یکشنبه , 7 آذر 1400 - 2:32 قبل از ظهر

پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی بیمارستان صحرایی رازو جرگلان

پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی بیمارستان صحرایی رازو جرگلان

ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: تاکنون بیمارستان صحرایی ۳۰ تخت خوابی راز و جرگلان که توسط نیروی زمینی ارتش در حال ساخت است، ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی افتتاح می‌شود.

محمدعلی شجاعی، در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه بیش از ۱۵ سال است که مردم شهرستان راز و جرگلان در خواست احداث بیمارستان در این شهرستان را دارند، اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش برای احداث بیمارستان صحرایی در این شهرستان درخواست اختصاص زمین را از استان داشت که در کمترین زمان، زمین مورد نظر به ارتش تحویل داده شد.

وی با تأکید براینکه در تأمین اعتبار و تأمین امکانات سازه هیچگونه اقدامی از سمت استان انجام نشده است، اضافه کرد: تاکنون بیمارستان صحرایی راز و جرگلان ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و براساس اعلام مسئولان نیروی زمینی ارتش طی هفته آینده افتتاح این بیمارستان انجام خواهد شد.

نماینده عالی دولت در خراسان شمالی تصریح کرد: مساحت این بیمارستان بیش از دو هزار متر مربع است و برای تکمیل بیمارستان بیش از ۱۶ میلیارد تومان هزینه می‌شود.

شجاعی با بیان اینکه بیمارستان در حال احداث راز و جرگلان بیمارستانی مدرن و با امکانات یک بیمارستان تخصصی خواهد بود، افزود: به زودی جلسه‌ای برای تامین پزشک و کادر درمان بیمارستان در استان برگزار خواهد شد و مردم شهرستان راز و جرگلان می‌توانند از خدمات این بیمارستان در شهرستان بهره‌مند شوند.

به گزارش ایسنا، ۲۰ مرداد ماه امسال زمانی که امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای افتتاح پروژه های این مجموعه به استان آمده بود، اعلام کرد که بنا به نیاز شهرستان راز و جرگلان به مجموعه ای درمانی پیرو اعلام استاندار خراسان شمالی و مسئولیتی که ما در حمایت از مردم و پشیبانی دولت ها داریم، بیمارستانی صحرایی در این منطقه مستقر خواهیم کرد.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *