مالی پارمیس با شماره 02187758 تماس و یا به سایت www.ParmisIT.com مراجعه فرمایید.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

تست علت سرگیجه

آجر نما

قیمت تجهیزات اعلام حریق

خرید صندلی پزشکی

جانکشن باکس

خرید نهال شلیل مغان

پریز شبکه

تعمیر لباسشویی

قیمت گاری دستی قدیمی

سئو در مشهد

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

درمان قطعی گال

اسباب بازی

تعمیر گیربکس اتوماتیک

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ممبر اجباری تلگرام

شیشه اتومبیل ارزان

تعمیر لباسشویی

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح