کد خبر : 9421
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۰
-

چند نکته کاربردی قبل از ✔️ ورود به کابینه شخصی فیبوگروپ FiboGroup

چند نکته کاربردی قبل از ✔️ ورود به کابینه شخصی فیبوگروپ FiboGroup

فیبوگروپ توانسته یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین کابینه‌های معاملاتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این کابینه شخصی، تمامی دسترسی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهد تا به سادگی معاملات خود را انجام داده و یا از تاریخچه‌ی معاملات و موجودی حساب خود، اطلاع پیدا کنید. علاوه بر آن، امکان افتتاح سریع

فیبوگروپ توانسته یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین کابینه‌های معاملاتی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. این کابینه شخصی، تمامی دسترسی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار میدهد تا به سادگی معاملات خود را انجام داده و یا از تاریخچه‌ی معاملات و موجودی حساب خود، اطلاع پیدا کنید. علاوه بر آن، امکان افتتاح سریع حساب دمو نیز در اختیار شما قرار گرفته است. قبل از اینکه به نکات کاربردی بپردازیم، ابتدا اجازه دهید مروری بر کارگزاری فیبوگروپ داشته باشیم و امنیت و اعتبار آن را به چالش بکشیم.

بروکر فیبو

فیبو

تقریبا یک دهه قبل، فیبوگروپ بهترین بروکری بود که ایرانیان می‌توانستند از خدمات آن استفاده کنند و به نقل از وبسایت تخصصی معامله گر ایرانی، بیش از 80 درصد بازار ایران را در دست داشت. اما در سال‌های بعد، کارگزاری‌های دیگری وارد بازار ایران شدند و توانستند تا حد قابل توجهی، مشتریان فیبو را جذب خود کنند. بروکر فیبو گروپ که زیرمجموعه‌ی هلدینگ بزرگ و بین المللی فیبوگروپ است، در سال 1998 میلادی کار خود را به صورت رسمی شروع کرد.

آیا فیبوگروپ امن است؟

فیبوگروپ با نام تجاری Fibo Group Ltd در جزایر ویرجین بریتانیا ثبت شده و رگولاتوری FSA و CySec را دریافت کرده است. رگولاتوری‌ها همان گواهینامه یا در حقیقت تاییدیه‌هایی هستند که توسط نهادهای مالی ناظر ارائه شده‌اند. به دلیل تحریم‌های بین المللی، بروکر فیبو فعالیت در بازار ایران را تحت نظارت رگولاتوری FSA (رگولاتوری آفشور) انجام داده و برای مشتریان سایر کشورها و خصوصا کشورهای اروپایی از رگوله‌ی بسیار معتبر CySec استفاده می‌کند.

به هر حال، داشتن رگولاتوری حتی رگولاتوری آفشوری همانند FSA خود مهر تاییدی بر اعتبار و امنیت فیبو است. حتی مهمتر از این رگولاتوری، می‌توان به سابقه‌ی بیش از دو دهه‌ی این بروکر در بازارهای جهانی از جمله ایران اشاره کرد. در وبسایت معامله گر ایرانی می‌توانید آخرین توصیه‌ها در خصوص اعتبارسنجی بروکر فیبو را مطالعه کنید (برای مطالعه، برروی لینک قبلی کلیک کنید).

بهترین حساب معاملاتی Fibo Group کدام است؟

این بروکر نیز همانند آلپاری، شش حساب معاملاتی مختلف با نام‌های سنت (مناسب ورود با سرمایه‌ی کم)، حساب اسپرد ثابت (Fixed Spread)، حساب NDD بدون کمیسیون، حساب NDD، حساب cTrader NDD و نهایتا MT5 NDD را معرفی کرده‌است. اما دو حساب آخر در حقیقت یک حساب معاملاتی بر روی دو پلتفرم مستقل هستند.

طبیعی است که کمیسیون، یکی از سه روش درآمد بروکر بوده (اسپرد و سواپ روش‌های دیگر هستند) که با صفر کردن آن، باید توقع داشت که میزان اسپرد یا سواپ افزایش یابند. در سه حسابی که کمیسیون صفر شده است، میزان اسپرد معادل 2 پیپ (در حساب اسپرد ثابت)، متغیر از 0.6 پیپ (در حساب سنت) و متغیر از 0.8 پیپ در (حساب NDD) تعیین شده است.

فیبو گروپ

بهترین حساب برای افرادی که به تازگی قصد دارند تا سرمایه گذاری در بازار فارکس را شروع کنند، حساب سنت بروکر آلپاری است. چرا که همه چیز بر مبنای سنت (یک صدم دلار آمریکا) مشخص شده و خبری از پیپ یا پیپت (مفاهیم پیشرفته تر در فارکس) نیست. اما اگر قصد دارید تا با تمامی حساب های معاملاتی فیبو گروپ آشنا شوید و مطابق با استراتژی خود، بهترین حساب را انتخاب کنید، برروی لینک قبلی کلیک کنید و مقاله بررسی بروکر فیبوگروپ را مطالعه کنید.

مزیت بروکر فیبو گروپ نسبت به سایر کارگزاری ها

یکی از خدمات ویژه‌ی بروکر فیبوگروپ نسبت به سایر رقبای فعال در ایران، ارائه‌ی یگ گارانتی یا همان ضمانت‌نامه ارزشمند است. گارانتی استاپ لاس یا توقف ضرر، یک ویژگی بسیار مهم است. هنگامیکه در بازار فارکس فعالیت کرده باشید، حتما متوجه میشوید که در بعضی از زمان‌ها، بازار با گپ قیمتی به کار خود ادامه می‌دهد. مثلا قیمت برروی 100 دلار (عدد فرضی) بسته شده و در کندل بعدی، قیمت با تغییر عجیب و سریع به 120 دلار (عدد فرض) میرسد.

در چنین شرایطی در سایر کارگزاری‌ها، معامله‌ی شما حتی در صورتیکه حد ضرر خود را بر روی 110 دلار بسته باشید، در قیمتی معادل 120 دلار بسته خواهد شد. اگر در ضرر باشید، این ضرر دو برابر خواهد شد. اما فیبوگروپ تضمین می‌کند که اگر حد ضرر خود را تعیین کرده باشید، معامله‌ی شما دقیقا در همان عدد بسته خواهد شد. بنابراین، گپ یا همان فاصله‌ی قیمتی و نتیجتا ضرر ایجاد شده از جیب Fibo Group پرداخت خواهد شد تا خسارتی به کاربران آن وارد نشود.

دارایی های قابل معامله در فیبو گروپ

سبد معاملاتی فیبوگروپ قابل قبول بوده و 60 جفت ارز، سه فلز گران بها، هشت کالا، هشت شاخص سهام و همچنین 9 رمزارز رایج قابل معامله هستند. در حساب‌های مختلف این بروکر، امکان استفاده از لوریجی تا سقف 2 هزار برابر ارائه شده که در نوع خود، بی نظیر و در عین حال، پر ریسک است. توصیه می‌شود که تا حد امکان، از لوریج‌های کمتر برای معاملات استفاده کنید.

به نظر می‌رسد که تمامی نکات مورد نیاز برای آشنایی با بروکر فیبو مطرح شده است. حال نوبت به بررسی کابینه شخصی فیبوگروپ و بیان نکات مهم پیش از ثبت نام در این کارگزاری رسیده است.

کابینه شخصی فیبوگروپ

اولین نکته که باید پیش از ثبت نام در فیبو گروپ در نظر داشته باشید این است که میزان سرمایه گذاری خود را بدانید! افرادی که قصد سرمایه گذاری کمتر از 10 هزار دلار داشته باشند، نیاز به ارائه‌ی مدارک سکونت نداشته و ثبت نام آنها فقط با یک ایمیل، شماره تلفن و تصویر مدرک هویت (کارت ملی، پاسپورت یا گواهینامه) قابل انجام است. اما اگر قصد واریز بیش از 10 هزار دلار داشته باشید، حتما باید مدرک محل سکونت را نیز برای فیبوگروپ ارسال نمایید. معامله گر ایرانی توضیح می‌دهد که مدرک محل سکونت چیست و چگونه باید ارسال شود.

شارژ و برداشت از فیبو

یکی از ضعف‌هایی که باعث شد تا فیبو بخشی از مشتریان را به بروکرهای تازه تاسیس واگذار کند، نداشتن روش شارژ و برداشت ریالی بود. بسیاری از بروکرهایی که اعتبار کمتری دارند، صرفا با ارائه‌ی روش پرداخت ریالی توانستند مشتریان بیشتری به خود جذب کنند. با این حال، فیبو گروپ از روش‌های وبمانی، بیتکوین، اتریوم، تتر و ریپل برای کاربران ایرانی پشتیبانی کرده و علاوه بر آن، صرافی IrPay نیز درگاه امنی برای این کارگزاری ایجاد کرده است.

ثبت نام در کابینه شخصی فیبوگروپ

بعد از اینکه ایمیل خود را در صفحه‌ی ثبت نام وارد کردید، وارد کابینه شخصی فیبوگروپ میشوید که باید سایر اطلاعات خود را تکمیل کرده تا بتوانید به خدمات آن دسترسی پیدا کنید. در تصویر زیر، این صفحه نمایش داده شده است.

کابینه شخصی فیبوگروپدر قسمتی که با عدد یک نمایش داده شده است، شماره کابین اختصاصی شما در فیبوگروپ نمایش داده شده و در قسمت 2 (در تصویر) نیز باید موارد مشخص شده را تکمیل کنید تا فرآیند ثبت نام شما تکمیل شود. از این جهت، فرآیند ثبت نام این بروکر، یکی از ساده‌ترین پروسه‌ها در بین کارگزاران فارکس است.

نکته‌ی مهم دیگر این کارگزاری این است که پیش از افتتاح حساب (مثلا حساب دمو)، باید میزان لوریج یا همان اهرم را تعیین کرد. این امر بین بروکرهای معتبر رایج است. برای مطالعه‌ی ادامه‌ی مقاله‌ی کابینه شخصی فیبوگروپ برروی این لینک کلیک کنید تا اطلاعات مورد نیاز را در وبسایت معامله گر ایرانی بدست بیاورید.

برچسب ها :

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

چاپ و بسته بندی

کابل آلومینیومی زمینی

پلتفرم رپورتاژ آگهی

بلک فرایدی

امداد خودرو

سیم و کابل کسری

طراحی سایت در کرج

سیم و کابل کسری

دیزل ژنراتور بادوین

کانکس

سلفون opp

ساک دستی پارچه ای

اسرارالشفاء

جعبه هاردباکس

طراحی سایت فروشگاهی

لوله پلیکا

خرید سنگ قبر

مایکروسافت  شیائومی  سامسونگ  گوشی  مارک  اینتل  گواهینامه  قرمز  گورمن  تبلت  آیفون  طراحی  لایکا  تایوان  یوتیوب  دوربین  اندروید  تاشو  چین  گلکسی  پیکسل  ساعت  ای‌بی  هوشمند  سطح  جدید  شرکت  معرفی  تجاری  طرح