یکشنبه , 10 مرداد 1400 - 10:50 بعد از ظهر

کار مدیران و مسئولان تعطیلی ندارد

کار مدیران و مسئولان تعطیلی ندارد

کرج – استاندار البرز گفت: هر کدام از ما به عنوان کارگزاران نظام و خدمتگزاران مردم باید به حوزه وظایف و مسئولیت‌های خود آگاهی و اشراف کامل داشته باشیم.

 عزیزالله شهبازی پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه شورای معاونین و مدیران کل استانداری که در سالن جلسات حوزه استاندار برگزار شد، ضمن تبریک عید سعید قربان اظهار کرد: مدیران باید بدانند که کار و مسئولیت برای آنها تعطیلی ندارد، چراکه باید شبانه روزی در راستای بهبود شرایط مردم و ایجاد بسترهای آسایش و رفاه آنها پای کار باشند تا بتوانند به وظیفه اصلی خود جامه عمل بپوشانند.

وی با بیان اینکه مدیران باید در نظر داشته باشند که در مقابل مردم مسئول هستند، تصریح کرد: لحظه‌ای درنگ در این زمینه ممکن است مانعی ایجاد کند و در خدمت به مردم ناکام شویم.

استاندار البرز بیان کرد: امور و برنامه‌های بزرگی در البرز با اتحاد و همدلی و کار جهادی به سرانجام رسید، بنابراین ضرورت دارد تا آخرین لحظه مسئولیت خود در پست‌های مختلف این روند را تداوم و استمرار بخشیم و حتی یک لحظه از این امر غافل نباشیم.

وی تصریح کرد: کارآمدی نظام با اقدامات و فعالیت‌های ما نمود عینی پیدا می‌کند از این رو ما به عنوان کارگزاران نظام باید همواره پر قدرت و برنامه محور در میدان حضور داشته باشیم.

شهبازی با بیان اینکه مدیران باید به دغدغه‌های مردم آشنا باشند تا در نزد مردم ارزش پیدا کنند، متذکر شد: مدیریت مدیران با خدمت به مردم جایگاه پیدا می‌کند، بنابراین هر کس بیشتر به این موضوع توجه کرد آن فرد مدیر با ارزش‌تری خواهد بود.

منبع:خبرگزاری مهر

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فراخوان افراد بالای ۶۰ سال به مراکز واکسیناسیون در استان مرکزی

اراک- رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: تمامی افراد ۶۰ سال به بالا که تاکنون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *