کد خبر : 136454
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱
-

«مهرواره شعر وحدت» برگزیدگان خود را معرفی کرد

«مهرواره شعر وحدت» برگزیدگان خود را معرفی کرد

نخستین «مهرواره شعر وحدت» برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف معرفی کرد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، مراسم پایانی این جشنواره که با هدف تکریم شخصیت آسمانی و وحدت‌آفرین پیامبر والامقام اسلام (ص) برگزار می‌شود، عصر چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹ در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد. فهرست اسامی برگزیدگان نخستین مهرواره

«مهرواره شعر وحدت» برگزیدگان خود را معرفی کرد

نخستین «مهرواره شعر وحدت» برگزیدگان خود را در بخش‌های مختلف معرفی کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، مراسم پایانی این جشنواره که با هدف تکریم شخصیت آسمانی و وحدت‌آفرین پیامبر والامقام اسلام (ص) برگزار می‌شود، عصر چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۹ در تالار سوره حوزه هنری برگزار شد.

فهرست اسامی برگزیدگان نخستین مهرواره سراسری شعر وحدت به این شرح است:

تقدیری‌های زبان بومی به ترتیب الفبا 

۱. امجد ویسی، کردستان، برای شعر کردی وحدت (یه که تی)

۲. تبسم رضازاده،  آذربایجان غربی – ارومیه، برای شعر آذری مقابله با استکبار

۳. توی‌محمد ایازی، گلستان، برای شعر ترکمنی چانگلی پوتین لار

۴. رضا نیکوکار، رشت، برای شعر گیلکی وحدت

۵. صمد قهرمانی، بجنورد، برای شعر ترکمنی انقلاب اسلامی پیروز دور

۶. عاشرمحمد رئوفی، گنبد کاووس، برای شعر ترکمنی بو آغزی بیرلیگینگ آغزی بیرلیگینگ

۷. عبدالخالق آدمی، گلستان، برای شعر ترکمنی یا رسول الله

۸. عماد الکثیری، شوش، برای شعر عربی قاسمت العمر

۹. فرزانه قربانی سیاه دله، قم، برای شعر تالشی دنیا کو

۱۰. فرهاد گلستانه، سیستان و بلوچستان، برای شعر والا پیامبر

۱۱. مجتبی تقوی‌نیا، تهران، برای شعر ترکی بیرلیک

۱۲. ناصر زورقی، زاهدان، برای شعر زابلی بلبل آزاد

۱۳.  ناصر رهنما، بجنورد، برای شعر ترکمنی نوای وحدت

۱۴. وحید طلعت، آذربایجان غربی، برای شعر ترکی پیامبر وحدت

۱۵. یوسف لاطف، آمل، برای شعر طبری (مازنی) خلیج فارس

برگزیدگان بخش کودک و نوجوان

۱. ریحانه نوری، همدان، برای شعر نذر عجیب

۲ . فاطمه غلامی، یزد، برای شعر چشمه جاری

۳. سیده حدیثه هاشمی، گیلان، برای شعر معلم

۴. دادیار حامدی، مازندران، برای شعر سردار

تقدیرشدگان بخش کودک و نوجوان: 

۱. معصومه مهری قهفرخی، چهارمحال و بختیاری، برای شعر نام روشن تو رود

۲. قاسم بای، گلستان، برای شعر آفتاب رحمت

برگزیدگان بخش نو (نیمایی، سپید و آزاد)

۱. آتنا علایی، اردبیل، برای شعر برای ایران

۲. معصومه سادات شاکری، خراسان رضوی، برای شعر زنی که شاعر است

۳. هاشم کرونی، فارس، برای شعر کلمات

۴. طیبه سلمانی‌نژاد مهرابادی، یزد، برای شعر پیامبر عشق

۵. فاطمه فاضلی، فارس، برای شعر محمد (ص)

برگزیدگان بخش سنتی

۱. امیر رسولی، زنجان، برای شعر وحدت اسلامی

۲. ابوالفضل محمدزاده آقایی، اصفهان، برای شعر وحدت

۳. علی سلیمانی، تهران، برای شعر برادر

۴. علیرضا رجبعلی‌زاده، اصفهان، برای شعر وحدت

۵. زهرا سپه‌کار، اصفهان، برای چند شعر

تقدیری‌های بخش سنتی

۱. رضا نیکوکار، گیلان، برای چند شعر

۲. مریم پیله‌ور، گیلان، برای شعر اعجاز

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

درمان بواسیر با لیزر

لوله پلیکا

دندانپزشکی آیریک