شنبه , 6 آذر 1400 - 8:39 قبل از ظهر

کردستان بیش از هر وقت دیگری نیازمند همدلی است

نماینده ولی فقیه در استان کردستان خطاب به نیروهای انقلابی استان کردستان گفت: کردستان امروز بیش از هر وقت دیگری نیاز به همدلی برای پیشرفت دارد.

حجت‌الاسلام پور ذهبی امروز دوشنبه (اول آذر) در مراسم تودیع و معارفه استاندار کردستان که با حضور وزیر کشور برگزار شد، در رابطه فضای کلی استان اظهار کرد: کردستان سرزمین پر صلابت ‌و عطر آگین به بوی شهدا با مردمانی نجیب و دلسوز است.

وی خطاب به نیروهای انقلابی استان کردستان افزود: کردستان امروز بیش از هر وقت دیگری نیاز به همدلی برای پیشرفت دارد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان تاکید کرد: مدیران باید مثبت گرا باشند و زمینه را برای توسعه استان و فعالیت استاندار فراهم کنند چرا که در غیر این صورت مردم سودی نخواهد برد.

وی با اشاره به تاخیر در معرفی استاندار جدید بیان کرد: همه مسئولان باید از رفتارهای خود بازخورد مناسب بگیریم و به دور از غر زدن، به فعالیت و خدمت به مردم بپردازیم.

حجت‌الاسلام پورذهبی عنوان کرد: منتظر سوتی زدن و م.گیری مدیران نباشیم چرا که مردم از دعواهای سیاسی بیزارند و منتظر اتفاقات خوب در زندگی خود هستند.

وی خطاب به استاندار و مسئولان جدید استان کردستان خاطرنشان کرد: فرصت را برای خدمت به کردستان غنیمت شمرید و تمام تلاش خود را به کار گیرید و قدردان زحمات مسئولان گذشته باشید و از بدگویی از آنها بپرهیزید.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان یادآور شد: مسئولان باید از قبیله گرایی بپرهیزند و از تمام ظرفیت‌های انسانی،دلسوزان و مردم برای توسعه استفاده کرده و اخلاص را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: از مصائب مردم کردستان دلگیرم و باید به فکر رفع مشکلات مردم باشیم.

شهرام ملکی، معاون عمرانی استاندار کردستان، در این مراسم اظهار کرد: تحریمات ظالمانه دشمنان و شرایط کرونایی استاندار کردستان در تسریع به طرح های آن توسعه ای استان نقش موثری داشته است و در برخی پروژه‌ها شاهد افزایش اعتبارات بیش از حد تعیین شده بوده ایم.

وی افزود: اسماعیل زارعی کوشا استاندار جدیدکردستان، فردی جوان و توانمند و با نفوذ در سطح بدنه وزارتخانه های کشور است و امید می رود زمینه توسعه کردستان را بیش از پیش فراهم کند و در این راه انتظار می رود که مسوولان استان، با همدلی تمام استاندار کردستان را همراهی کنند.

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *