کد خبر : 72699
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۳
-

نایب قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام یاشاردوغو با ۵ طلا، یک نقره و ۳ برنز

نایب قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام یاشاردوغو با ۵ طلا، یک نقره و ۳ برنز

تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب ۵ مدال طلا، یک مدال نقره و ۳ مدال برنز و کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه پایان داد. به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو روزهای ۴ تا ۶ تیرماه در شهر

نایب قهرمانی کشتی آزاد ایران در جام یاشاردوغو با ۵ طلا، یک نقره و ۳ برنز

تیم منتخب کشتی آزاد ایران با کسب ۵ مدال طلا، یک مدال نقره و ۳ مدال برنز و کسب عنوان نایب قهرمانی به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه پایان داد.

به گزارش ایسنا، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام یاشاردوغو روزهای ۴ تا ۶ تیرماه در شهر استانبول ترکیه برگزار شد و تیم ۱۳ نفره ایران در پایان توسط علی قلی زادگان در وزن ۵۷ کیلوگرم، رحمان عموزاد در وزن ۶۱ کیلوگرم، محمد نخودی در وزن ۷۹ کیلوگرم، امیرحسین فیروزپور در وزن ۸۶ کیلوگرم، عباس فروتن در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مدال طلا، حمیدرضا زرین پیکر در وزن ۷۹ کیلوگرم به مدال نقره، حسن عبادی و کیان محمودجانلو در وزن ۶۵ کیلوگرم و عرفان الهی در وزن ۷۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

در رده بندی تیمی نیز، ترکیه با ۱۷۱، ایران با ۱۵۳ و گرجستان با ۹۳ امتیاز اول تا سوم شدند.

نتایج کشتی گیران ایران در این مسابقات به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علی قلی زادگان نیز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم مقابل گئورگی وانگلوف از بلغارستان با نتیجه ۶ بر صفر به پیروزی رسید. وی در دور سوم با نتیجه ۳ بر ۲ از سد کالجان راخات از قزاقستان گذشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. قلی زادگان در این مرحله با نتیجه ۱۲ بر ۲ روبرتی دینگاشویلی از گرجستان را از پیش رو برداشت و به دیدار فینال راه یافت. وی در این دیدار آلماز اسمانبکوف از قرقیزستان را با نتیجه ۵ بر ۴ از پیش رو برداشت و به مدال طلا دست یافت. مهدی ویسی دیگر نماینده وزن ۵۷ کیلوگرم کشورمان، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۱۲ بر ۱ مقابل موخامد بالگابای از قزاقستان به پیروزی رسید. وی در دور سوم با نتیجه ۷ بر ۵ مغلوب روبرتی دینگاشویلی از گرجستان شد و با توجه به شکست این حریف از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن ۶۱ کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور نخست در دور دوم الوکبک ژولدوشبیکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان را با نتیجه ۸ بر ۶ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه ۸ بر ۶ منیر رجب آکتاس از ترکیه را مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. عموزاد در دیدار فینال مقابل آسیل آیتاکین از قزاقستان با نتیجه ۵ بر صفر به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۶۵ کیلوگرم در وزن ۶۵ کیلوگرم ابوالفضل حاجی پور در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۴ کوئنتین استیکر از فرانسه را مغلوب کرد وی در دور دوم مقابل علی بک عثمان اف از قرقیزستان با نتیجه ۸ بر ۶ مغلوب شد و با توجه به حضور این کشتی گیر در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه در اولین دیدار مقابل کاوانیش از قزاقستان با نتیجه ۴ بر صفر به پیروزی دست یافت وی در دور بعد نیز با نتجیه ۸ بر ۶ از سد عادل اوسپانوف از قزاقستان گذشت و راهی دیدار رده بندی شد. کیان محمودجانلو پس از استراحت در دور اول در دور دوم شوتا فارتنیدزه از گرجستان را با نتیجه ۴ بر ۴ مغلوب کرد. وی در دور سوم مقابل موهامت کاهرامان از ترکیه با نتیجه ۹ بر ۶ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. محمودجانلو در این دیدار مقابل علی بک عثمان اف از قرقیزستان با نتیجه ۱۳ بر ۳ مغلوب شد و به دیدار رده بندی رفت. محمودجانلو در این دیدار با نتیجه ۸ بر ۶ حاجی پور را شکست داد و صاحب مدال برنز شد. حسن عبادی نیز پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه ۳ بر صفر فاتح اونالان از ترکیه را مغلوب کرد. وی در دور سوم با نتیجه ۵ بر ۴ مقابل سلیم کوزان از ترکیه به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. عبادی در این مرحله مقابل ارنظر آکمات علی اف از قرقیزستان ضربه فنی شد و به دیدار رده بندی رفت. وی در این دیدار با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل حریف خود از مولداوی به پیروزی رسید و صاحب مدال برنز شد.

با توجه به چرخه ی انتخابی تیم ملی کشتی میان حسن عبادی و کیان محمودجانلو برگزار شد که عبادی با نتیجه ۷ بر ۴ به پیروزی دست یافت.

در وزن ۷۰ کیلوگرم  عرفان الهی در دور نخست با نتیجه ۵ بر ۲ مقابل کونیت بوداک از ترکیه به پیروزی دست یافت وی در دور دوم مقابل زورابی یاکوبیشویلی دارنده ی مدال های طلا و برنز جهان از گرجستان با نتیجه ۴ بر ۲ مغلوب شد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت. وی در این گروه ابتدا مقابل سرهت اصلان از ترکیه با نتیجه ۱۰ بر صفر به پیروزی رسید وی در کشتی بعد والنتین بورزین از مولداوی را با نتیجه ۷ بر ۲ مغلوب کرد و به دیدار رده بندی راه یافت. الهی در این دیدار اسلام بک اورزبکوف از قرقیزستان را از پیش رو برداشت و به مدال برنز دست یافت.

در وزن ۷۹ کیلوگرم بهمن تیموری در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر اسلام کیلج از ترکیه را مغلوب کرد وی در دور بعد مقابل تارزان مایسورادزه از گرجستان با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر مقابل زرین پیکر، تیموری از دور رقابت ها کنار رفت. حمیدرضا زرین پیکر پس از استراحت در دور اول در دور دوم اوسم شیولیدزه از گرجستان را با نتیجه ۵ بر یک از پیش رو برداشت. وی در دور سوم با نتیجه ۴ بر یک از سد تارزان مایسورادزه از گرجستان گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. زرین پیکر در این مرحله مقابل تاریل گافرینداشویلی از گرجستان با نتیجه ۴ بر ۲ به پیروزی دست یافت و به دیدار فینال راه یافت.

محمد نخودی نیز پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر آتای ایزابیکوف از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور سوم حسن امین گوربوز از ترکیه را با نتیجه ۶ بر ۲ از پیش رو برداشت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نخودی در این مرحله مقابل نوری کوتان اوغلو از ترکیه با نتیجه ۸ بر ۶ به برتری دست یافت و راهی دیدار فینال شد. دیدار فینال این وزن میان زرین پیکر و نخودی برگزار شد که نخودی با نتیجه ۴ بر ۳ به پیروزی دست یافت و صاحب مدال طلا شد. زرین پیکر نیز به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۹ کیلوگرم با توجه به چرخه انتخابی تیم ملی محمد نخودی با کسب مدال طلا، ملی پوش ایران در رقابت های جهانی نروژ شد.

در وزن ۸۶ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با نتیجه ۱۲ بر ۸ مقابل پی کلیتون از کانادا به برتری دست یافت. وی در دور دوم مقابل کشتی گیری از قرقیزستان با نتیجه ۱۱ بر ۲ پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. فیروزپور در این مرحله فاتح اردین دارنده مدال نقره جهان از کشور ترکیه را با نتیجه ۱۴ بر ۴ مغلوب کرد و به دیدار فینال راه یافت. وی در این سردار چاوش اوغلو از کشور ترکیه را با نتیجه ۱۲ بر ۱ شکست داد وبه مدال طلا دست یافت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان در دور اول با نتیجه ۷ بر ۱ دولتبک ژامگیربک از قرقیزستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۱۱ بر صفر مغلوب آدلیت داولومبایف از قزاقستان شد و با توجه به شکست این کشتی گیر در دورهای بعد، حاجیلوئیان حذف شد.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم عباس فروتن در دور اول با نتیجه ۱۰ بر صفر افه آنیل آل از ترکیه را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله دیگر کشتی گیر کشور ترکیه را با نتیجه ۱۲ بر ۱ از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در دیدار فینال با توجه به حاضر نشدن فاتح یاشارلی از ترکیه به دلیل مصدومیت، پیروز شد و به مدال طلا دست یافت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

استفاده از اپل موزیک

ادکلن ورساچه اروس

کرم روز لاکچری کوین

ظروف یکبارمصرف گیاهی

سیم و کابل کسری

سینی کابل

نصب و تعویض باتری ماشین در محل

تعمیر لباسشویی در تهران

تست علت سرگیجه

آجر نما

قیمت تجهیزات اعلام حریق

خرید صندلی پزشکی

جانکشن باکس

خرید نهال شلیل مغان

پریز شبکه

قیمت گاری دستی قدیمی

طلا اقساطی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

ولت متر تابلویی

استابلایزر

اضافه کردن زيرنويس

کوله پشتی مدرسه

ایدوتک

ربات لوگو ساز رایگان

ممبر اجباری تلگرام

شیشه اتومبیل ارزان

آموزش کافی شاپ

پلتفرم رپورتاژ آگهی

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح