سه شنبه , 9 آذر 1400 - 7:09 قبل از ظهر

یورش تیم موفق

یورش تیم موفق

در فوتبال ایران تا به حال به دفعات سابقه مواجهه بازیکنان با مدیران باشگاه را داشته‌ایم اما این لحن و ادبیاتی که استقلالی‌ها در مورد مددی استفاده می‌کنند، واقعا نوبر است.

به گزارش ایسنا، روزنامه همشهری نوشت: «شاید کمتر کسی انتظار داشت بعد از پیروزی شیرین در داربی تهران، فرهاد مجیدی و بازیکنانش کار را رها کنند و دست به اعتصاب بزنند. چه‌بسا تمرین‌نکردن تیم با توجه به تثبیت جایگاه استقلال روی پله سوم لیگ چندان ضرری به آبی‌ها نزند اما سیل مصاحبه‌های خشمگین بازیکنان علیه مدیران و مخصوصا شخص احمد مددی، مدیرعامل باشگاه، همه را متحیر کرد. این مسئله به‌وضوح نشان از اختلافات غیر قابل حل در باشگاه استقلال دارد. فرهاد مجیدی علنا می‌گوید باشگاه به‌ دنبال مربی دیگری بوده اما تنها مخالفت وزیر ورزش باعث شده او در پست خودش ابقا شود. این احتمالا عجیب‌ترین نوع همکاری یک مربی و مدیر در تمام جهان است!

آقای مدیرعامل در ضعیف‌ترین موضع ممکن

در فوتبال ایران تا به حال به دفعات سابقه مواجهه بازیکنان با مدیران باشگاه را داشته‌ایم اما این لحن و ادبیاتی که استقلالی‌ها در مورد مددی استفاده می‌کنند، واقعا نوبر است. تصور کنید ارسلان مطهری به‌صراحت می‌گوید حتی حاضر نیست برای مذاکره در مورد تمدید قرارداد با مددی دور یک میز بنشیند. موضع خود مجیدی هم که کاملا روشن است. به‌علاوه شنیده‌های شگفت‌انگیزی وجود دارد در مورد این که شب داربی حذفی معاون مددی را به اردوی تیم راه نداده‌اند و در غیاب او، نوعی شوخی عجیب و دسته‌جمعی هم با سوژه‌کردن آقای مدیرعامل انجام شده است. حتما خود مددی هم در جریان این اتفاق هست و بهتر از هر زمان دیگری پی برده جایگاهش در استقلال چقدر نازل و ضعیف شده است. هر چند شاید بخشی از مواضع تند و بی‌سابقه استقلالی‌ها علیه مددی، بی‌ارتباط با رسیدن دولت به روزهای پایانی عمرش نباشد. به هر حال این بازیکنان و مربیان می‌دانند به‌ احتمال بسیار زیاد با تغییر دولت و مدیران وزارت ورزش، دیگر خبری از مددی و دوستان او نخواهد بود. بنابراین بی‌پروا مشغول تاختن به مدیران تیم هستند.

درست مثل رسول‌پناه

وضعیت این روزهای مددی شباهت بسیار زیادی به حال و روز مهدی رسول‌پناه طی هفته‌های پایانی حضورش در پرسپولیس پیدا کرده است. آن زمان هم تیم موفقی که راهی فینال آسیا شده بود به هر دلیلی با مدیران باشگاه زاویه پیدا کرد و در این میان بازیکنان و کادر فنی بی‌محابا شروع کردند به حمله. دلگرمی آنها به نتایج خوبی بود که می‌گرفتند و نهایتا هم وزارت ورزش را ناچار کردند رسول‌پناه را کنار بگذارد. حالا هم استقلالی‌ها بعد از کسب چند نتیجه خوب، صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، کسب سهمیه در لیگ و پیروزی در داربی حذفی در نقطه‌ای ایستاده‌اند که احساس می‌کنند نازشان خریدار دارد. بنابراین بی‌محابا به مدیریت یورش می‌برند. تازه وضع مددی به‌مراتب بدتر است. رسول‌پناه طلب برانکو را پرداخت، چند خرید خوب و به‌موقع جدید انجام داد و به هر حال کارها را پیش برد، از مدیرعامل استقلال اما خبری نیست که نیست.»

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مدیریت به سبک فدراسیون بسکتبال/ پول بدی می‌بخشیم!

فدراسیون بسکتبال ایران، در اقدامی عجیب با دریافت جریمه نقدی از محمد جمشیدی محرومیت این …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *