پنجشنبه , 11 آذر 1400 - 11:15 بعد از ظهر

گردان‌های حزب‌الله عراق: سیاست ظالمانه انگلیس مقاومت را از مبارزه با اشغالگری بازنمی‌دارد

گردان‌های حزب‌الله عراق: سیاست ظالمانه انگلیس مقاومت را از مبارزه با اشغالگری بازنمی‌دارد

سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق تصمیم دولت انگلیس مبنی بر “تروریستی” اعلام کردن جنبش حماس را در مقاومت ملت فلسطین بی‌تأثیر دانست.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه المیادین، محمد محیی، سخنگوی گردان‌های حزب‌الله عراق در واکنش به “تروریستی” اعلام کردن جنبش مقاومت اسلامی حماس توسط دولت انگلیس، اظهار کرد: این تصمیم دولت انگلیس حقیقت جانبداری آن به رژیم اشغالگر را اثبات می‌کند.

وی در این باره گفت: این تصمیم انگلیس بر مقاومت ملت فلسطین تأثیر نخواهد گذاشت؛ به ویژه اینکه این تصمیم توسط کشوری اتخاذ شده است که دلیل نخست درد و رنج و غصب اراضی این ملت به شمار می‌رود.

وی تاکید کرد: سیاست ظالمانه انگلیس مقاومت را از انجام وظیفه مشروع خود برای مقابله با اشغالگری تا آزادی کل سرزمین مقدس فلسطین منصرف نخواهد کرد.

وزیر کشور انگلیس به تازگی در اقدامی خصمانه علیه گروه مقاومت فلسطین اعلام کرد که فعالیت حماس انگلیس غیرقانونی است و به طور کامل ممنوع‌ الفعالیت شده است.

«پریتی پاتل» وزیر کشور انگلیس در توییتی با متهم کردن حماس نوشت: «حماس توانایی‌های تروریستی‌ ملموسی از جمله انبار سلاح گسترده و پیشرفته و تأسیسات برای آموزش تروریست‌ها دارد. برای همین اقداماتی را برای ممنوع‌ الفعالیت کردن کامل این جنبش اتخاذ کردم. دولت انگلیس به مبارزه با تروریسم و تندروی هرجا که باشد، پایبند است».

انتهای پیام

درباره ی 3m73m3m3mg

مطلب پیشنهادی

تمرین خانگی ملی پوش ژیمناستیک ایران به امید المپیک

سعید رضا کیخا ملی پوش ژیمناستیک ایران به چالش ورزش در خانه پیوست. کیخا که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *