جمعه , 12 آذر 1400 - 11:19 قبل از ظهر

نامه بهزیستی به صدا و سیما درباره مناسب‌سازی برنامه‌های تلویزیونی برای ناشنوایان

نامه بهزیستی به صدا و سیما درباره مناسب‌سازی برنامه‌های تلویزیونی برای ناشنوایان

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور از نامه رئیس این سازمان به سازمان صدا وسیما به منظور مناسب سازی برنامه‌های تلویزیونی برای معلولان ناشنوا خبر داد.

مسعود آسیما در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه به دنبال شیوع کرونا ویروس زمان بیشتری از خانواده‌ها در منازل خود سپری می‌شود، گفت: معلولان نیز یکی از گروه‌های در معرض خطر هستند که  برای پیشگیری از ابتلا به کرونا باید از حضور در سطح جامعه خودداری کنند.

وی افزود: همچنین بخش قابل توجهی از افراد دارای معلولیت را ناشنوایان و نابینایان تشکیل می‌دهند، به همین منظور نیز رئیس سازمان بهزیستی کشور در نامه‌ای خطاب به ریاست سازمان صدا و سیما درخواست کرد تا برنامه‌های تلویزیونی برای جامعه مخاطب دارای معلولیت مناسب سازی شود.

آسیما در ادامه تاکید کرد: معلولان بخشی از اعضای جامعه هستند که به ویژه در شرایط کنونی کشور و به دنبال شیوع کرونا ویروس باید مورد توجه قرار گیرند. صدا وسیما در این ایام برنامه‌های گوناگونی را برای خانواده‌هایی که در منزل حضور دارند پیش بینی کرده است، اما به نظر می‌رسد باید این برنامه‌ها برای معلولان به عنوان جامعه هدف سازمان بهزیستی نیز باید مناسب سازی شوند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

درباره ی 3nd

مطلب پیشنهادی

ساماندهی بازار دستفروشان بندرعباس به قیمت “له‌شدن‌قشرضعیف” تمــام نشود

ایسنا/هرمزگان نماینده حوزه انتخابیه مرکزی هرمزگان در مجلس گفت: زمزمه جابجایی دستفروشان خــیابان طـــالقانی بندرعباس، دستفروشان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *