کد خبر : 184194
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۶
-

معرفی نفرات برتر مسابقات بدنسازی و پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی

معرفی نفرات برتر مسابقات بدنسازی و پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی

ایسنا/خراسان رضوی مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی با معرفی نفرات برتر روز دوم رقابت‌ها در بخش‌های مختلف به پایان رسید. بعد از گذشت مدت‌ها وقفه به دلیل شرایط خاص کرونایی حاکم بر ورزش ایران، مسابقات بدنسازی و پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی در دو روز، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان طرقبه‌شاندیز

معرفی نفرات برتر مسابقات بدنسازی و پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی

ایسنا/خراسان رضوی مسابقات بدنسازی و پرورش اندام قهرمانی باشگاه‌های خراسان رضوی با معرفی نفرات برتر روز دوم رقابت‌ها در بخش‌های مختلف به پایان رسید.

بعد از گذشت مدت‌ها وقفه به دلیل شرایط خاص کرونایی حاکم بر ورزش ایران، مسابقات بدنسازی و پرورش اندام باشگاه‌های خراسان رضوی در دو روز، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شهرستان طرقبه‌شاندیز خراسان رضوی برگزار شد و نفرات برتر معرفی شدند.

این مسابقات میهمانان ویژه‌ای از شبکه بهداشت و درمان داشت که بر روند رعایت پروتکل‌های بهداشتی نظارت کردند و در پایان تیم برگزار کننده نمره قبولی از سوی کارشناسان این حوزه گرفت. جبار قوچان نژاد معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مهدی سلاطین رئیس اداره ورزش و جوانان مشهد و امیر زارعی رئیس اداره ورزش و جوانان طرقبه شاندیز از جمله بازدید کنندگان این رقابت‌ها بودند که ضمن تقدیر از برگزاری این رقابت‌ها توسط هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی از نفرات برتر تقدیر کردند.

در بخش تیمی بادی کلاسیک این مسابقات، باشگاه‌ سهراب و سامان، اورال۳ و دانش و ورزش ساقی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند. در بخش انفرادی و در دسته قدی ۱۷۱ سانتی متر، مصطفی فاضلی سنگانی مقام، حامد یوسفیان و حسین جلیلی به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

در دسته قدی ۱۶۵ و ۱۶۸ سانتی متر حسین شوقی، سید مجتبی سجادی و حامد مومن به ترتیب در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند و در دسته ۱۷۵حمید رجایی، میثم میهن دوست و علی همت آبادی مقام اول تا سوم را به دست آوردند، همچنین در دسته -۱۸۰ علیرضا باقری، عباس توسلیان و امیر کوچکی جایگاه اول تا سوم را به خود اختصاص دادند و ساسان مختاری، سعید نعمانی و هاشم تقدسی در +۱۸۰ به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند. در انتها مصطفی فاضلی مقدم در بخش اورالی بادی کلاسیک مصطفی فاضلی سنگانی موفق به پیروزی در برابر رقبای خود شد.

در بخش فیزیک ماسکولار در دسته قدی -۱۷۸ ناصر سهرابی زاده، امید عزتی و ابولفضل جلال آبادی مقام‌های اول تا سوم را به دست آوردند و در دسته +۱۷۸ امین درگاهی، مهدی فرشید و مجتبی پاسبان به ترتیب اول تا سوم شدند.

همچنین در بخش فیزیک این رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شدند،  در دسته قدی ۱۶۲ و ۱۶۶ پارما متینی، دانیال لزگی و رضا محمدی به ترتیب اول تا سوم شدند، در دسته ۱۷۰ رضا حیدری، رضا شریفی و محمد رمضانی مقام اول تا سوم را بدست آوردند. در دسته ۱۷۴ مهدی حیدری، مهدی بهرامی و حسین براتی مقدم موفق به کسب جایگاه اول تا سوم شدند.  در دسته ۱۷۸یونس مولایی، هادی واحدی نژاد و سعید ناطق به جایگاه اول تا سوم رسیدند و در دسته دسته ۱۸۲- هاشم محمدی دوست،  احمد کرم نیا و  سجاد ندیمی جایگاه اول تا سوم را از آن خود کردند.

نتایج به دست آمده در روز دوم رقابت‌ها بدین شرح است:

فیزیک کلاسیک دسته ۱۶۸-

اول:مرتضی راستگو

دوم : محسن گلباف

سوم:محمد راستگو

فیزیک کلاسیک دسته ۱۷۱-

اول: مصطفی راستگو

دوم:رامان کاشی

سوم : رضا نوروزی

فیزیک کلاسیک دسته ۱۷۵-

اول:مهدی مسافر

دوم:سعید زارع

سوم: عماد تیموری

فیزیک کلاسیک دسته ۱۸۰-

اول:حجت رجایی

دوم:حمید مرشدلو

سوم:امیررضا یاوری

پیشکسوتان

دسته ۷۰-

اول:محمد اسماعیلی

دوم:موسی صادق پور

سوم:فرامرز مریدی

دسته ۸۰-

اول:امیر موسی زاده

دوم:مهدی زاهدی

سوم:غلامحسین زحمتکش

دسته ۹۰- و ۹۰+ ادغام

اول:علی صحرایی

دوم:امیر ظهوریان شکیب

سوم:محمد ابراهیم حسین زاده

جوانان پرورش اندام

۷۰-  دسته

۱-مهیار هندوارکی

۲- ابولفضل حیاتی

۳- اتابک جوانبخت

۷۰+ دسته

۱- سهراب رضازاده

۲- امیدعلیزاده

۳- محمد جواد عزیزی

پرورش اندام بزرگسالان

دسته ۵۵

اول: سجاد حیدری

دوم: حسین یوسفی جامی

سوم سید: علیرضا سادات حسینی

دسته ۶۰

اول:امیررضا نیک فطرت

دوم:مهدی  علی آبادی

سوم:رحمان معظمی

دسته ۶۵

اول:حسین تصدیقی

دوم:سلمان منجمی

سوم:حمید بوستانی

دسته ۷۰

اول:حمیدرضا امین

دوم:مهیار هندوارکی

سوم:ابوالفضل حیاتی

دسته ۷۵

اول:مرتضی آریایی نژاد

دوم:سعید نوروزی

سوم:سهراب رضازاده

دسته ۸۰

اول:محمد صادق رضوی

دوم:امید علیزاده

سوم:امیر موسی زاده

دسته ۸۵

اول:وحید حسین زاده

دوم:امیرعباس ابارشی

سوم:حسین ایزانلو

دسته ۹۰

اول:علی صحرایی

دوم:محمد حسین علیزاده

سوم:مجتبی صالح آبادی

دسته ۹۵

اول:مسعود فدایی

دوم:علیرضا چوبی

سوم:محسن میرچولی

دسته ۱۰۰

اول:محسن احسانی

دوم:مهیار تبادکانی

سوم:حمید قربانی مقدم

دسته ۱۰۰+

اول:پوریا امیری

دوم: محمدابراهیم حسین زاده

سوم:محمد جواد صوفی

گفتنی است تیم استان برای اعزام به مسابقات کشوری با نظر کمیته فنی انتخاب خواهدشد.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

مجید رضوی

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

دندانپزشکی آیریک

دومان سهند

موسسه ماهان

خرید سنگ قبر

فیلم استرچ غذایی

راهنمای خرید گوشی موبایل با بودجه مختلف