دوشنبه , 8 آذر 1400 - 3:28 بعد از ظهر

ورود ۳۴ هزار پرونده به شعب دادسرای کرمانشاه

ورود ۳۴ هزار پرونده به شعب دادسرای کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: طی هفت ماهه امسال ۳۴ هزار و ۱۹ پرونده به شعب دادسرای استان وارد شده است.

شهرام کرمی در جمع خبرنگاران، با اشاره به عملکرد هفت ماهه دادسرای استان، اظهارکرد: در این مدت ۳۴ هزار و ۱۹ پرونده به شعب مختلف دادسرای استان وارد شده و از قبل هم حدود ۱۵ هزار و ۹۰۱ در این شعب موجود بود.

وی با بیان اینکه در این مدت به حدود ۳۵ هزار و ۸۶۳ پرونده نیز رسیدگی و ختم شد، گفت: در حال حاضر ۱۴ هزار و ۶۶ پرونده در دادسرای کرمانشاه موجود است.

دادستان کرمانشاه در ادامه بااشاره به فعالیت بیش از ۴۰ شعبه در این دادسرا، اظهارکرد: دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاه در خط مقدم رسیدگی به شکایت مردم در سطح شهر کرمانشاه قرار دارد.

وی به استفاده از فناوری های الکترونیکی نوین برای تسریع  در روند رسیدگی به شکایت مردم در دادسرای کرمانشاه اشاره کرد و افزود: در این راستا، از سامانه هایی همچون سمپ، اتوماسیون و … برای سرعت بخشیدن به رسیدگی به پرونده ها استفاده می کنیم.

دادستان کرمانشاه بااشاره به عملکرد بسیار خوب دادسرای کرمانشاه در بحث رسیدگی به پرونده ها، عنوان کرد: طبق آخرین ارزیابی صورت گرفته از سوی مرکز  آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه، دادسرای کرمانشاه رتبه یک کشوری را از نظر عملکرد اداری و قضایی سمپ(مدیریت فنی سیستم مدیریت پرونده های قضایی) بدست آورده است.

وی ادامه داد: همچنین از نظر عملکرد اجرای احکام کیفری در جایگاه اول و شعب اظهار نظر در جایگاه سوم کشور قرار گرفته است.

منبع: ايسنا

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *